Voetbal
Home › Voorspellingen › Crewe – Barnet
League Two · Speelronde 14 · 31 oktober 2026 · 16:00

Voorspelling Crewe – Barnet: tip en odds – 31 oktober 2026

VVWWW
VS
GVWWW
1Crewe3,15
XGelijkspel3,80
2Barnet2,15

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 20:38

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Crewe – Barnet begint op 31 oktober 2026 · 16:00 in Alexandra Stadium (Crewe). Volgens ons is het een gelijkopgaande strijd. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Crewe – Barnet: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Barnet (X2)
1,39
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,50
70%kans op deze uitslag
63%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Crewe – Barnet: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,153,802,15
Marktgemiddelde3,043,592,11
Laagste odds3,003,402,09
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,211,1778,5%
Meer dan 2,5 doelpunten1,651,6457,0%
Minder dan 2,5 doelpunten2,222,1743,0%
Meer dan 3,5 doelpunten2,552,5136,7%
Beide scoren – ja1,531,5260,8%
Beide scoren – nee2,402,3639,2%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 20:38). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 8,2%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Crewe 1–1 Barnet, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Crewe 4e (21 punten), Barnet 2e (22 punten).
  • Vorm in de competitie: Crewe 5W 6G 2V (16:16), Barnet 6W 4G 1V (24:16).
  • H2H: 8 wedstrijden: Crewe 3W 2G 3V, doelpunten 11:9.
  • Afwezigen: Crewe 0, Barnet 0.

Wie wint Crewe – Barnet?

Crewe30%
Gelijkspel26%
Barnet44%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Crewe – Barnet: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten78,5% · eerlijke odds 1,27 · beste 1,21
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Barnet (X2)69,6% · eerlijke odds 1,44 · beste 1,39
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten63,3% · eerlijke odds 1,58 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja60,8% · eerlijke odds 1,64 · beste 1,53
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten57,0% · eerlijke odds 1,76 · beste 1,65
Mogelijk
Barnet wint43,8% · eerlijke odds 2,28 · beste 2,15
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten43,0% · eerlijke odds 2,32 · beste 2,22
Outsider
Beide teams scoren – nee39,2% · eerlijke odds 2,55 · beste 2,40
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten36,7% · eerlijke odds 2,73 · beste 2,55
Outsider
Crewe wint30,4% · eerlijke odds 3,29 · beste 3,15
Outsider
Gelijkspel25,8% · eerlijke odds 3,88 · beste 3,80
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,77 · Minder 1,96
kans op meer 52,6%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,4%
1 : 29,2%
0 : 18,8%
2 : 17,4%
1 : 07,2%
0 : 27,0%

Crewe – Barnet: afwezigen en blessures

Crewe

  • Geen gemelde afwezigen

Barnet

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Crewe – Barnet: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Salford City128-1-319:1225
2Barnet116-4-124:1622
3Cheltenham136-3-422:2221
4Crewe135-6-216:1621
5York125-5-221:1320
6Walsall114-7-016:719
7Chesterfield135-4-423:1719
8Exeter City135-4-410:719
9Accrington ST134-6-322:1618
10Shrewsbury135-3-516:2018
11Grimsby134-5-419:1617
12Gillingham134-5-418:1817
13Tranmere133-7-316:1616
14Swindon Town134-4-513:1616
15Bristol Rovers135-1-716:2016
16Newport County133-6-416:1615
17Rochdale134-3-615:2215
18Fleetwood Town133-5-515:1714
19Northampton113-4-48:813
20Oldham123-3-614:1812
21Colchester122-6-411:1612
22Rotherham132-6-517:2312
23Port Vale113-3-56:1212
24Crawley Town111-3-712:216

Laatste wedstrijden

Crewe

24 oktVChesterfield 5–1 Crewe
20 oktVExeter City 2–0 Crewe
17 oktWCrewe 3–2 Rochdale
10 oktWSwindon Town 0–1 Crewe
3 oktWCrewe 3–1 Bristol Rovers

Barnet

24 oktGBarnet 1–1 Oldham
20 oktVBarnet 1–3 Swindon Town
17 oktWTranmere 1–2 Barnet
10 oktWBristol Rovers 1–3 Barnet
19 sepWBarnet 3–1 Fleetwood Town

Thuis en uit

Crewe thuis6 wedstrijden: 3W 3G 0V, doelpunten 11:7
Barnet uit5 wedstrijden: 3W 2G 0V, doelpunten 12:7

Crewe – Barnet: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Crewe staat 4e met 21 punten uit 13 wedstrijden (5W 6G 2V), Barnet staat 2e met 22 punten (6W 4G 1V).
  2. Aanval en verdediging. Crewe maakt in de competitie gemiddeld 1,2 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,2 tegen; Barnet maakt er 2,2 en krijgt er 1,5 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Crewe: 5W 6G 2V, doelpunten 16–16; Barnet: 6W 4G 1V, doelpunten 24–16.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (8) boekte Crewe 3 zeges, waren er 2 gelijke spelen en boekte Barnet 3 zeges; doelpunten 11:9.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Barnet de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,4%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,50), met een geschatte kans van 63%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 61% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 57%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 8; Crewe 3 zeges, 2 gelijke spelen, Barnet 3 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Crewe 16:16, Barnet 24:16.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 57%.
  5. Afwezigen: Crewe 0, Barnet 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 61%, beste odds 1,53). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Crewe: geen. Afwezigen bij Barnet: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Crewe – Barnet: vergelijking van de clubs

CreweBarnet
47%Vorm53%
44%Aanval56%
41%Verdediging59%
50%Onderlinge duels50%
57%Doelpunten43%
46,3%Totaal53,7%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

CreweVVWWW
BarnetGVWWW

Crewe – Barnet: onderlinge duels

Alle wedstrijden
3Crewe
2Gelijke spelen
3Barnet
3-2-26 · Barnet 1–1 Crewe
13-9-25 · Crewe 1–2 Barnet
30-3-18 · Barnet 2–1 Crewe
19-8-17 · Crewe 1–0 Barnet
6-5-17 · Crewe 4–1 Barnet
19-11-16 · Barnet 0–0 Crewe

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt8,2%

Crewe – Barnet: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Crewe – Barnet?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Barnet (X2) (odds 1,39). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,50). De veiligere optie: Gelijkspel of Barnet (X2).

Wie wint Crewe – Barnet?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Crewe 30%, op een gelijkspel 26% en op een zege van Barnet 44%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

31 oktober 2026 om 16:00, stadion: Alexandra Stadium, Crewe.

Wie ontbreken er?

Crewe: geen. Barnet: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 57% (odds 1,65) en op minder dan 2,5 doelpunten 43% (odds 2,22).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 61% (odds 1,53).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,4%), gevolgd door 1–2 (9,2%) en 0–1 (8,8%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Newport County – Chesterfield 30 oktPort Vale – Rochdale 31 oktGrimsby – York 31 oktFleetwood Town – Bristol Rovers 31 oktOldham – Crawley Town 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.