Voetbal
Home › Voorspellingen › Fleetwood Town – Bristol Rovers
League Two · Speelronde 14 · 31 oktober 2026 · 16:00

Voorspelling Fleetwood Town – Bristol Rovers: tip en odds – 31 oktober 2026

1Fleetwood Town2,75
XGelijkspel3,50
2Bristol Rovers2,59

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 20:38

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Fleetwood Town tegen Bristol Rovers: 31 oktober 2026 · 16:00 in Highbury Stadium (Fleetwood). We verwachten een spannende wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Fleetwood Town – Bristol Rovers: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Bristol Rovers (X2)
1,47
Doelpunten
Beide teams scoren
1,67
65%kans op deze uitslag
56%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Fleetwood Town – Bristol Rovers: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,753,502,59
Marktgemiddelde2,633,302,48
Laagste odds2,533,012,27
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,271,2474,2%
Meer dan 2,5 doelpunten1,851,8251,4%
Minder dan 2,5 doelpunten1,971,9348,6%
Meer dan 3,5 doelpunten3,252,9930,9%
Beide scoren – ja1,671,6456,5%
Beide scoren – nee2,202,1343,5%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 20:38). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 8,7%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Fleetwood Town 1–1 Bristol Rovers, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Fleetwood Town 18e (14 punten), Bristol Rovers 15e (16 punten).
  • Vorm in de competitie: Fleetwood Town 3W 5G 5V (15:17), Bristol Rovers 5W 1G 7V (16:20).
  • H2H: 20 wedstrijden: Fleetwood Town 7W 7G 6V, doelpunten 25:20.
  • Afwezigen: Fleetwood Town 0, Bristol Rovers 0.

Wie wint Fleetwood Town – Bristol Rovers?

Fleetwood Town35%
Gelijkspel28%
Bristol Rovers37%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Fleetwood Town – Bristol Rovers: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten74,2% · eerlijke odds 1,35 · beste 1,27
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten69,1% · eerlijke odds 1,45 · beste 1,37
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Bristol Rovers (X2)65,0% · eerlijke odds 1,54 · beste 1,47
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja56,5% · eerlijke odds 1,77 · beste 1,67
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten51,4% · eerlijke odds 1,95 · beste 1,85
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten48,6% · eerlijke odds 2,06 · beste 1,97
Outsider
Beide teams scoren – nee43,5% · eerlijke odds 2,30 · beste 2,20
Outsider
Bristol Rovers wint37,1% · eerlijke odds 2,69 · beste 2,59
Outsider
Fleetwood Town wint35,0% · eerlijke odds 2,86 · beste 2,75
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten30,9% · eerlijke odds 3,24 · beste 3,25
Outsider
Gelijkspel27,9% · eerlijke odds 3,59 · beste 3,50
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,88 · Minder 1,82
kans op meer 49,2%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,1%
0 : 18,9%
1 : 08,6%
1 : 28,5%
2 : 18,2%
0 : 06,4%

Fleetwood Town – Bristol Rovers: afwezigen en blessures

Fleetwood Town

  • Geen gemelde afwezigen

Bristol Rovers

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Fleetwood Town – Bristol Rovers: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Salford City128-1-319:1225
2Barnet116-4-124:1622
3Cheltenham136-3-422:2221
4Crewe135-6-216:1621
5York125-5-221:1320
6Walsall114-7-016:719
7Chesterfield135-4-423:1719
8Exeter City135-4-410:719
9Accrington ST134-6-322:1618
10Shrewsbury135-3-516:2018
11Grimsby134-5-419:1617
12Gillingham134-5-418:1817
13Tranmere133-7-316:1616
14Swindon Town134-4-513:1616
15Bristol Rovers135-1-716:2016
16Newport County133-6-416:1615
17Rochdale134-3-615:2215
18Fleetwood Town133-5-515:1714
19Northampton113-4-48:813
20Oldham123-3-614:1812
21Colchester122-6-411:1612
22Rotherham132-6-517:2312
23Port Vale113-3-56:1212
24Crawley Town111-3-712:216

Laatste wedstrijden

Fleetwood Town

24 oktVExeter City 2–1 Fleetwood Town
20 oktVCheltenham 4–2 Fleetwood Town
17 oktWFleetwood Town 2–0 Rotherham
10 oktGFleetwood Town 1–1 Walsall
3 oktVSalford City 1–0 Fleetwood Town

Bristol Rovers

24 oktGBristol Rovers 0–0 Swindon Town
20 oktVBristol Rovers 1–2 Salford City
17 oktVShrewsbury 1–0 Bristol Rovers
10 oktVBristol Rovers 1–3 Barnet
3 oktVCrewe 3–1 Bristol Rovers

Thuis en uit

Fleetwood Town thuis6 wedstrijden: 2W 3G 1V, doelpunten 7:4
Bristol Rovers uit6 wedstrijden: 1W 0G 5V, doelpunten 5:12

Fleetwood Town – Bristol Rovers: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Fleetwood Town staat 18e met 14 punten uit 13 wedstrijden (3W 5G 5V), Bristol Rovers staat 15e met 16 punten (5W 1G 7V).
  2. Aanval en verdediging. Fleetwood Town maakt in de competitie gemiddeld 1,2 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,3 tegen; Bristol Rovers maakt er 1,2 en krijgt er 1,5 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Fleetwood Town: 3W 5G 5V, doelpunten 15–17; Bristol Rovers: 5W 1G 7V, doelpunten 16–20.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (20) boekte Fleetwood Town 7 zeges, waren er 7 gelijke spelen en boekte Bristol Rovers 6 zeges; doelpunten 25:20.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,1%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,67), met een geschatte kans van 56%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 51%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 20; Fleetwood Town 7 zeges, 7 gelijke spelen, Bristol Rovers 6 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,3 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Fleetwood Town 15:17, Bristol Rovers 16:20.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 51%.
  5. Afwezigen: Fleetwood Town 0, Bristol Rovers 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 51%, beste odds 1,85). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Fleetwood Town: geen. Afwezigen bij Bristol Rovers: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Fleetwood Town – Bristol Rovers: vergelijking van de clubs

Fleetwood TownBristol Rovers
80%Vorm20%
67%Aanval33%
53%Verdediging47%
50%Onderlinge duels50%
56%Doelpunten44%
63,5%Totaal36,5%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

Fleetwood TownVVWGV
Bristol RoversGVVVV

Fleetwood Town – Bristol Rovers: onderlinge duels

Alle wedstrijden
7Fleetwood Town
7Gelijke spelen
6Bristol Rovers
3-4-26 · Bristol Rovers 1–0 Fleetwood Town
9-8-25 · Fleetwood Town 2–1 Bristol Rovers
12-3-24 · Fleetwood Town 0–0 Bristol Rovers
6-2-24 · Bristol Rovers 0–2 Fleetwood Town
10-4-23 · Fleetwood Town 1–2 Bristol Rovers
12-11-22 · Bristol Rovers 2–2 Fleetwood Town

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt8,7%

Fleetwood Town – Bristol Rovers: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Fleetwood Town – Bristol Rovers?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Bristol Rovers (X2) (odds 1,47). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,67). De veiligere optie: Gelijkspel of Bristol Rovers (X2).

Wie wint Fleetwood Town – Bristol Rovers?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Fleetwood Town 35%, op een gelijkspel 28% en op een zege van Bristol Rovers 37%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

31 oktober 2026 om 16:00, stadion: Highbury Stadium, Fleetwood.

Wie ontbreken er?

Fleetwood Town: geen. Bristol Rovers: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 51% (odds 1,85) en op minder dan 2,5 doelpunten 49% (odds 1,97).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% (odds 1,67).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,1%), gevolgd door 0–1 (8,9%) en 1–0 (8,6%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Newport County – Chesterfield 30 oktPort Vale – Rochdale 31 oktGrimsby – York 31 oktOldham – Crawley Town 31 oktShrewsbury – Gillingham 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.