Voetbal
Home › Voorspellingen › Elche – Real Betis
La Liga · Speelronde 12 · 8 november 2026 · 14:00

Voorspelling Elche – Real Betis: tip en odds – 8 november 2026

WGGWV
VS
1Elche3,54
XGelijkspel3,84
2Real Betis2,12

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 08:42

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingFAQ

Elche ontvangt Real Betis op 8 november 2026 · 14:00 in Estadio Manuel Martínez Valero (Elche). Wij zien Real Betis (46%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Elche – Real Betis: tip en voorspelling
Uitslag
Real Betis wint
2,12
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,53
46%kans op deze uitslag
63%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Real Betis (X2), kans 72%, odds tot 1,35.

Wed nu →

Elche – Real Betis: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,543,842,12
Marktgemiddelde3,373,702,03
Laagste odds3,203,501,91
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,221,2078,3%
Meer dan 2,5 doelpunten1,711,6657,5%
Minder dan 2,5 doelpunten2,322,2542,5%
Meer dan 3,5 doelpunten2,622,5536,9%
Beide scoren – ja1,621,5659,6%
Beide scoren – nee2,352,3040,4%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 08:42). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,0%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Elche 1–1 Real Betis, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Elche 15e (10 punten), Real Betis 4e (20 punten).
  • Vorm in de competitie: Elche 2W 4G 4V (14:17), Real Betis 6W 2G 2V (16:14).
  • Afwezigen: Elche 0, Real Betis 0.

Wie wint Elche – Real Betis?

Elche28%
Gelijkspel26%
Real Betis46%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Elche – Real Betis: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten78,3% · eerlijke odds 1,28 · beste 1,22
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Real Betis (X2)72,0% · eerlijke odds 1,39 · beste 1,35
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten63,1% · eerlijke odds 1,58 · beste 1,53
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja59,6% · eerlijke odds 1,68 · beste 1,62
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten57,5% · eerlijke odds 1,74 · beste 1,71
Mogelijk
Real Betis wint46,5% · eerlijke odds 2,15 · beste 2,12
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten42,5% · eerlijke odds 2,35 · beste 2,32
Outsider
Beide teams scoren – nee40,4% · eerlijke odds 2,48 · beste 2,35
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten36,9% · eerlijke odds 2,71 · beste 2,62
Outsider
Elche wint28,0% · eerlijke odds 3,57 · beste 3,54
Outsider
Gelijkspel25,5% · eerlijke odds 3,92 · beste 3,84
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,0%
1 : 29,4%
0 : 18,5%
0 : 27,2%
2 : 17,2%
1 : 06,5%

Elche – Real Betis: afwezigen en blessures

Elche

  • Geen gemelde afwezigen

Real Betis

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Elche – Real Betis: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Barcelona109-0-140:1127
2Atletico Madrid108-1-120:825
3Real Madrid108-0-225:1024
4Real Betis106-2-216:1420
5Real Sociedad106-1-319:1819
6Sevilla94-2-314:1614
7Alaves103-3-414:1112
8Athletic Club93-3-312:912
9Celta Vigo102-6-210:712
10Villarreal103-3-415:1412
11Deportivo La Coruna102-5-313:1311
12Osasuna93-2-410:1811
13Racing Santander103-2-515:2611
14Levante102-4-416:1910
15Elche102-4-414:1710
16Rayo Vallecano92-3-412:209
17Getafe102-3-55:159
18Espanyol102-2-612:148
19Valencia101-3-67:176
20Malaga100-5-57:195

Laatste wedstrijden

Elche

24 oktWRayo Vallecano 0–3 Elche
17 oktGVillarreal 0–0 Elche
11 oktGElche 0–0 Celta Vigo
18 sepWEspanyol 1–3 Elche
15 sepVElche 2–3 Real Madrid

Real Betis

25 oktGCelta Vigo 0–0 Real Betis
21 oktWReal Betis 1–0 Feyenoord
17 oktVReal Betis 2–5 Barcelona
14 oktWReal Betis 3–2 FC Porto
11 oktWReal Betis 5–2 Osasuna

Thuis en uit

Elche thuis4 wedstrijden: 0W 1G 3V, doelpunten 4:11
Real Betis uit5 wedstrijden: 2W 2G 1V, doelpunten 6:7

Elche – Real Betis: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Elche staat 15e met 10 punten uit 10 wedstrijden (2W 4G 4V), Real Betis staat 4e met 20 punten (6W 2G 2V).
  2. Aanval en verdediging. Elche maakt in de competitie gemiddeld 1,4 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,7 tegen; Real Betis maakt er 1,6 en krijgt er 1,4 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Elche: 2W 4G 4V, doelpunten 14–17; Real Betis: 6W 2G 2V, doelpunten 16–14.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Real Betis de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,0%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,53), met een geschatte kans van 63%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 60% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 58%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Doelpunten in de competitie: Elche 14:17, Real Betis 16:14.
  2. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 58%.
  3. Afwezigen: Elche 0, Real Betis 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 60%, beste odds 1,62). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Elche: geen. Afwezigen bij Real Betis: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Elche – Real Betis: vergelijking van de clubs

ElcheReal Betis
50%Vorm50%
47%Aanval53%
67%Verdediging33%
7%Onderlinge duels93%
31%Doelpunten69%
37,8%Totaal62,2%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

ElcheWGGWV
Real BetisGVWGW

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,0%

Elche – Real Betis: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Elche – Real Betis?

Onze tip voor de uitslag: Real Betis wint (odds 2,12). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,53). De veiligere optie: Gelijkspel of Real Betis (X2).

Wie wint Elche – Real Betis?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Elche 28%, op een gelijkspel 26% en op een zege van Real Betis 46%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

8 november 2026 om 14:00, stadion: Estadio Manuel Martínez Valero, Elche.

Wie ontbreken er?

Elche: geen. Real Betis: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 58% (odds 1,71) en op minder dan 2,5 doelpunten 42% (odds 2,32).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 60% (odds 1,62).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,0%), gevolgd door 1–2 (9,4%) en 0–1 (8,5%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Sevilla – Osasuna 26 oktVillarreal – Espanyol 30 oktLevante – Atletico Madrid 31 oktRayo Vallecano – Celta Vigo 31 oktReal Betis – Malaga 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.