Bayer Leverkusen ontvangt VfB Stuttgart op 31 oktober 2026 · 15:30 in BayArena (Leverkusen). Wij zien Bayer Leverkusen (53%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.
Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart: odds vergelijken
| Uitslag wedstrijd | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Beste odds op de markt | 1,82 | 4,62 | 4,07 |
| Marktgemiddelde | 1,77 | 4,28 | 3,78 |
| Laagste odds | 1,70 | 3,93 | 3,38 |
| Doelpunten | Beste | Gemiddeld | Kans |
|---|---|---|---|
| Meer dan 1,5 doelpunten | 1,10 | 1,07 | 87,2% |
| Meer dan 2,5 doelpunten | 1,34 | 1,31 | 71,9% |
| Minder dan 2,5 doelpunten | 3,50 | 3,36 | 28,1% |
| Meer dan 3,5 doelpunten | 1,87 | 1,81 | 52,7% |
| Beide scoren – ja | 1,36 | 1,33 | 70,1% |
| Beide scoren – nee | 3,25 | 3,12 | 29,9% |
De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 17:04). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,6%.
De wedstrijd in het kort
- Waarschijnlijke uitslag: Bayer Leverkusen 2–1 VfB Stuttgart, in totaal ongeveer 4 doelpunten.
- Stand: Bayer Leverkusen 4e (13 punten), VfB Stuttgart 15e (6 punten).
- Vorm in de competitie: Bayer Leverkusen 4W 1G 1V (16:9), VfB Stuttgart 2W 0G 5V (10:13).
- H2H: 31 wedstrijden: Bayer Leverkusen 19W 9G 3V, doelpunten 68:41.
- Afwezigen: Bayer Leverkusen 0, VfB Stuttgart 0.
Wie wint Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart?
De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.
Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart: meer tips en wedmarkten
Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.
Corners en kaarten
Meest waarschijnlijke exacte uitslagen
Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart: afwezigen en blessures
Bayer Leverkusen
- Geen gemelde afwezigen
VfB Stuttgart
- Geen gemelde afwezigen
De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.
Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart: stand en vorm van de clubs
| # | Club | GS | W-G-V | Doelp. | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5-2-0 | 12:4 | 17 | |
| 2 | 6 | 4-2-0 | 22:5 | 14 | |
| 3 | 6 | 4-1-1 | 15:6 | 13 | |
| 4 | 6 | 4-1-1 | 16:9 | 13 | |
| 5 | 7 | 4-0-3 | 20:11 | 12 | |
| 6 | 7 | 3-3-1 | 15:14 | 12 | |
| 7 | 7 | 3-1-3 | 16:13 | 10 | |
| 8 | 7 | 3-1-3 | 12:15 | 10 | |
| 9 | 7 | 2-3-2 | 17:13 | 9 | |
| 10 | 7 | 3-0-4 | 6:16 | 9 | |
| 11 | 7 | 2-2-3 | 8:11 | 8 | |
| 12 | 7 | 2-2-3 | 6:9 | 8 | |
| 13 | 7 | 2-2-3 | 10:17 | 8 | |
| 14 | 6 | 2-0-4 | 11:14 | 6 | |
| 15 | 7 | 2-0-5 | 10:13 | 6 | |
| 16 | 7 | 1-3-3 | 4:7 | 6 | |
| 17 | 7 | 1-3-3 | 6:18 | 6 | |
| 18 | 7 | 1-0-6 | 11:22 | 3 |
Laatste wedstrijden
Bayer Leverkusen
VfB Stuttgart
Thuis en uit
Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart: wedstrijdanalyse
Waarom deze tip
- Stand. Bayer Leverkusen staat 4e met 13 punten uit 6 wedstrijden (4W 1G 1V), VfB Stuttgart staat 15e met 6 punten (2W 0G 5V).
- Aanval en verdediging. Bayer Leverkusen maakt in de competitie gemiddeld 2,7 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,5 tegen; VfB Stuttgart maakt er 1,4 en krijgt er 1,9 tegen.
- Vorm in de competitie. Bayer Leverkusen: 4W 1G 1V, doelpunten 16–9; VfB Stuttgart: 2W 0G 5V, doelpunten 10–13.
- Onderlinge duels. In de onderlinge duels (31) boekte Bayer Leverkusen 19 zeges, waren er 9 gelijke spelen en boekte VfB Stuttgart 3 zeges; doelpunten 68:41.
Wat mogen we verwachten
We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 2–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 4 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 2–1 (9,0%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.
Onze doelpuntentip: Meer dan 3,5 doelpunten (odds 1,87), met een geschatte kans van 53%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 70% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 72%.
Belangrijkste punten van de voorspelling
- Onderlinge duels: 31; Bayer Leverkusen 19 zeges, 9 gelijke spelen, VfB Stuttgart 3 zeges.
- In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 3,5 doelpunten per wedstrijd.
- Doelpunten in de competitie: Bayer Leverkusen 16:9, VfB Stuttgart 10:13.
- We verwachten in totaal ongeveer 4 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 72%.
- Afwezigen: Bayer Leverkusen 0, VfB Stuttgart 0.
Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten
Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 47%, beste odds 2,08). We verwachten in totaal ongeveer 4 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.
Afwezigen
Afwezigen bij Bayer Leverkusen: geen. Afwezigen bij VfB Stuttgart: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.
Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart: vergelijking van de clubs
De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.
Vorm in de competitie
Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart: onderlinge duels
Alle wedstrijdenWinstcalculator
Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart: veelgestelde vragen
Wat is de tip voor Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart?
Onze tip voor de uitslag: Bayer Leverkusen wint (odds 1,82). Voor het aantal doelpunten adviseren we Meer dan 3,5 doelpunten (odds 1,87). De veiligere optie: Bayer Leverkusen of gelijkspel (1X).
Wie wint Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart?
Volgens onze schatting is de kans op een zege van Bayer Leverkusen 53%, op een gelijkspel 22% en op een zege van VfB Stuttgart 25%.
Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?
31 oktober 2026 om 15:30, stadion: BayArena, Leverkusen.
Wie ontbreken er?
Bayer Leverkusen: geen. VfB Stuttgart: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.
Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?
Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 72% (odds 1,34) en op minder dan 2,5 doelpunten 28% (odds 3,50).
Scoren beide teams?
De kans dat beide teams scoren schatten we op 70% (odds 1,36).
Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?
Het meest waarschijnlijk is 2–1 (9,0%), gevolgd door 1–1 (8,2%) en 2–2 (6,7%).
Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?
We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.
Meer voorspellingen
18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.
Wed bij Betoranje →