Voetbal
Home › Voorspellingen › Brondby – Aarhus
Superliga · Speelronde 13 · 1 november 2026 · 18:00

Voorspelling Brondby – Aarhus: tip en odds – 1 november 2026

WVWVV
VS
GWGVG
1Brondby1,95
XGelijkspel3,70
2Aarhus3,30

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 16:38

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Brondby ontvangt Aarhus op 1 november 2026 · 18:00 in Brøndby Stadion (Brondby). Wij zien Brondby (47%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Brondby – Aarhus: tip en voorspelling
Uitslag
Brondby wint
1,95
47%kans op deze uitslag
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Brondby – Aarhus: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt1,953,703,30
Marktgemiddelde1,953,703,30
Laagste odds1,953,703,30

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 16:38). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 8,6%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Brondby 1–1 Aarhus, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Brondby 5e (19 punten), Aarhus 10e (9 punten).
  • Vorm in de competitie: Brondby 6W 1G 5V (21:20), Aarhus 1W 6G 4V (15:18).
  • H2H: 49 wedstrijden: Brondby 18W 16G 15V, doelpunten 74:66.
  • Afwezigen: Brondby 0, Aarhus 0.

Wie wint Brondby – Aarhus?

Brondby47%
Gelijkspel25%
Aarhus28%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Brondby – Aarhus: meer tips en wedmarkten

Brondby wint47,2% · eerlijke odds 2,12 · beste 1,95
Outsider
Aarhus wint27,9% · eerlijke odds 3,58 · beste 3,30
Outsider
Gelijkspel24,9% · eerlijke odds 4,02 · beste 3,70
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,8%
1 : 010,2%
2 : 19,4%
2 : 08,2%
0 : 17,4%
1 : 26,8%

Brondby – Aarhus: afwezigen en blessures

Brondby

  • Geen gemelde afwezigen

Aarhus

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Brondby – Aarhus: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1FC Copenhagen118-1-225:1125
2FC Midtjylland117-4-021:1125
3Viborg116-2-318:1020
4FC Nordsjaelland115-4-217:1319
5Brondby126-1-521:2019
6AC Horsens113-4-418:1913
7Odense113-4-410:1513
8Silkeborg112-5-415:1911
9Randers FC123-2-712:1911
10Aarhus111-6-415:189
11Sonderjyske112-2-716:248
12Lyngby111-5-515:248

Laatste wedstrijden

Brondby

23 oktWRanders FC 1–3 Brondby
18 oktVOdense 2–1 Brondby
11 oktWBrondby 5–2 Lyngby
20 sepVBrondby 0–1 FC Copenhagen
14 sepVFC Midtjylland 4–1 Brondby

Aarhus

18 oktGFC Copenhagen 1–1 Aarhus
12 oktWAarhus 3–0 Sonderjyske
20 sepGAC Horsens 2–2 Aarhus
13 sepVFC Nordsjaelland 2–0 Aarhus
5 sepGAarhus 2–2 Silkeborg

Thuis en uit

Brondby thuis6 wedstrijden: 4W 0G 2V, doelpunten 12:9
Aarhus uit6 wedstrijden: 0W 3G 3V, doelpunten 7:11

Brondby – Aarhus: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Brondby staat 5e met 19 punten uit 12 wedstrijden (6W 1G 5V), Aarhus staat 10e met 9 punten (1W 6G 4V).
  2. Aanval en verdediging. Brondby maakt in de competitie gemiddeld 1,8 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,7 tegen; Aarhus maakt er 1,4 en krijgt er 1,6 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Brondby: 6W 1G 5V, doelpunten 21–20; Aarhus: 1W 6G 4V, doelpunten 15–18.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (49) boekte Brondby 18 zeges, waren er 16 gelijke spelen en boekte Aarhus 15 zeges; doelpunten 74:66.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Brondby de overhand heeft: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,8%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 49; Brondby 18 zeges, 16 gelijke spelen, Aarhus 15 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,9 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Brondby 21:20, Aarhus 15:18.
  4. Afwezigen: Brondby 0, Aarhus 0.

Alternatieve tip: Aarhus wint

Alternatief: Aarhus wint (kans 28%, beste odds 3,30). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Brondby: geen. Afwezigen bij Aarhus: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Brondby – Aarhus: vergelijking van de clubs

BrondbyAarhus
50%Vorm50%
56%Aanval44%
41%Verdediging59%
25%Onderlinge duels75%
36%Doelpunten64%
45,5%Totaal54,5%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

BrondbyWVWVV
AarhusGWGVG

Brondby – Aarhus: onderlinge duels

Alle wedstrijden
18Brondby
16Gelijke spelen
15Aarhus
25-7-26 · Aarhus 1–1 Brondby
10-5-26 · Brondby 0–2 Aarhus
22-3-26 · Aarhus 0–0 Brondby
19-10-25 · Brondby 3–3 Aarhus
21-9-25 · Aarhus 1–0 Brondby
25-5-25 · Aarhus 2–3 Brondby

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt8,6%

Brondby – Aarhus: veelgestelde vragen

Wie wint Brondby – Aarhus?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Brondby 47%, op een gelijkspel 25% en op een zege van Aarhus 28%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

1 november 2026 om 18:00, stadion: Brøndby Stadion, Brondby.

Wie ontbreken er?

Brondby: geen. Aarhus: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,8%), gevolgd door 1–0 (10,2%) en 2–1 (9,4%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

FC Copenhagen – Odense 26 oktLyngby – Randers FC 30 oktOdense – Silkeborg 1 novViborg – AC Horsens 1 nov

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.