Voetbal
Home › Voorspellingen › Excelsior – Twente
Eredivisie · Speelronde 11 · 1 november 2026 · 14:30

Voorspelling Excelsior – Twente: tip en odds – 1 november 2026

VS
VGWWW
1Excelsior5,40
XGelijkspel4,70
2Twente1,57

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 12:59

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Excelsior ontvangt Twente op 1 november 2026 · 14:30 in Stadion Woudestein (Rotterdam). Wij zien Twente (61%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Excelsior – Twente: tip en voorspelling
Uitslag
Twente wint
1,57
Doelpunten
Beide teams scoren
1,50
Combinatie
Twente + meer dan 2,5 doelpunten
2,18
46% · eerlijke odds van de combinatie
61%kans op deze uitslag
62%kans op de doelpuntentip
1–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Twente (X2), kans 82%, odds tot 1,17.

Wed nu →

Excelsior – Twente: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt5,404,701,57
Marktgemiddelde5,124,461,54
Laagste odds4,804,201,50
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,141,1184,5%
Meer dan 2,5 doelpunten1,441,4067,0%
Minder dan 2,5 doelpunten2,902,8433,0%
Meer dan 3,5 doelpunten2,072,0346,7%
Beide scoren – ja1,501,4962,5%
Beide scoren – nee2,502,4837,5%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 12:59). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,1%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Excelsior 1–2 Twente, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Excelsior 12e (11 punten), Twente 5e (17 punten).
  • Vorm in de competitie: Excelsior 3W 2G 4V (16:18), Twente 5W 2G 2V (17:10).
  • H2H: 18 wedstrijden: Excelsior 5W 6G 7V, doelpunten 18:26.
  • Afwezigen: Excelsior 0, Twente 0.

Wie wint Excelsior – Twente?

Excelsior18%
Gelijkspel21%
Twente61%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Excelsior – Twente: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten84,5% · eerlijke odds 1,18 · beste 1,14
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Twente (X2)81,7% · eerlijke odds 1,22 · beste 1,17
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten67,0% · eerlijke odds 1,49 · beste 1,44
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja62,5% · eerlijke odds 1,60 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Twente wint60,8% · eerlijke odds 1,65 · beste 1,57
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten53,3% · eerlijke odds 1,88 · beste 1,81
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten46,7% · eerlijke odds 2,14 · beste 2,07
Outsider
Beide teams scoren – nee37,5% · eerlijke odds 2,66 · beste 2,50
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten33,0% · eerlijke odds 3,03 · beste 2,90
Outsider
Gelijkspel20,9% · eerlijke odds 4,77 · beste 4,70
Outsider
Excelsior wint18,3% · eerlijke odds 5,47 · beste 5,40
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 29,6%
1 : 18,6%
0 : 28,0%
1 : 37,2%
0 : 17,1%
0 : 36,0%

Excelsior – Twente: afwezigen en blessures

Excelsior

  • Geen gemelde afwezigen

Twente

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Excelsior – Twente: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Feyenoord97-2-031:1023
2AZ Alkmaar96-2-120:1020
3PSV Eindhoven96-1-227:1219
4Ajax95-3-127:1218
5Twente95-2-217:1017
6Fortuna Sittard94-3-216:1715
7Heerenveen104-3-318:1315
8Groningen94-2-322:1914
9GO Ahead Eagles103-5-223:2314
10Cambuur103-3-419:2212
11Utrecht103-3-417:2712
12Excelsior93-2-416:1811
13NEC Nijmegen92-4-315:1610
14Sparta Rotterdam92-3-416:229
15PEC Zwolle102-2-611:238
16Telstar101-3-612:216
17ADO Den Haag101-3-613:236
18Willem II100-2-810:322

Laatste wedstrijden

Excelsior

16 oktVHeerenveen 4–0 Excelsior
11 oktVExcelsior 1–5 Groningen
19 sepGAjax 2–2 Excelsior
13 sepVExcelsior 1–2 Utrecht
8 sepGNEC Nijmegen 2–2 Excelsior

Twente

18 oktVTwente 1–2 Utrecht
10 oktGFortuna Sittard 1–1 Twente
20 sepWTwente 3–2 PSV Eindhoven
12 sepWTwente 2–0 ADO Den Haag
9 sepWTwente 1–0 Telstar

Thuis en uit

Excelsior thuis4 wedstrijden: 1W 0G 3V, doelpunten 5:10
Twente uit4 wedstrijden: 1W 2G 1V, doelpunten 7:5

Excelsior – Twente: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Excelsior staat 12e met 11 punten uit 9 wedstrijden (3W 2G 4V), Twente staat 5e met 17 punten (5W 2G 2V).
  2. Aanval en verdediging. Excelsior maakt in de competitie gemiddeld 1,8 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 2,0 tegen; Twente maakt er 1,9 en krijgt er 1,1 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Excelsior: 3W 2G 4V, doelpunten 16–18; Twente: 5W 2G 2V, doelpunten 17–10.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (18) boekte Excelsior 5 zeges, waren er 6 gelijke spelen en boekte Twente 7 zeges; doelpunten 18:26.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Twente de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–2 (9,6%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,50), met een geschatte kans van 62%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 62% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 67%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 18; Excelsior 5 zeges, 6 gelijke spelen, Twente 7 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,4 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Excelsior 16:18, Twente 17:10.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 67%.
  5. Afwezigen: Excelsior 0, Twente 0.

Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 53%, beste odds 1,81). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Excelsior: geen. Afwezigen bij Twente: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Excelsior – Twente: vergelijking van de clubs

ExcelsiorTwente
17%Vorm83%
43%Aanval57%
25%Verdediging75%
38%Onderlinge duels62%
30%Doelpunten70%
30,3%Totaal69,7%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

ExcelsiorVVGVG
TwenteVGWWW

Excelsior – Twente: onderlinge duels

Alle wedstrijden
5Excelsior
6Gelijke spelen
7Twente
24-1-26 · Twente 0–0 Excelsior
30-8-25 · Excelsior 1–0 Twente
10-2-24 · Excelsior 0–3 Twente
8-12-23 · Twente 4–2 Excelsior
1-4-23 · Excelsior 0–0 Twente
31-8-22 · Twente 4–0 Excelsior

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,1%

Excelsior – Twente: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Excelsior – Twente?

Onze tip voor de uitslag: Twente wint (odds 1,57). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,50). De veiligere optie: Gelijkspel of Twente (X2).

Wie wint Excelsior – Twente?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Excelsior 18%, op een gelijkspel 21% en op een zege van Twente 61%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

1 november 2026 om 14:30, stadion: Stadion Woudestein, Rotterdam.

Wie ontbreken er?

Excelsior: geen. Twente: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 67% (odds 1,44) en op minder dan 2,5 doelpunten 33% (odds 2,90).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 62% (odds 1,50).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–2 (9,6%), gevolgd door 1–1 (8,6%) en 0–2 (8,0%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

AZ Alkmaar – Twente 25 oktFeyenoord – Fortuna Sittard 31 oktPSV Eindhoven – Willem II 31 oktHeerenveen – NEC Nijmegen 31 oktAjax – AZ Alkmaar 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.