Voetbal
Home › Clubs › Aarhus
Aarhus

Aarhus: programma, uitslagen, stand en cijfers

Denemarken · opgericht in 1902 · Ceres Park & Arena

Aarhus: competities in 2026/27

Superliga10e plaats, 9 puntenVolgende: Viborg · zo 25 okt · 18:00Champions Leaguekwalificatieronde 3Europa Leagueplay-off
UEFA Conference Leaguecompetitiefase, Speelronde 3Volgende: SC Braga · do 5 nov · 18:45
Deense bekerachtste finaleVolgende: Roskilde · wo 28 okt · 20:00

Aarhus: komende wedstrijden

zo 25 okt · 18:00Aarhus–ViborgSuperliga · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 20:00Roskilde–Aarhus
Deense beker
zo 1 nov · 18:00Brondby–Aarhus
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 18:45Aarhus–SC Braga
UEFA Conference League
zo 8 nov · 14:00Aarhus–AC Horsens
Superliga · Onderlinge duels (H2H)

Aarhus: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWGVG
22-10-26Aarhus1–1Egnatia Rrogozhinë
UEFA Conference League
18-10-26FC Copenhagen1–1Aarhus
Superliga
15-10-26Gent1–0Aarhus
UEFA Conference League
12-10-26Aarhus3–0Sonderjyske
Superliga
20-9-26AC Horsens2–2Aarhus
Superliga
16-9-26Skjold Sæby1–6Aarhus
Deense beker
13-9-26FC Nordsjaelland2–0Aarhus
Superliga
5-9-26Aarhus2–2Silkeborg
Superliga

Aarhus: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 18:00Aarhus–Viborg
Superliga
wo 28 okt · 20:00Roskilde–Aarhus
Deense beker
zo 1 nov · 18:00Brondby–Aarhus
Superliga
do 5 nov · 18:45Aarhus–SC Braga
UEFA Conference League
zo 8 nov · 14:00Aarhus–AC Horsens
Superliga
vr 20 nov · 19:00Aarhus–Lyngby
Superliga
do 26 nov · 18:45Brann–Aarhus
UEFA Conference League
zo 29 nov · 18:00Silkeborg–Aarhus
Superliga
za 5 dec · 17:00Aarhus–Randers FC
Superliga
do 10 dec · 21:00Aarhus–Twente
UEFA Conference League
do 17 dec · 21:00Inter Club d'Escaldes–Aarhus
UEFA Conference League
zo 21 feb · 18:00Sonderjyske–Aarhus
Superliga
zo 28 feb · 18:00Aarhus–FC Copenhagen
Superliga
zo 7 mrt · 18:00Odense–Aarhus
Superliga
zo 14 mrt · 18:00Aarhus–FC Nordsjaelland
Superliga
zo 21 mrt · 18:00FC Midtjylland–Aarhus
Superliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Aarhus1–1Egnatia Rrogozhinë
UEFA Conference League
18-10-26FC Copenhagen1–1Aarhus
Superliga
15-10-26Gent1–0Aarhus
UEFA Conference League
12-10-26Aarhus3–0Sonderjyske
Superliga
20-9-26AC Horsens2–2Aarhus
Superliga
16-9-26Skjold Sæby1–6Aarhus
Deense beker
13-9-26FC Nordsjaelland2–0Aarhus
Superliga
5-9-26Aarhus2–2Silkeborg
Superliga
2-9-26Aarhus0–2FC Midtjylland
Superliga
30-8-26Randers FC2–1Aarhus
Superliga
27-8-26Aarhus1–3Benfica
Europa League
23-8-26Aarhus2–2Odense
Superliga
20-8-26Benfica3–1Aarhus
Europa League
14-8-26Viborg2–1Aarhus
Superliga
11-8-26Sabah FA4–0Aarhus
Champions League
5-8-26Aarhus2–1Sabah FA
Champions League
1-8-26Lyngby2–2Aarhus
Superliga
29-7-26Lech Poznan0–3Aarhus
Champions League
25-7-26Aarhus1–1Brondby
Superliga
21-7-26Aarhus1–4Lech Poznan
Champions League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Aarhus: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • M. Andersonblessure
  • M. Camaraniet in de selectie
  • T. Kristjanssongebroken hand
  • G. Linkslichte blessure
  • N. Poulsenachillespeesblessure
  • K. Yakobknieblessure

Aarhus: positie in de stand – Superliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
8Silkeborg112-5-415:1911VGWGG
9Randers FC123-2-712:1911VGVVV
10Aarhus111-6-415:189GWGVG
11Sonderjyske112-2-716:248WVWGV
12Lyngby111-5-515:248GVVGW

Aarhus: seizoensstatistieken (Superliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd1,6
Thuis: voor / tegen1,6 / 1,4
Uit: voor / tegen1,2 / 1,8
De nul gehouden1
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd1,4
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (10×) · 3-4-3 (1×)

Aarhus: spelersstatistieken (Superliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
G. LinksMID32680053007,80
J. SerraAAN948950167007,24
F. TingagerVER52941031007,08
Kristian Fredrik Malt ArnstadMID1193131115307,02
M. KnudsenMID118461121306,97
Frederik EmmeryMID1184713176106,94
E. KahlVER106390010106,94
D. GrétarssonVER43240010006,90
J. Jensen-AbbewVER1140000006,90
R. CarstensenVER104921182006,84
T. MølgaardVER53410021106,73
C. McCowattMID52281031006,71
T. KristjánssonAAN2100000006,60
Christian StorchVER1650000106,60
Mouhammade CamaraVER53070020106,60
T. BechAAN117070181006,57
M. AndersonAAN85700061206,52
Luka CalløVER63160010006,42
J. BogereAAN1038110138005,98
J. AndersenVER104500040005,79
S. TchamcheAAN61500010105,54
S. JørgensenAAN854902115005,53
M. SolbakkenMID41860121005,44
J. JønssonMID21241022004,80
C. RöslerVER54000010104,71

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Aarhus

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Aarhus

Aanwinsten

  • C. McCowattSilkeborg · transfer31-8-26
  • C. RöslerMalmo FF · transfer1-8-26
  • R. Carstensen1. FC Köln · transfer7-7-26
  • J. JønssonAEK Athens FC · transfervrij1-7-26
  • M. AndersonDjurgardens IF · transfer1-7-26
  • S. JørgensenMalmo FF · transfer30-6-26
  • Luka CalløAarhus Fremad · terug van verhuur29-6-26
  • Y. BadjiPanetolikos · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • R. GyamfiEgersund · huur31-8-26
  • J. Jensen-AbbewADO Den Haag · transfer25-8-26
  • Solvi StefanssonVikingur Reykjavik · transfervrij15-7-26
  • F. BeijmoFC Copenhagen · transfervrij30-6-26
  • P. MortensenBrondby · transfervrij30-6-26
  • William RygaardB36 Torshavn · transfervrij30-6-26
  • H. DalsgaardDalsgaard Henrik · gestopt29-6-26
  • R. Carstensen1. FC Köln · terug van verhuur29-6-26

Aarhus: belangrijkste feiten

LandDenemarken
Opgericht1902
StadionCeres Park & Arena
Capaciteit22.175
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSuperliga
Positie in de stand10e · 9 punten

Aarhus: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Aarhus?

Aarhus speelt zijn thuiswedstrijden in Ceres Park & Arena (Århus), dat plaats biedt aan 22.175 toeschouwers.

Op welke plaats staat Aarhus in de stand?

Aarhus staat 10e in de competitie Superliga met 9 punten uit 11 wedstrijden (1 zege, 6 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Aarhus weer?

Volgende wedstrijd: Aarhus – Viborg, zo 25 okt · 18:00 (Superliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Aarhus?

Laatste competitiewedstrijd: FC Copenhagen 1–1 Aarhus (18-10-26).

Wie is de topscorer van Aarhus?

De topscorer van de club in de competitie is Kristian Fredrik Malt Arnstad met 5 doelpunten.

Aarhus: programma, stand en voorspellingen

Aarhus (Denemarken) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Superliga, Champions League, Europa League, UEFA Conference League, Deense beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Superliga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.