Voetbal
Home › Voorspellingen › Arosa – Pontevedra
Copa del Rey · ronde 128 · 27 oktober 2026 · 21:00

Voorspelling Arosa – Pontevedra: tip en odds – 27 oktober 2026

Arosa
VS
Pontevedra
1Arosa4,47
XGelijkspel4,00
2Pontevedra1,81

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 21:34

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Arosa ontvangt Pontevedra op 27 oktober 2026 · 21:00. Wij zien Pontevedra (53%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Arosa – Pontevedra: tip en voorspelling
Uitslag
Pontevedra wint
1,81
Doelpunten
Beide teams scoren
1,75
Combinatie
Pontevedra + meer dan 2,5 doelpunten
3,08
32% · eerlijke odds van de combinatie
53%kans op deze uitslag
54%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Pontevedra (X2), kans 78%, odds tot 1,23.

Wed nu →

Arosa – Pontevedra: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt4,474,001,81
Marktgemiddelde4,143,701,76
Laagste odds3,803,391,73
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,271,2474,3%
Meer dan 2,5 doelpunten1,851,8052,2%
Minder dan 2,5 doelpunten2,041,9647,8%
Meer dan 3,5 doelpunten3,102,9131,9%
Beide scoren – ja1,751,7353,7%
Beide scoren – nee2,052,0046,3%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 21:34). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 8,2%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Arosa 1–1 Pontevedra, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • H2H: 3 wedstrijden: Arosa 1W 1G 1V, doelpunten 4:3.
  • Afwezigen: Arosa 0, Pontevedra 0.

Wie wint Arosa – Pontevedra?

Arosa22%
Gelijkspel25%
Pontevedra53%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Arosa – Pontevedra: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Pontevedra (X2)77,6% · eerlijke odds 1,29 · beste 1,23
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten74,3% · eerlijke odds 1,35 · beste 1,27
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten68,1% · eerlijke odds 1,47 · beste 1,39
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja53,7% · eerlijke odds 1,86 · beste 1,75
Mogelijk
Pontevedra wint52,7% · eerlijke odds 1,90 · beste 1,81
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten52,2% · eerlijke odds 1,92 · beste 1,85
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten47,8% · eerlijke odds 2,09 · beste 2,04
Outsider
Beide teams scoren – nee46,3% · eerlijke odds 2,16 · beste 2,05
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten31,9% · eerlijke odds 3,14 · beste 3,10
Outsider
Gelijkspel25,0% · eerlijke odds 4,00 · beste 4,00
Outsider
Arosa wint22,4% · eerlijke odds 4,47 · beste 4,47
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,4%
0 : 110,9%
1 : 29,7%
0 : 29,2%
1 : 06,7%
0 : 06,4%

Arosa – Pontevedra: afwezigen en blessures

Arosa

  • Geen gemelde afwezigen

Pontevedra

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Arosa – Pontevedra: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (3) boekte Arosa 1 zege, waren er 1 gelijkspel en boekte Pontevedra 1 zege; doelpunten 4:3.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Pontevedra de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,4%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,75), met een geschatte kans van 54%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 54% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 52%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 3; Arosa 1 zege, 1 gelijkspel, Pontevedra 1 zege.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,3 doelpunten per wedstrijd.
  3. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 52%.
  4. Afwezigen: Arosa 0, Pontevedra 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 52%, beste odds 1,85). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Arosa: geen. Afwezigen bij Pontevedra: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Arosa – Pontevedra: vergelijking van de clubs

ArosaPontevedra
0%Vorm0%
0%Aanval0%
0%Verdediging0%
50%Onderlinge duels50%
57%Doelpunten43%
53,5%Totaal46,5%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

Arosa
Pontevedra

Arosa – Pontevedra: onderlinge duels

Alle wedstrijden
1Arosa
1Gelijke spelen
1Pontevedra
1-8-26 · Arosa 3–1 Pontevedra
17-4-22 · Arosa 1–1 Pontevedra
28-11-21 · Pontevedra 1–0 Arosa

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt8,2%

Arosa – Pontevedra: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Arosa – Pontevedra?

Onze tip voor de uitslag: Pontevedra wint (odds 1,81). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,75). De veiligere optie: Gelijkspel of Pontevedra (X2).

Wie wint Arosa – Pontevedra?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Arosa 22%, op een gelijkspel 25% en op een zege van Pontevedra 53%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

27 oktober 2026 om 21:00, stadion: nog niet bekend.

Wie ontbreken er?

Arosa: geen. Pontevedra: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 52% (odds 1,85) en op minder dan 2,5 doelpunten 48% (odds 2,04).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 54% (odds 1,75).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,4%), gevolgd door 0–1 (10,9%) en 1–2 (9,7%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Cuarte – Girona 27 oktSestao River – Espanyol 27 oktCalamocha – Europa Fc 27 oktCastellonense – Almeria 27 oktGimnástica Segoviana – Cultural Leonesa 27 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.