Voetbal
Home › Voorspellingen › Chelsea – Manchester United
Premier League · Speelronde 9 · 31 oktober 2026 · 13:30

Voorspelling Chelsea – Manchester United: tip en odds – 31 oktober 2026

1Chelsea2,08
XGelijkspel3,88
2Manchester United3,75

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 16:50

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Chelsea tegen Manchester United: 31 oktober 2026 · 13:30 in Stamford Bridge (London). Chelsea (48%) begint als favoriet aan de wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Chelsea – Manchester United: tip en voorspelling
Uitslag
Chelsea wint
2,08
Doelpunten
Beide teams scoren
1,50
48%kans op deze uitslag
63%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Chelsea of gelijkspel (1X), kans 73%, odds tot 1,33.

Wed nu →

Chelsea – Manchester United: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,083,883,75
Marktgemiddelde1,973,713,50
Laagste odds1,873,403,15
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,191,1580,8%
Meer dan 2,5 doelpunten1,601,5660,3%
Minder dan 2,5 doelpunten2,422,3739,7%
Meer dan 3,5 doelpunten2,492,4039,8%
Beide scoren – ja1,501,4962,6%
Beide scoren – nee2,632,5037,4%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 16:50). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,3%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Chelsea 1–1 Manchester United, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Chelsea 4e (13 punten), Manchester United 15e (7 punten).
  • Vorm in de competitie: Chelsea 4W 1G 3V (17:15), Manchester United 1W 4G 2V (10:10).
  • H2H: 40 wedstrijden: Chelsea 13W 14G 13V, doelpunten 51:55.
  • Afwezigen: Chelsea 0, Manchester United 0.

Wie wint Chelsea – Manchester United?

Chelsea48%
Gelijkspel25%
Manchester United27%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Chelsea – Manchester United: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten80,8% · eerlijke odds 1,24 · beste 1,19
Waarschijnlijk
Chelsea of gelijkspel (1X)73,0% · eerlijke odds 1,37 · beste 1,33
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja62,6% · eerlijke odds 1,60 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten60,3% · eerlijke odds 1,66 · beste 1,60
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten60,2% · eerlijke odds 1,66 · beste 1,63
Waarschijnlijk
Chelsea wint47,7% · eerlijke odds 2,10 · beste 2,08
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten39,8% · eerlijke odds 2,51 · beste 2,49
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten39,7% · eerlijke odds 2,52 · beste 2,42
Outsider
Beide teams scoren – nee37,4% · eerlijke odds 2,68 · beste 2,63
Outsider
Manchester United wint27,0% · eerlijke odds 3,71 · beste 3,75
Outsider
Gelijkspel25,3% · eerlijke odds 3,95 · beste 3,88
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 110,5%
2 : 19,5%
1 : 08,1%
2 : 07,3%
1 : 26,9%
2 : 26,2%

Chelsea – Manchester United: afwezigen en blessures

Chelsea

  • Geen gemelde afwezigen

Manchester United

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Chelsea – Manchester United: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Manchester City87-0-120:921
2Arsenal87-0-113:521
3Brighton75-1-123:516
4Chelsea84-1-317:1513
5Liverpool73-3-19:812
6Aston Villa83-2-39:1211
7Brentford72-4-113:810
8Leeds72-4-19:610
9Everton82-4-28:910
10Ipswich83-1-412:1610
11Hull City72-3-28:79
12Tottenham82-3-38:109
13Fulham82-2-48:108
14Newcastle72-2-310:148
15Manchester United71-4-210:107
16Crystal Palace72-1-49:177
17Bournemouth71-3-39:136
18Nottingham Forest81-3-46:106
19Coventry82-0-66:156
20Sunderland71-1-56:144

Laatste wedstrijden

Chelsea

24 oktVChelsea 0–2 Tottenham
17 oktWEverton 0–2 Chelsea
10 oktWChelsea 5–1 Bournemouth
18 sepVBrentford 3–0 Chelsea
12 sepGChelsea 2–2 Hull City

Manchester United

21 oktVComo 4–1 Manchester United
18 oktGLeeds 1–1 Manchester United
13 oktVAtletico Madrid 2–0 Manchester United
10 oktGManchester United 1–1 Tottenham
20 sepGFulham 1–1 Manchester United

Thuis en uit

Chelsea thuis4 wedstrijden: 2W 1G 1V, doelpunten 11:8
Manchester United uit4 wedstrijden: 0W 3G 1V, doelpunten 4:6

Chelsea – Manchester United: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Chelsea staat 4e met 13 punten uit 8 wedstrijden (4W 1G 3V), Manchester United staat 15e met 7 punten (1W 4G 2V).
  2. Aanval en verdediging. Chelsea maakt in de competitie gemiddeld 2,1 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,9 tegen; Manchester United maakt er 1,4 en krijgt er 1,4 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Chelsea: 4W 1G 3V, doelpunten 17–15; Manchester United: 1W 4G 2V, doelpunten 10–10.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (40) boekte Chelsea 13 zeges, waren er 14 gelijke spelen en boekte Manchester United 13 zeges; doelpunten 51:55.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Chelsea de overhand heeft: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (10,5%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,50), met een geschatte kans van 63%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 63% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 60%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 40; Chelsea 13 zeges, 14 gelijke spelen, Manchester United 13 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,7 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Chelsea 17:15, Manchester United 10:10.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 60%.
  5. Afwezigen: Chelsea 0, Manchester United 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 60%, beste odds 1,60). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Chelsea: geen. Afwezigen bij Manchester United: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Chelsea – Manchester United: vergelijking van de clubs

ChelseaManchester United
64%Vorm36%
64%Aanval36%
43%Verdediging57%
50%Onderlinge duels50%
50%Doelpunten50%
55,5%Totaal44,5%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

ChelseaVWWVG
Manchester UnitedGGGVG

Chelsea – Manchester United: onderlinge duels

Alle wedstrijden
13Chelsea
14Gelijke spelen
13Manchester United
18-4-26 · Chelsea 0–1 Manchester United
20-9-25 · Manchester United 2–1 Chelsea
16-5-25 · Chelsea 1–0 Manchester United
3-11-24 · Manchester United 1–1 Chelsea
4-4-24 · Chelsea 4–3 Manchester United
6-12-23 · Manchester United 2–1 Chelsea

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,3%

Chelsea – Manchester United: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Chelsea – Manchester United?

Onze tip voor de uitslag: Chelsea wint (odds 2,08). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,50). De veiligere optie: Chelsea of gelijkspel (1X).

Wie wint Chelsea – Manchester United?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Chelsea 48%, op een gelijkspel 25% en op een zege van Manchester United 27%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

31 oktober 2026 om 13:30, stadion: Stamford Bridge, London.

Wie ontbreken er?

Chelsea: geen. Manchester United: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 60% (odds 1,60) en op minder dan 2,5 doelpunten 40% (odds 2,42).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 63% (odds 1,50).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (10,5%), gevolgd door 2–1 (9,5%) en 1–0 (8,1%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Bournemouth – Leeds 31 oktManchester City – Brighton 31 oktBrentford – Nottingham Forest 31 oktHull City – Ipswich 31 oktCoventry – Sunderland 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.