Voetbal
Home › Voorspellingen › FC Andorra – Burgos
Segunda División · Speelronde 11 · 26 oktober 2026 · 20:30

Voorspelling FC Andorra – Burgos: tip en odds – 26 oktober 2026

VS
WVVWW
1FC Andorra2,01
XGelijkspel3,50
2Burgos4,17

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 18:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

FC Andorra – Burgos begint op 26 oktober 2026 · 20:30 in Estadi de la FAF (Andorra), onder leiding van scheidsrechter Miranda Bolano Daniel. Volgens ons is FC Andorra (48%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

FC Andorra – Burgos: tip en voorspelling
Uitslag
FC Andorra wint
2,01
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,87
48%kans op deze uitslag
53%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: FC Andorra of gelijkspel (1X), kans 76%, odds tot 1,30.

Wed nu →

FC Andorra – Burgos: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,013,504,17
Marktgemiddelde1,963,343,81
Laagste odds1,913,103,48
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,341,3072,0%
Meer dan 2,5 doelpunten2,081,9947,4%
Minder dan 2,5 doelpunten1,871,8052,6%
Meer dan 3,5 doelpunten3,753,4926,9%
Beide scoren – ja1,831,7951,6%
Beide scoren – nee1,961,9148,4%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 18:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,4%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: FC Andorra 1–1 Burgos, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: FC Andorra 19e (10 punten), Burgos 9e (17 punten).
  • Vorm in de competitie: FC Andorra 3W 1G 6V (13:17), Burgos 5W 2G 3V (13:10).
  • H2H: 7 wedstrijden: FC Andorra 2W 1G 4V, doelpunten 4:7.
  • Afwezigen: FC Andorra 0, Burgos 0.

Wie wint FC Andorra – Burgos?

FC Andorra48%
Gelijkspel28%
Burgos24%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

FC Andorra – Burgos: meer tips en wedmarkten

FC Andorra of gelijkspel (1X)75,5% · eerlijke odds 1,32 · beste 1,30
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten73,1% · eerlijke odds 1,37 · beste 1,32
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten72,0% · eerlijke odds 1,39 · beste 1,34
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten52,6% · eerlijke odds 1,90 · beste 1,87
Mogelijk
Beide teams scoren – ja51,6% · eerlijke odds 1,94 · beste 1,83
Mogelijk
Beide teams scoren – nee48,4% · eerlijke odds 2,07 · beste 1,96
Outsider
FC Andorra wint47,6% · eerlijke odds 2,10 · beste 2,01
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten47,4% · eerlijke odds 2,11 · beste 2,08
Outsider
Gelijkspel27,9% · eerlijke odds 3,58 · beste 3,50
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten26,9% · eerlijke odds 3,72 · beste 3,75
Outsider
Burgos wint24,5% · eerlijke odds 4,09 · beste 4,17
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 2,03 · Minder 1,72
kans op meer 45,9%
Kaartenlijn 4,5 kaarten
Meer 1,46 · Minder 2,58
kans op meer 63,9%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,3%
1 : 011,7%
2 : 19,2%
2 : 08,8%
0 : 18,2%
0 : 07,8%

FC Andorra – Burgos: afwezigen en blessures

FC Andorra

  • Geen gemelde afwezigen

Burgos

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

FC Andorra – Burgos: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Castellón118-2-122:426
2Almeria118-1-222:925
3Eibar117-1-320:1322
4Girona116-3-222:1021
5Granada CF116-2-318:1420
6Mallorca115-4-213:619
7Sporting Gijon116-1-411:1319
8Oviedo115-3-315:1218
9Burgos105-2-313:1017
10Sabadell114-5-211:917
11Cordoba115-0-617:2015
12Tenerife113-5-313:1514
13Eldense114-2-513:1514
14Las Palmas114-2-514:1914
15Valladolid113-3-516:1612
16Celta de Vigo II113-3-516:2112
17Leganes113-3-57:1612
18Cadiz112-4-514:1410
19FC Andorra103-1-613:1710
20Real Sociedad II112-2-714:228
21AD Ceuta FC111-2-810:255
22Albacete111-1-98:224

Laatste wedstrijden

FC Andorra

18 oktVGirona 2–0 FC Andorra
11 oktWFC Andorra 1–0 Castellón
4 oktGSabadell 0–0 FC Andorra
26 sepWGranada CF 2–3 FC Andorra
19 sepVFC Andorra 1–3 Sporting Gijon

Burgos

18 oktWBurgos 1–0 Sabadell
12 oktVBurgos 0–1 Granada CF
3 oktVAlmeria 2–1 Burgos
27 sepWBurgos 1–0 Eldense
20 sepWLas Palmas 1–2 Burgos

Thuis en uit

FC Andorra thuis5 wedstrijden: 2W 0G 3V, doelpunten 8:8
Burgos uit4 wedstrijden: 1W 1G 2V, doelpunten 3:4

FC Andorra – Burgos: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. FC Andorra staat 19e met 10 punten uit 10 wedstrijden (3W 1G 6V), Burgos staat 9e met 17 punten (5W 2G 3V).
  2. Aanval en verdediging. FC Andorra maakt in de competitie gemiddeld 1,3 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,7 tegen; Burgos maakt er 1,3 en krijgt er 1,0 tegen.
  3. Vorm in de competitie. FC Andorra: 3W 1G 6V, doelpunten 13–17; Burgos: 5W 2G 3V, doelpunten 13–10.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (7) boekte FC Andorra 2 zeges, waren er 1 gelijkspel en boekte Burgos 4 zeges; doelpunten 4:7.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat FC Andorra de overhand heeft: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,3%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Opvallend: de stand wijst eerder in de richting van de Burgos, terwijl de markt de thuisploeg iets meer kans geeft. Daardoor is de wedstrijd lastig te voorspellen en zijn voorzichtigere weddenschappen verstandig.

Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,87), met een geschatte kans van 53%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 52% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 47%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 7; FC Andorra 2 zeges, 1 gelijkspel, Burgos 4 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 1,6 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: FC Andorra 13:17, Burgos 13:10.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 47%.
  5. Afwezigen: FC Andorra 0, Burgos 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 52%, beste odds 1,83). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij FC Andorra: geen. Afwezigen bij Burgos: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

FC Andorra – Burgos: vergelijking van de clubs

FC AndorraBurgos
44%Vorm56%
50%Aanval50%
36%Verdediging64%
50%Onderlinge duels50%
50%Doelpunten50%
46,5%Totaal53,5%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

FC AndorraVWGWV
BurgosWVVWW

FC Andorra – Burgos: onderlinge duels

Alle wedstrijden
2FC Andorra
1Gelijke spelen
4Burgos
31-5-26 · Burgos 1–0 FC Andorra
31-8-25 · FC Andorra 2–1 Burgos
18-5-24 · FC Andorra 1–0 Burgos
25-11-23 · Burgos 0–0 FC Andorra
15-1-23 · Burgos 2–1 FC Andorra
12-10-22 · FC Andorra 0–1 Burgos

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,4%

FC Andorra – Burgos: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor FC Andorra – Burgos?

Onze tip voor de uitslag: FC Andorra wint (odds 2,01). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,87). De veiligere optie: FC Andorra of gelijkspel (1X).

Wie wint FC Andorra – Burgos?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van FC Andorra 48%, op een gelijkspel 28% en op een zege van Burgos 24%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

26 oktober 2026 om 20:30, stadion: Estadi de la FAF, Andorra. Scheidsrechter: Miranda Bolano Daniel.

Wie ontbreken er?

FC Andorra: geen. Burgos: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 47% (odds 2,08) en op minder dan 2,5 doelpunten 53% (odds 1,87).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 52% (odds 1,83).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,3%), gevolgd door 1–0 (11,7%) en 2–1 (9,2%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Real Sociedad II – Girona 31 oktEibar – Almeria 31 oktCelta de Vigo II – Cordoba 31 oktAlbacete – Sabadell 31 oktEldense – Granada CF 1 nov

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.