Voetbal
Home › Clubs › Excelsior
Excelsior

Excelsior: programma, uitslagen, stand en cijfers

Nederland · opgericht in 1902 · Van Donge & De Roo Stadion

Excelsior: competities in 2026/27

Eredivisie12e plaats, 11 puntenVolgende: Fortuna Sittard · zo 25 okt · 12:15
KNVB Bekerronde 64Volgende: MVV · wo 28 okt · 20:00

Excelsior: komende wedstrijden

zo 25 okt · 12:15Fortuna Sittard–Excelsior
Eredivisie · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 20:00MVV–Excelsior
KNVB Bekerzo 1 nov · 14:30Excelsior–TwenteEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 21:00Excelsior–GO Ahead Eagles
Eredivisie
za 21 nov · 18:45Feyenoord–Excelsior
Eredivisie

Excelsior: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVGVG
16-10-26Heerenveen4–0Excelsior
Eredivisie
11-10-26Excelsior1–5Groningen
Eredivisie
19-9-26Ajax2–2Excelsior
Eredivisie
13-9-26Excelsior1–2Utrecht
Eredivisie
8-9-26NEC Nijmegen2–2Excelsior
Eredivisie
5-9-26Willem II0–3Excelsior
Eredivisie
29-8-26Excelsior2–1Sparta Rotterdam
Eredivisie
15-8-26Excelsior1–2PSV Eindhoven
Eredivisie

Excelsior: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 12:15Fortuna Sittard–Excelsior
Eredivisie
wo 28 okt · 20:00MVV–Excelsior
KNVB Beker
zo 1 nov · 14:30Excelsior–Twente
Eredivisie
za 7 nov · 21:00Excelsior–GO Ahead Eagles
Eredivisie
za 21 nov · 18:45Feyenoord–Excelsior
Eredivisie
za 28 nov · 16:30Excelsior–Telstar
Eredivisie
zo 6 dec · 16:45ADO Den Haag–Excelsior
Eredivisie
za 12 dec · 21:00PEC Zwolle–Excelsior
Eredivisie
za 19 dec · 16:30Excelsior–AZ Alkmaar
Eredivisie
za 9 jan · 16:30Sparta Rotterdam–Excelsior
Eredivisie
za 16 jan · 18:45Excelsior–Feyenoord
Eredivisie
vr 22 jan · 20:00Excelsior–Fortuna Sittard
Eredivisie
vr 29 jan · 20:00Utrecht–Excelsior
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Excelsior–Ajax
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Twente–Excelsior
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Excelsior–Heerenveen
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00GO Ahead Eagles–Excelsior
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Excelsior–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00AZ Alkmaar–Excelsior
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Excelsior–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00Groningen–Excelsior
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00Excelsior–Willem II
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Excelsior–Cambuur
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00PSV Eindhoven–Excelsior
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Excelsior–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Telstar–Excelsior
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
16-10-26Heerenveen4–0Excelsior
Eredivisie
11-10-26Excelsior1–5Groningen
Eredivisie
19-9-26Ajax2–2Excelsior
Eredivisie
13-9-26Excelsior1–2Utrecht
Eredivisie
8-9-26NEC Nijmegen2–2Excelsior
Eredivisie
5-9-26Willem II0–3Excelsior
Eredivisie
29-8-26Excelsior2–1Sparta Rotterdam
Eredivisie
15-8-26Excelsior1–2PSV Eindhoven
Eredivisie
7-8-26Cambuur0–4Excelsior
Eredivisie

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Excelsior: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (11-10-26).

  • N. Naujoksblessure

Excelsior: positie in de stand – Eredivisie

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
10Cambuur103-3-419:2212WGWGW
11Utrecht103-3-417:2712GWWVW
12Excelsior93-2-416:1811VVGVG
13NEC Nijmegen92-4-315:1610GGGVG
14Sparta Rotterdam92-3-416:229WGVVG

Excelsior: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen1,3 / 2,5
Uit: voor / tegen2,2 / 1,6
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten12
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (6×) · 3-4-3 (1×) · 5-4-1 (1×)

Excelsior: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
I. YegoianAAN979535169107,55
N. NaujoksMID21032032007,14
A. SlitiAAN951431126006,92
G. de RegtAAN1850132006,90
R. MeissenVER98101032106,85
J. PlugVER98100021206,81
D. GardenAAN962330114006,79
K. BosAAN51730010006,79
C. WidellVER97361041006,77
L. HartjesMID97891043106,72
S. JanssenVER96220310106,63
V. SulzbacherMID4881021206,49
Á. ÞorsteinssonAAN74870111206,45
Eric Emanuel da Silva MoreiraMID74440020006,34
Mario DomínguezAAN51100030106,32
Y. FineyMID1100000006,30
N. MartensVER21190000006,15
I. Silva TimasAAN72270100005,79
A. JahanbakhshAAN6940031005,59
D. van VianenMID52790021005,55
N. GroenAAN51031042104,73
O. TurayVER3780000004,65
Giulliano CairoMID2200000003,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Excelsior

Keepers

1S. van GasselNationaliteitNederlandLeeftijd29 jaarLengte186 cmGewicht79 kg
16Celton BiaiNationaliteitPortugalLeeftijd26 jaarLengte188 cmGewicht88 kg
40Tijmen HollaNationaliteitNederlandLeeftijd19 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Excelsior

Aanwinsten

  • Eric Emanuel da Silva MoreiraNottingham Forest · huur25-8-26
  • Á. ÞorsteinssonBreidablik · transfer23-8-26
  • A. JahanbakhshDender · transfervrij9-8-26
  • Mario DomínguezValencia · huur7-8-26
  • A. SlitiFeyenoord · huur3-8-26
  • O. TurayBayer Leverkusen U19 · transfer28-7-26
  • V. SulzbacherRed Bull Salzburg · transfervrij27-7-26
  • Celton BiaiDordrecht · transfervrij17-7-26

Vertrokken

  • S. HenderikxDordrecht · huur1-9-26
  • N. MartensDe Graafschap · transfer1-9-26
  • Mika LuijendijkMVV · huur1-9-26
  • M. TielemansAalborg · transfer30-8-26
  • M. van DuinenKatwijk · transfervrij21-8-26
  • G. de RegtHolstein Kiel · transfer18-8-26
  • Jose De Almeida ReisRilski Sportist · transfervrij12-8-26
  • N. El HamdaouiMVV · huur11-8-26

Excelsior: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1902
StadionVan Donge & De Roo Stadion
Capaciteit4.500
Ondergrondkunstgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand12e · 11 punten

Excelsior: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Excelsior?

Excelsior speelt zijn thuiswedstrijden in Van Donge & De Roo Stadion (Rotterdam), dat plaats biedt aan 4.500 toeschouwers.

Op welke plaats staat Excelsior in de stand?

Excelsior staat 12e in de competitie Eredivisie met 11 punten uit 9 wedstrijden (3 zeges, 2 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Excelsior weer?

Volgende wedstrijd: Fortuna Sittard – Excelsior, zo 25 okt · 12:15 (Eredivisie).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Excelsior?

Laatste competitiewedstrijd: Heerenveen 4–0 Excelsior (16-10-26).

Wie is de topscorer van Excelsior?

De topscorer van de club in de competitie is I. Yegoian met 3 doelpunten.

Excelsior: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Excelsior (Nederland) in alle competities van dit seizoen (Eredivisie, KNVB Beker): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.