Voetbal
Home › Voorspellingen › Castellonense – Almeria
Copa del Rey · ronde 128 · 27 oktober 2026 · 19:45

Voorspelling Castellonense – Almeria: tip en odds – 27 oktober 2026

Castellonense
VS
1Castellonense7,40
XGelijkspel5,20
2Almeria1,48

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 21:34

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingFAQ

Castellonense ontvangt Almeria op 27 oktober 2026 · 19:45 in Estadio Municipal de Castalia. Wij zien Almeria (65%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Castellonense – Almeria: tip en voorspelling
Uitslag
Almeria wint
1,48
Doelpunten
Meer dan 2,5 doelpunten
1,80
Combinatie
Almeria + meer dan 2,5 doelpunten
2,43
41% · eerlijke odds van de combinatie
65%kans op deze uitslag
54%kans op de doelpuntentip
0–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Almeria (X2), kans 86%, odds tot 1,14.

Wed nu →

Castellonense – Almeria: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt7,405,201,48
Marktgemiddelde6,494,461,43
Laagste odds5,004,061,40
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,241,2276,0%
Meer dan 2,5 doelpunten1,801,7354,1%
Minder dan 2,5 doelpunten2,102,0445,9%
Meer dan 3,5 doelpunten2,882,7733,4%
Beide scoren – ja1,951,8949,0%
Beide scoren – nee1,871,8251,0%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 21:34). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 8,0%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Castellonense 0–2 Almeria, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Afwezigen: Castellonense 0, Almeria 0.

Wie wint Castellonense – Almeria?

Castellonense14%
Gelijkspel21%
Almeria65%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Castellonense – Almeria: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Almeria (X2)85,6% · eerlijke odds 1,17 · beste 1,14
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten76,0% · eerlijke odds 1,32 · beste 1,24
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten66,6% · eerlijke odds 1,50 · beste 1,41
Waarschijnlijk
Almeria wint64,7% · eerlijke odds 1,55 · beste 1,48
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten54,1% · eerlijke odds 1,85 · beste 1,80
Mogelijk
Beide teams scoren – nee51,0% · eerlijke odds 1,96 · beste 1,87
Mogelijk
Beide teams scoren – ja49,0% · eerlijke odds 2,04 · beste 1,95
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten45,9% · eerlijke odds 2,18 · beste 2,10
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten33,4% · eerlijke odds 2,99 · beste 2,88
Outsider
Gelijkspel20,9% · eerlijke odds 4,80 · beste 5,20
Outsider
Castellonense wint14,4% · eerlijke odds 6,93 · beste 7,40
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 211,6%
0 : 111,6%
1 : 29,8%
1 : 19,8%
0 : 37,7%
1 : 36,6%

Castellonense – Almeria: afwezigen en blessures

Castellonense

  • Geen gemelde afwezigen

Almeria

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Castellonense – Almeria: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten dat Almeria de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–2 (11,6%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

    Onze doelpuntentip: Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,80), met een geschatte kans van 54%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 49% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 54%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 54%.
    2. Afwezigen: Castellonense 0, Almeria 0.

    Alternatieve tip: Beide teams scoren – nee

    Alternatief: Beide teams scoren – nee (kans 51%, beste odds 1,87). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Castellonense: geen. Afwezigen bij Almeria: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Castellonense – Almeria: vergelijking van de clubs

    CastellonenseAlmeria
    0%Vorm0%
    0%Aanval0%
    0%Verdediging0%
    0%Onderlinge duels0%
    0%Doelpunten0%
    0%Totaal0%

    De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

    Vorm in de competitie

    Castellonense
    Almeria

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt8,0%

    Castellonense – Almeria: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Castellonense – Almeria?

    Onze tip voor de uitslag: Almeria wint (odds 1,48). Voor het aantal doelpunten adviseren we Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,80). De veiligere optie: Gelijkspel of Almeria (X2).

    Wie wint Castellonense – Almeria?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Castellonense 14%, op een gelijkspel 21% en op een zege van Almeria 65%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    27 oktober 2026 om 19:45, stadion: Estadio Municipal de Castalia.

    Wie ontbreken er?

    Castellonense: geen. Almeria: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 54% (odds 1,80) en op minder dan 2,5 doelpunten 46% (odds 2,10).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 49% (odds 1,95).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 0–2 (11,6%), gevolgd door 0–1 (11,6%) en 1–2 (9,8%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    Meer voorspellingen

    Cuarte – Girona 27 oktSestao River – Espanyol 27 oktCalamocha – Europa Fc 27 oktGimnástica Segoviana – Cultural Leonesa 27 oktLlanera – Ponferradina 27 okt

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.