Voetbal
Home › Clubs › Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1904 · BayArena

Bayer Leverkusen: competities in 2026/27

Bayer Leverkusen: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:301899 Hoffenheim–Bayer LeverkusenBundesliga · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 20:45Bayer Leverkusen–1. FC Nürnberg
DFB-Pokalza 31 okt · 15:30Bayer Leverkusen–VfB StuttgartBundesliga · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 21:00Bayer Leverkusen–Marseille
Europa League
zo 8 nov · 15:301. FC Köln–Bayer Leverkusen
Bundesliga

Bayer Leverkusen: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWWGW
22-10-26OFI0–2Bayer Leverkusen
Europa League
18-10-26Bayer Leverkusen2–1SC Freiburg
Bundesliga
15-10-26Lech Poznan0–4Bayer Leverkusen
Europa League
10-10-26FSV Mainz 053–4Bayer Leverkusen
Bundesliga
20-9-26Bayer Leverkusen2–0RB Leipzig
Bundesliga
16-9-26Bayer Leverkusen2–0Celje
Europa League
12-9-26FC Augsburg2–2Bayer Leverkusen
Bundesliga
5-9-26Bayer Leverkusen4–0Union Berlin
Bundesliga

Bayer Leverkusen: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:301899 Hoffenheim–Bayer Leverkusen
Bundesliga
wo 28 okt · 20:45Bayer Leverkusen–1. FC Nürnberg
DFB-Pokal
za 31 okt · 15:30Bayer Leverkusen–VfB Stuttgart
Bundesliga
do 5 nov · 21:00Bayer Leverkusen–Marseille
Europa League
zo 8 nov · 15:301. FC Köln–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 21 nov · 15:30Bayer Leverkusen–SC Paderborn 07
Bundesliga
do 26 nov · 18:45Dinamo Zagreb–Bayer Leverkusen
Europa League
zo 29 nov · 19:30Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 5 dec · 15:30Bayer Leverkusen–Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
do 10 dec · 21:00Bayer Leverkusen–Beşiktaş
Europa League
za 12 dec · 15:30Werder Bremen–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 19 dec · 15:30Bayer Leverkusen–Eintracht Frankfurt
Bundesliga
za 9 jan · 15:30Hamburger SV–Bayer Leverkusen
Bundesliga
di 12 jan · 20:30Bayern München–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 16 jan · 15:30Bayer Leverkusen–FC Schalke 04
Bundesliga
do 21 jan · 21:00Bayer Leverkusen–Red Bull Salzburg
Europa League
za 23 jan · 15:30Bayer Leverkusen–SV Elversberg
Bundesliga
do 28 jan · 21:00Lyon–Bayer Leverkusen
Europa League
za 30 jan · 15:30Union Berlin–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 6 feb · 15:30Bayer Leverkusen–FC Augsburg
Bundesliga
za 13 feb · 15:30RB Leipzig–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 20 feb · 15:30Bayer Leverkusen–FSV Mainz 05
Bundesliga
za 27 feb · 15:30SC Freiburg–Bayer Leverkusen
Bundesliga
di 2 mrt · 20:30Bayer Leverkusen–1899 Hoffenheim
Bundesliga
za 6 mrt · 15:30VfB Stuttgart–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 13 mrt · 15:30Bayer Leverkusen–1. FC Köln
Bundesliga
za 20 mrt · 15:30SC Paderborn 07–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 3 apr · 15:30Bayer Leverkusen–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 10 apr · 15:30Borussia Mönchengladbach–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 17 apr · 15:30Bayer Leverkusen–Werder Bremen
Bundesliga
za 24 apr · 15:30Eintracht Frankfurt–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 8 mei · 15:30Bayer Leverkusen–Hamburger SV
Bundesliga
za 15 mei · 15:30Bayer Leverkusen–Bayern München
Bundesliga
za 22 mei · 15:30FC Schalke 04–Bayer Leverkusen
Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26OFI0–2Bayer Leverkusen
Europa League
18-10-26Bayer Leverkusen2–1SC Freiburg
Bundesliga
15-10-26Lech Poznan0–4Bayer Leverkusen
Europa League
10-10-26FSV Mainz 053–4Bayer Leverkusen
Bundesliga
20-9-26Bayer Leverkusen2–0RB Leipzig
Bundesliga
16-9-26Bayer Leverkusen2–0Celje
Europa League
12-9-26FC Augsburg2–2Bayer Leverkusen
Bundesliga
5-9-26Bayer Leverkusen4–0Union Berlin
Bundesliga
29-8-26SV Elversberg3–2Bayer Leverkusen
Bundesliga
22-8-26SV Wehen0–4Bayer Leverkusen
DFB-Pokal

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Bayer Leverkusen: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • E. Ben Seghirspierblessure
  • G. Douekuitblessure
  • K. Eichhornziek
  • C. Kofanespierblessure
  • M. Terrierspierblessure
  • M. Culbreathvoetblessure

Bayer Leverkusen: positie in de stand – Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
2Bayern München64-2-022:514WGWWG
3SC Freiburg64-1-115:613VWGWW
4Bayer Leverkusen64-1-116:913WWWGW
5RB Leipzig74-0-320:1112WVWVW
6Werder Bremen73-3-115:1412WGGWG

Bayer Leverkusen: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
1Benfica310:29
2Bayer Leverkusen38:09
3Bournemouth38:19
4Ferencvarosi TC39:39

Bayer Leverkusen: seizoensstatistieken (Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd2,7
Doelpunten tegen per wedstrijd1,5
Thuis: voor / tegen2,7 / 0,3
Uit: voor / tegen2,7 / 2,7
De nul gehouden2
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten8
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (6×)

Bayer Leverkusen: spelersstatistieken (Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
I. MazaMID651022164207,57
R. AndrichMID31271011007,53
Miguel GutiérrezVER65331342107,48
Aleix GarcíaMID65340142007,47
E. FernándezMID63761031007,22
P. SchickAAN6434622010007,10
F. MedinaVER64611032107,10
N. TellaAAN2460021006,95
J. QuansahVER64581142106,92
G. DouéVER1270000106,90
M. DiabyAAN53501072006,88
E. TapsobaVER65400121106,85
L. BadéVER2740010006,80
M. TillmanMID51790110006,72
Christian KofaneAAN41342062006,70
Afonso MoreiraMID64740184106,65
J. HofmannMID3480011006,47
M. TerrierAAN2380031006,40
Lucas VázquezVER4780000006,27
V. BonifaceAAN1120031006,20

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Bayer Leverkusen

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Bayer Leverkusen

Aanwinsten

  • M. DiabyAl-Ittihad FC · transfer31-8-26
  • G. DouéStrasbourg · transfer31-8-26
  • F. MedinaMarseille · transfer10-8-26
  • Miguel GutiérrezNapoli · transfer4-8-26
  • Luca Erlein1899 Hoffenheim · transfer24-7-26
  • Kerim-Sam AlajbegovićRed Bull Salzburg · transfer30-6-26
  • Afonso MoreiraLyon · transfer30-6-26
  • K. EichhornHertha BSC · transfer30-6-26

Vertrokken

  • J. BelocianRacing Santander · huur31-8-26
  • ArthurWerder Bremen · huur31-8-26
  • A. TapeLevante · huur29-8-26
  • A. TapeLevante · huur29-8-26
  • E. PalaciosIpswich · transfer26-8-26
  • E. PokuBeşiktaş · huur26-8-26
  • Farid Alfa-RuprechtHertha BSC · huur19-8-26
  • K. PapadakisOFI · transfer16-8-26

Bayer Leverkusen: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1904
StadionBayArena
Capaciteit30.210
Ondergrondnatuurgras
CompetitieBundesliga
Positie in de stand4e · 13 punten

Bayer Leverkusen: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Bayer Leverkusen?

Bayer Leverkusen speelt zijn thuiswedstrijden in BayArena (Leverkusen), dat plaats biedt aan 30.210 toeschouwers.

Op welke plaats staat Bayer Leverkusen in de stand?

Bayer Leverkusen staat 4e in de competitie Bundesliga met 13 punten uit 6 wedstrijden (4 zeges, 1 gelijkspel, 1 nederlaag).

Wanneer speelt Bayer Leverkusen weer?

Volgende wedstrijd: 1899 Hoffenheim – Bayer Leverkusen, zo 25 okt · 15:30 (Bundesliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Bayer Leverkusen?

Laatste competitiewedstrijd: Bayer Leverkusen 2–1 SC Freiburg (18-10-26).

Wie is de topscorer van Bayer Leverkusen?

De topscorer van de club in de competitie is P. Schick met 9 doelpunten.

Bayer Leverkusen: programma, stand en voorspellingen

Bayer Leverkusen (Duitsland) speelt dit seizoen in deze competities: Bundesliga, Europa League, DFB-Pokal. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Bundesliga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.