Voetbal
Home › Clubs › Chelsea
Chelsea

Chelsea: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1905 · Stamford Bridge

Chelsea: competities in 2026/27

Premier League4e plaats, 13 puntenVolgende: Manchester United · za 31 okt · 13:30
EFL Cupachtste finaleVolgende: Liverpool · wo 28 okt · 21:00

Chelsea: komende wedstrijden

wo 28 okt · 21:00Liverpool–Chelsea
EFL Cupza 31 okt · 13:30Chelsea–Manchester UnitedPremier League · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 15:00Sunderland–Chelsea
Premier League
za 21 nov · 16:00Chelsea–Leeds
Premier League
vr 27 nov · 21:00Nottingham Forest–Chelsea
Premier League

Chelsea: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWWVG
24-10-26Chelsea0–2Tottenham
Premier League
17-10-26Everton0–2Chelsea
Premier League
10-10-26Chelsea5–1Bournemouth
Premier League
18-9-26Brentford3–0Chelsea
Premier League
12-9-26Chelsea2–2Hull City
Premier League
9-9-26Chelsea6–3Leeds
EFL Cup
6-9-26Arsenal2–1Chelsea
Premier League
30-8-26Chelsea4–3Brighton
Premier League

Chelsea: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 21:00Liverpool–Chelsea
EFL Cup
za 31 okt · 13:30Chelsea–Manchester United
Premier League
zo 8 nov · 15:00Sunderland–Chelsea
Premier League
za 21 nov · 16:00Chelsea–Leeds
Premier League
vr 27 nov · 21:00Nottingham Forest–Chelsea
Premier League
wo 2 dec · 21:00Chelsea–Crystal Palace
Premier League
za 5 dec · 16:00Chelsea–Liverpool
Premier League
za 12 dec · 16:00Manchester City–Chelsea
Premier League
za 19 dec · 16:00Chelsea–Aston Villa
Premier League
zo 27 dec · 15:00Coventry–Chelsea
Premier League
wo 30 dec · 21:15Ipswich–Chelsea
Premier League
zo 3 jan · 15:00Chelsea–Newcastle
Premier League
wo 6 jan · 20:30Crystal Palace–Chelsea
Premier League
za 16 jan · 16:00Chelsea–Sunderland
Premier League
za 23 jan · 16:00Leeds–Chelsea
Premier League
za 30 jan · 16:00Chelsea–Nottingham Forest
Premier League
za 6 feb · 16:00Manchester United–Chelsea
Premier League
wo 10 feb · 21:00Newcastle–Chelsea
Premier League
za 20 feb · 16:00Chelsea–Ipswich
Premier League
za 27 feb · 16:00Aston Villa–Chelsea
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Chelsea–Coventry
Premier League
za 13 mrt · 16:00Chelsea–Arsenal
Premier League
za 20 mrt · 16:00Hull City–Chelsea
Premier League
za 10 apr · 16:00Chelsea–Fulham
Premier League
za 17 apr · 16:00Brighton–Chelsea
Premier League
za 24 apr · 16:00Chelsea–Manchester City
Premier League
za 1 mei · 16:00Liverpool–Chelsea
Premier League
za 8 mei · 16:00Tottenham–Chelsea
Premier League
za 15 mei · 16:00Chelsea–Everton
Premier League
zo 23 mei · 16:00Bournemouth–Chelsea
Premier League
zo 30 mei · 17:00Chelsea–Brentford
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Chelsea0–2Tottenham
Premier League
17-10-26Everton0–2Chelsea
Premier League
10-10-26Chelsea5–1Bournemouth
Premier League
18-9-26Brentford3–0Chelsea
Premier League
12-9-26Chelsea2–2Hull City
Premier League
9-9-26Chelsea6–3Leeds
EFL Cup
6-9-26Arsenal2–1Chelsea
Premier League
30-8-26Chelsea4–3Brighton
Premier League
27-8-26Chelsea2–0Luton
EFL Cup
24-8-26Fulham2–3Chelsea
Premier League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Chelsea: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • P. Chavarriablessure
  • E. Emeghaspierblessure
  • J. Gittensenkelblessure
  • R. Jamesknieblessure
  • E. Martinezafwezig

Chelsea: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
2Arsenal87-0-113:521WWWVW
3Brighton75-1-123:516WWWWG
4Chelsea84-1-317:1513VWWVG
5Liverpool73-3-19:812WVWGW
6Aston Villa83-2-39:1211WWGWV

Chelsea: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd2,1
Doelpunten tegen per wedstrijd1,9
Thuis: voor / tegen2,8 / 2,0
Uit: voor / tegen1,5 / 1,8
De nul gehouden1
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten16
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (6×) · 4-2-3-1 (2×)

Chelsea: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
João PedroAAN652153138107,60
M. RogersAAN870341126307,47
J. HendersonMID43602143007,23
Pedro NetoAAN8596311210207,11
C. PalmerAAN870123187317,11
R. JamesMID42920054106,95
M. CaicedoMID42650020006,93
E. FernándezMID1250000006,90
M. LacroixVER86410131106,76
J. HatoMID64140200006,67
Pep ChavarríaVER62980110006,63
L. ColwillVER76120000106,58
D. WelbeckAAN61180000006,57
Joshua Kofi AcheampongVER74910000106,42
EstêvãoAAN6720032006,41
M. PalestraVER3550000006,30
Geovany Tcherno QuendaMID41000000006,14
R. LaviaMID62921022105,90
W. FofanaVER43150000105,60
M. GustoMID52820010005,45
V. BarcoMID31160010105,08
M. Nicoll-JazuliMID1100000003,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Chelsea

Keepers

1E. MartínezNationaliteitArgentiniëLeeftijd33 jaarLengte195 cmGewicht88 kg
28T. Sharman-LoweNationaliteitEngelandLeeftijd22 jaarLengte189 cmGewicht73 kg
39M. PendersNationaliteitBelgiëLeeftijd20 jaarLengte200 cmGewicht95 kg
44G. SłoninaLeeftijd21 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Chelsea

Aanwinsten

  • K. PáezRiver Plate · terug van verhuur29-8-26
  • E. MartínezAston Villa · transfer29-8-26
  • D. SatpaevKairat Almaty · transfer11-8-26
  • Pep ChavarríaRayo Vallecano · transfer11-8-26
  • J. HendersonBrentford · transfervrij2-8-26
  • V. BarcoStrasbourg · transfer1-8-26
  • D. WelbeckBrighton · transfer31-7-26
  • M. LacroixCrystal Palace · transfer29-7-26

Vertrokken

  • Ted CurdBoreham Wood · huur2-9-26
  • L. EmenaloCeltic · huur1-9-26
  • Shumaira MheukaCeltic · huur1-9-26
  • Deivid WashingtonStrasbourg · transfer31-8-26
  • Marc GuiuRB Leipzig · transfer31-8-26
  • E. FernándezManchester City · transfer31-8-26
  • M. MudrykTottenham · huur31-8-26
  • T. AdarabioyoTottenham · transfer31-8-26

Chelsea: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1905
StadionStamford Bridge
Capaciteit41.841
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand4e · 13 punten

Chelsea: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Chelsea?

Chelsea speelt zijn thuiswedstrijden in Stamford Bridge (London), dat plaats biedt aan 41.841 toeschouwers.

Op welke plaats staat Chelsea in de stand?

Chelsea staat 4e in de competitie Premier League met 13 punten uit 8 wedstrijden (4 zeges, 1 gelijkspel, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Chelsea weer?

Volgende wedstrijd: Liverpool – Chelsea, wo 28 okt · 21:00 (EFL Cup).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Chelsea?

Laatste competitiewedstrijd: Chelsea 0–2 Tottenham (24-10-26).

Wie is de topscorer van Chelsea?

De topscorer van de club in de competitie is João Pedro met 5 doelpunten.

Chelsea: programma, stand en voorspellingen

Chelsea (Engeland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Premier League, EFL Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.