Voetbal
Home › Clubs › Benevento
Benevento

Benevento: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1929 · Stadio Ciro Vigorito

Benevento: competities in 2026/27

Benevento: komende wedstrijden

di 27 okt · 19:00BeneventoTipCatanzaroSerie Bza 31 okt · 15:00CremoneseTipBeneventoSerie B · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 19:30Benevento–Avellino
Serie B
za 21 nov · 15:00Sampdoria–Benevento
Serie B
di 24 nov · 15:00Benevento–Empoli
Serie B

Benevento: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGWWW
24-10-26Arezzo0–3BeneventoSerie B
17-10-26Benevento2–2Vicenza Virtus
Serie B
10-10-26Benevento2–0Cesena
Serie B
19-9-26Carrarese0–1Benevento
Serie B
11-9-26Benevento3–1Hellas Verona
Serie B
5-9-26Ascoli1–0Benevento
Serie B
30-8-26Benevento1–1Sudtirol
Serie B
22-8-26Benevento1–2Modena
Serie B

Benevento: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 19:00BeneventoTipCatanzaro
Serie B
za 31 okt · 15:00CremoneseTipBenevento
Serie B
za 7 nov · 19:30Benevento–Avellino
Serie B
za 21 nov · 15:00Sampdoria–Benevento
Serie B
di 24 nov · 15:00Benevento–Empoli
Serie B
za 28 nov · 15:00Palermo–Benevento
Serie B
za 5 dec · 15:00Juve Stabia–Benevento
Serie B
di 8 dec · 15:00Benevento–Padova
Serie B
za 12 dec · 15:00Mantova–Benevento
Serie B
za 19 dec · 15:00Benevento–Pisa
Serie B
zo 27 dec · 15:00Virtus Entella–Benevento
Serie B
za 9 jan · 15:00Sudtirol–Benevento
Serie B
za 16 jan · 15:00Benevento–Arezzo
Serie B
za 23 jan · 15:00Cesena–Benevento
Serie B
za 30 jan · 15:00Benevento–Sampdoria
Serie B
za 6 feb · 15:00Benevento–Cremonese
Serie B
za 13 feb · 15:00Empoli–Benevento
Serie B
za 20 feb · 15:00Benevento–Mantova
Serie B
za 27 feb · 15:00Pisa–Benevento
Serie B
di 2 mrt · 15:00Benevento–Juve Stabia
Serie B
za 6 mrt · 15:00Padova–Benevento
Serie B
za 13 mrt · 15:00Benevento–Virtus Entella
Serie B
za 20 mrt · 15:00Avellino–Benevento
Serie B
za 3 apr · 15:00Benevento–Ascoli
Serie B
za 10 apr · 15:00Vicenza Virtus–Benevento
Serie B
za 17 apr · 15:00Catanzaro–Benevento
Serie B
za 24 apr · 15:00Benevento–Carrarese
Serie B
za 1 mei · 15:00Hellas Verona–Benevento
Serie B
za 8 mei · 15:00Benevento–Palermo
Serie B
vr 14 mei · 15:00Modena–Benevento
Serie B
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Arezzo0–3Benevento
Serie B
17-10-26Benevento2–2Vicenza Virtus
Serie B
10-10-26Benevento2–0Cesena
Serie B
19-9-26Carrarese0–1Benevento
Serie B
11-9-26Benevento3–1Hellas Verona
Serie B
5-9-26Ascoli1–0Benevento
Serie B
30-8-26Benevento1–1Sudtirol
Serie B
22-8-26Benevento1–2Modena
Serie B
14-8-26Fiorentina4–1Benevento
Coppa Italia
9-8-26Benevento5–3Ravenna
Coppa Italia

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Benevento: positie in de stand – Serie B

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
3Modena85-1-215:816WVWWG
4Ascoli84-3-114:615WGGWV
5Benevento84-2-213:714WGWWW
6Pisa84-2-215:1014GWWGV
7Sudtirol83-4-110:713GVGWG

Benevento: seizoensstatistieken (Serie B)

Doelpunten voor per wedstrijd1,6
Doelpunten tegen per wedstrijd0,9
Thuis: voor / tegen1,8 / 1,2
Uit: voor / tegen1,3 / 0,3
De nul gehouden3
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten22
Gele kaarten per wedstrijd2,8
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-1-3-2 (5×) · 4-1-4-1 (1×) · 4-3-2-1 (1×)

Benevento: spelersstatistieken (Serie B)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
D. OkerekeAAN743423127007,49
M. MaitaMID87140291207,35
L. CherubiniMID73061094107,22
A. SiatounisMID74453084207,20
P. BeruattoVER74850084207,01
D. LamestaMID853411102006,97
A. PriscoMID52331031206,94
S. ScognamilloVER87200010206,88
E. PierozziVER85511051006,79
G. MignaniAAN4491042006,76
C. KouanAAN755311105406,70
L. SernicolaVER63870000106,67
E. SchimmentiMID2200000006,65
C. Dalle MuraVER52000020006,58
F. SalveminiAAN869720167206,55
A. TaliaMID1190000006,50
R. RomanoVER2240011106,45
P. SaioVER75540130005,88
M. TumminelloAAN31370060104,88
L. CaldirolaVER2890000004,63
P. SimonettiMID2240010004,27
Mattia ManniniVER1160000003,35

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Benevento

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Benevento

Aanwinsten

  • Mattia ManniniAS Roma · huur31-8-26
  • L. CherubiniAS Roma · huur17-8-26
  • D. OkerekeCremonese · transfervrij9-8-26
  • S. VerdiSudtirol · transfervrij30-7-26
  • C. Dalle MuraJuve Stabia · transfer23-7-26
  • L. SernicolaCremonese · transfer13-7-26
  • P. BeruattoPisa · transfer9-7-26
  • A. SyllaSiracusa · transfervrij7-7-26

Vertrokken

  • R. CantisaniManfredonia · transfervrij3-9-26
  • L. CarforaCampobasso FC · huur25-8-26
  • E. StaritaSorrento · transfer3-8-26
  • A. ViscardiSorrento · huur3-8-26
  • F. SenaAudace Cerignola · transfer30-7-26
  • Marco CiurleoTrapani 1905 · transfervrij28-7-26
  • M. PinatoGubbio · transfervrij30-6-26
  • F. NardiNardi Filippo · transfervrij29-6-26

Benevento: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1929
StadionStadio Ciro Vigorito
Capaciteit17.554
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie B
Positie in de stand5e · 14 punten

Benevento: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Benevento?

Benevento speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Ciro Vigorito (Benevento), dat plaats biedt aan 17.554 toeschouwers.

Op welke plaats staat Benevento in de stand?

Benevento staat 5e in de competitie Serie B met 14 punten uit 8 wedstrijden (4 zeges, 2 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Benevento weer?

Volgende wedstrijd: Benevento – Catanzaro, di 27 okt · 19:00 (Serie B).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Benevento?

Laatste competitiewedstrijd: Arezzo 0–3 Benevento (24-10-26).

Wie is de topscorer van Benevento?

De topscorer van de club in de competitie is A. Siatounis met 3 doelpunten.

Benevento: programma, stand en voorspellingen

Benevento (Italië) speelt dit seizoen in deze competities: Serie B, Coppa Italia. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Serie B staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.