Voetbal
Home › Clubs › Real Betis
Real Betis

Real Betis: programma, uitslagen, stand en cijfers

Spanje · opgericht in 1907 · Estadio La Cartuja de Sevilla

Real Betis: competities in 2026/27

Real Betis: komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:15Celta Vigo–Real Betis
La Liga · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 21:00Navalcarnero–Real Betis
Copa del Reyza 31 okt · 18:30Real Betis–MalagaLa Liga · Onderlinge duels (H2H)
wo 4 nov · 21:00Borussia Dortmund–Real Betis
Champions League
zo 8 nov · 14:00Elche–Real Betis
La Liga

Real Betis: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWGWW
21-10-26Real Betis1–0Feyenoord
Champions League
17-10-26Real Betis2–5Barcelona
La Liga
14-10-26Real Betis3–2FC Porto
Champions League
11-10-26Real Betis5–2Osasuna
La Liga
20-9-26Deportivo La Coruna1–1Real Betis
La Liga
17-9-26Real Betis1–0Getafe
La Liga
14-9-26Villarreal1–2Real Betis
La Liga
8-9-26Lille2–3Real Betis
Champions League

Real Betis: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:15Celta Vigo–Real Betis
La Liga
wo 28 okt · 21:00Navalcarnero–Real Betis
Copa del Rey
za 31 okt · 18:30Real Betis–Malaga
La Liga
wo 4 nov · 21:00Borussia Dortmund–Real Betis
Champions League
zo 8 nov · 14:00Elche–Real Betis
La Liga
zo 22 nov · 17:00Sevilla–Real Betis
La Liga
di 24 nov · 21:00Slovan Bratislava–Real Betis
Champions League
zo 29 nov · 17:00Real Betis–Rayo Vallecano
La Liga
zo 6 dec · 17:00Atletico Madrid–Real Betis
La Liga
wo 9 dec · 18:45Real Betis–Como
Champions League
zo 13 dec · 17:00Real Betis–Racing Santander
La Liga
zo 20 dec · 17:00Athletic Club–Real Betis
La Liga
zo 3 jan · 17:00Real Betis–Alaves
La Liga
zo 10 jan · 17:00Espanyol–Real Betis
La Liga
zo 17 jan · 17:00Real Betis–Deportivo La Coruna
La Liga
wo 20 jan · 21:00Real Betis–Arsenal
Champions League
zo 24 jan · 17:00Real Madrid–Real Betis
La Liga
wo 27 jan · 21:00Bayern München–Real Betis
Champions League
zo 31 jan · 17:00Real Betis–Elche
La Liga
zo 7 feb · 17:00Real Betis–Sevilla
La Liga
zo 14 feb · 17:00Real Sociedad–Real Betis
La Liga
zo 21 feb · 17:00Malaga–Real Betis
La Liga
zo 28 feb · 17:00Real Betis–Villarreal
La Liga
zo 7 mrt · 17:00Barcelona–Real Betis
La Liga
zo 14 mrt · 17:00Real Betis–Levante
La Liga
zo 21 mrt · 17:00Racing Santander–Real Betis
La Liga
zo 4 apr · 17:00Real Betis–Celta Vigo
La Liga
zo 11 apr · 17:00Alaves–Real Betis
La Liga
zo 18 apr · 17:00Real Betis–Athletic Club
La Liga
wo 21 apr · 17:00Getafe–Real Betis
La Liga
zo 2 mei · 17:00Real Betis–Valencia
La Liga
zo 9 mei · 17:00Real Betis–Espanyol
La Liga
zo 16 mei · 17:00Osasuna–Real Betis
La Liga
zo 23 mei · 17:00Rayo Vallecano–Real Betis
La Liga
zo 30 mei · 17:00Real Betis–Atletico Madrid
La Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
21-10-26Real Betis1–0Feyenoord
Champions League
17-10-26Real Betis2–5Barcelona
La Liga
14-10-26Real Betis3–2FC Porto
Champions League
11-10-26Real Betis5–2Osasuna
La Liga
20-9-26Deportivo La Coruna1–1Real Betis
La Liga
17-9-26Real Betis1–0Getafe
La Liga
14-9-26Villarreal1–2Real Betis
La Liga
8-9-26Lille2–3Real Betis
Champions League
4-9-26Real Betis1–0Real Madrid
La Liga
29-8-26Levante5–2Real Betis
La Liga
25-8-26Valencia0–1Real Betis
La Liga
21-8-26Real Betis1–0Real Sociedad
La Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Real Betis: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • F. Bernalrode kaart
  • J. Firpoliesblessure
  • C. Hernandezkuitblessure
  • I. Losadaniet in de selectie

Real Betis: positie in de stand – La Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
2Atletico Madrid108-1-120:825WWWWW
3Real Madrid97-0-223:921WWVWW
4Real Betis96-1-216:1419VWGWW
5Real Sociedad95-1-317:1716WWWVW
6Sevilla94-2-314:1614VGVWW

Real Betis: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
3Liverpool312:79
4Real Madrid310:59
5Real Betis37:49
6VfB Stuttgart37:27
7Arsenal36:27

Real Betis: seizoensstatistieken (La Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd1,6
Thuis: voor / tegen2,0 / 1,4
Uit: voor / tegen1,5 / 1,8
De nul gehouden4
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd1,7
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (8×) · 4-3-3 (1×)

Real Betis: spelersstatistieken (La Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. A. MoranteAAN161011007,70
Marc BartraVER53331053007,44
NatanVER76301041207,36
A. EzzalzouliAAN64233075007,30
V. GómezVER43481011107,28
Junior FirpoVER21490000107,25
Marc RocaMID65060120207,18
AntonyMID8539002013007,05
IscoMID840120108006,99
Dani CeballosMID51340010006,94
Álvaro FidalgoMID3510000006,90
Pablo FornalsMID86060160006,89
Ángel OrtizVER31360000106,87
N. DeossaMID937301156006,84
C. HernándezAAN958922117106,76
Fran GarcíaVER86610110106,74
Rodrigo RiquelmeMID94072054006,73
Pablo GarcíaAAN3511021106,73
F. BernalMID84720051216,70
G. Lo CelsoMID2740100006,60
Diego LlorenteVER43090010106,60
T. ParrottAAN62051163006,58
Héctor BellerínVER96740143206,43

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Real Betis

Keepers

1Álvaro VallésNationaliteitSpanjeLeeftijd28 jaarLengte190 cmGewicht78 kg
13Diego CondeNationaliteitSpanjeLeeftijd27 jaarLengte188 cmGewicht78 kg
31Manu GonzálezNationaliteitSpanjeLeeftijd18 jaarLengte189 cmGewicht81 kg
40A. de PabloLeeftijd23 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

9C. HernándezNationaliteitColombiaLeeftijd26 jaarLengte175 cmGewicht73 kg
14Iker LosadaNationaliteitSpanjeLeeftijd24 jaarLengte175 cmGewicht70 kg
19T. ParrottNationaliteitRepublic of IrelandLeeftijd23 jaarLengte185 cmGewicht78 kg
24Aitor RuibalNationaliteitSpanjeLeeftijd29 jaarLengte176 cmGewicht74 kg
27J. A. MoranteLeeftijd18 jaar

Transfers Real Betis

Aanwinsten

  • Dani CeballosReal Madrid · transfervrij31-8-26
  • T. ParrottAZ Alkmaar · transfer19-8-26
  • A. de PabloValladolid · huur18-8-26
  • Diego CondeVillarreal · huur19-7-26
  • Fran GarcíaReal Madrid · transfer7-7-26
  • F. BernalFluminense · transfer5-7-26
  • Iker LosadaLevante · terug van verhuur29-6-26
  • Iker LosadaLevante · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • R. RodríguezTorino · transfervrij2-9-26
  • C. BakambuSan Diego · transfervrij1-9-26
  • G. PetitCadiz · huur31-8-26
  • Pablo GarcíaRacing Santander · transfer31-8-26
  • G. BouareRayo Vallecano · transfer26-8-26
  • Y. SenhadjiReal Jaén · transfervrij24-8-26
  • E. ÁvilaIndependiente · transfervrij17-8-26
  • Pablo BustoIbiza · transfervrij12-8-26

Real Betis: belangrijkste feiten

LandSpanje
Opgericht1907
StadionEstadio La Cartuja de Sevilla
Capaciteit72.000
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLa Liga
Positie in de stand4e · 19 punten

Real Betis: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Real Betis?

Real Betis speelt zijn thuiswedstrijden in Estadio La Cartuja de Sevilla (Sevilla), dat plaats biedt aan 72.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat Real Betis in de stand?

Real Betis staat 4e in de competitie La Liga met 19 punten uit 9 wedstrijden (6 zeges, 1 gelijkspel, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Real Betis weer?

Volgende wedstrijd: Celta Vigo – Real Betis, zo 25 okt · 16:15 (La Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Real Betis?

Laatste competitiewedstrijd: Real Betis 2–5 Barcelona (17-10-26).

Wie is de topscorer van Real Betis?

De topscorer van de club in de competitie is Isco met 4 doelpunten.

Real Betis: programma, stand en voorspellingen

Real Betis (Spanje) speelt dit seizoen in deze competities: La Liga, Champions League, Copa del Rey. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie La Liga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.