Voetbal
Home › Voorspellingen › Atlético Paso – Cordoba
Copa del Rey · ronde 128 · 27 oktober 2026 · 21:00

Voorspelling Atlético Paso – Cordoba: tip en odds – 27 oktober 2026

Atlético Paso
VS
1Atlético Paso7,00
XGelijkspel5,20
2Cordoba1,49

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 21:34

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingFAQ

Atlético Paso ontvangt Cordoba op 27 oktober 2026 · 21:00. Wij zien Cordoba (65%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Atlético Paso – Cordoba: tip en voorspelling
Uitslag
Cordoba wint
1,49
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,50
Combinatie
Cordoba + meer dan 2,5 doelpunten
2,36
42% · eerlijke odds van de combinatie
65%kans op deze uitslag
65%kans op de doelpuntentip
0–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Cordoba (X2), kans 85%, odds tot 1,12.

Wed nu →

Atlético Paso – Cordoba: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt7,005,201,49
Marktgemiddelde6,354,531,42
Laagste odds5,504,091,38
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,221,2077,1%
Meer dan 2,5 doelpunten1,751,6755,9%
Minder dan 2,5 doelpunten2,302,1244,1%
Meer dan 3,5 doelpunten2,742,6435,1%
Beide scoren – ja1,871,8251,1%
Beide scoren – nee2,051,9048,9%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 21:34). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 8,5%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Atlético Paso 0–2 Cordoba, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Afwezigen: Atlético Paso 0, Cordoba 0.

Wie wint Atlético Paso – Cordoba?

Atlético Paso15%
Gelijkspel20%
Cordoba65%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Atlético Paso – Cordoba: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Cordoba (X2)85,4% · eerlijke odds 1,17 · beste 1,12
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten77,1% · eerlijke odds 1,30 · beste 1,22
Waarschijnlijk
Cordoba wint64,9% · eerlijke odds 1,54 · beste 1,49
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten64,9% · eerlijke odds 1,54 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten55,9% · eerlijke odds 1,79 · beste 1,75
Mogelijk
Beide teams scoren – ja51,1% · eerlijke odds 1,96 · beste 1,87
Mogelijk
Beide teams scoren – nee48,9% · eerlijke odds 2,04 · beste 2,05
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten44,1% · eerlijke odds 2,27 · beste 2,30
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten35,1% · eerlijke odds 2,85 · beste 2,74
Outsider
Gelijkspel20,5% · eerlijke odds 4,89 · beste 5,20
Outsider
Atlético Paso wint14,6% · eerlijke odds 6,84 · beste 7,00
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 211,6%
0 : 111,3%
1 : 29,8%
1 : 19,6%
0 : 37,9%
1 : 36,7%

Atlético Paso – Cordoba: afwezigen en blessures

Atlético Paso

  • Geen gemelde afwezigen

Cordoba

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Atlético Paso – Cordoba: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten dat Cordoba de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–2 (11,6%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

    Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,50), met een geschatte kans van 65%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 51% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 56%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 56%.
    2. Afwezigen: Atlético Paso 0, Cordoba 0.

    Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

    Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 56%, beste odds 1,75). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Atlético Paso: geen. Afwezigen bij Cordoba: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Atlético Paso – Cordoba: vergelijking van de clubs

    Atlético PasoCordoba
    0%Vorm0%
    0%Aanval0%
    0%Verdediging0%
    0%Onderlinge duels0%
    0%Doelpunten0%
    0%Totaal0%

    De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

    Vorm in de competitie

    Atlético Paso
    Cordoba

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt8,5%

    Atlético Paso – Cordoba: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Atlético Paso – Cordoba?

    Onze tip voor de uitslag: Cordoba wint (odds 1,49). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,50). De veiligere optie: Gelijkspel of Cordoba (X2).

    Wie wint Atlético Paso – Cordoba?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Atlético Paso 15%, op een gelijkspel 20% en op een zege van Cordoba 65%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    27 oktober 2026 om 21:00, stadion: nog niet bekend.

    Wie ontbreken er?

    Atlético Paso: geen. Cordoba: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 56% (odds 1,75) en op minder dan 2,5 doelpunten 44% (odds 2,30).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 51% (odds 1,87).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 0–2 (11,6%), gevolgd door 0–1 (11,3%) en 1–2 (9,8%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    Meer voorspellingen

    Cuarte – Girona 27 oktSestao River – Espanyol 27 oktCalamocha – Europa Fc 27 oktCastellonense – Almeria 27 oktGimnástica Segoviana – Cultural Leonesa 27 okt

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.