Voetbal
Home › Voorspellingen › FK Jablonec – Slavia Praha
Chance Liga · Speelronde 13 · 31 oktober 2026 · 15:00

Voorspelling FK Jablonec – Slavia Praha: tip en odds – 31 oktober 2026

1FK Jablonec4,00
XGelijkspel3,80
2Slavia Praha1,87

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 13:15

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

FK Jablonec ontvangt Slavia Praha op 31 oktober 2026 · 15:00 in Stadion Strelnice (Jablonec nad Nisou). Wij zien Slavia Praha (51%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

FK Jablonec – Slavia Praha: tip en voorspelling
Uitslag
Slavia Praha wint
1,87
Doelpunten
Beide teams scoren
1,73
Combinatie
Slavia Praha + meer dan 2,5 doelpunten
3,10
32% · eerlijke odds van de combinatie
51%kans op deze uitslag
56%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Slavia Praha (X2), kans 76%, odds tot 1,27.

Wed nu →

FK Jablonec – Slavia Praha: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt4,003,801,87
Marktgemiddelde3,813,771,82
Laagste odds3,613,701,80
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,261,2176,1%
Meer dan 2,5 doelpunten1,781,7354,4%
Minder dan 2,5 doelpunten2,082,0645,6%
Meer dan 3,5 doelpunten2,922,7633,6%
Beide scoren – ja1,731,6755,7%
Beide scoren – nee2,142,1144,3%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 13:15). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,7%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: FK Jablonec 1–1 Slavia Praha, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: FK Jablonec 8e (17 punten), Slavia Praha 1e (28 punten).
  • Vorm in de competitie: FK Jablonec 5W 2G 4V (14:12), Slavia Praha 8W 4G 0V (27:7).
  • H2H: 21 wedstrijden: FK Jablonec 2W 4G 15V, doelpunten 23:58.
  • Afwezigen: FK Jablonec 0, Slavia Praha 0.

Wie wint FK Jablonec – Slavia Praha?

FK Jablonec24%
Gelijkspel25%
Slavia Praha51%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

FK Jablonec – Slavia Praha: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten76,1% · eerlijke odds 1,31 · beste 1,26
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Slavia Praha (X2)75,6% · eerlijke odds 1,32 · beste 1,27
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten66,4% · eerlijke odds 1,51 · beste 1,44
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja55,7% · eerlijke odds 1,79 · beste 1,73
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten54,4% · eerlijke odds 1,84 · beste 1,78
Mogelijk
Slavia Praha wint50,9% · eerlijke odds 1,96 · beste 1,87
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten45,6% · eerlijke odds 2,19 · beste 2,08
Outsider
Beide teams scoren – nee44,3% · eerlijke odds 2,26 · beste 2,14
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten33,6% · eerlijke odds 2,97 · beste 2,92
Outsider
Gelijkspel24,7% · eerlijke odds 4,06 · beste 3,80
Outsider
FK Jablonec wint24,4% · eerlijke odds 4,10 · beste 4,00
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 111,4%
0 : 110,3%
1 : 29,7%
0 : 28,8%
1 : 06,7%
2 : 16,3%

FK Jablonec – Slavia Praha: afwezigen en blessures

FK Jablonec

  • Geen gemelde afwezigen

Slavia Praha

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

FK Jablonec – Slavia Praha: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Slavia Praha128-4-027:728
2Mlada Boleslav126-3-319:1421
3Sigma Olomouc126-3-319:1521
4Slovan Liberec116-2-313:720
5Zbrojovka Brno126-2-416:1620
6Sparta Praha116-1-420:1219
7Teplice125-3-418:1718
8FK Jablonec115-2-414:1217
9Plzen114-4-323:1916
10Bohemians 1905114-4-313:1316
11Hradec Králové114-3-410:1315
12Pardubice113-2-612:1611
13Baník Ostrava113-2-67:1811
14Artis112-3-611:209
15Slovácko111-4-610:187
16Zlin120-2-109:242

Laatste wedstrijden

FK Jablonec

18 oktVFK Jablonec 2–3 Plzen
10 oktWZbrojovka Brno 0–1 FK Jablonec
20 sepGFK Jablonec 1–1 Zlin
12 sepVSparta Praha 2–0 FK Jablonec
9 sepWFK Jablonec 3–0 Baník Ostrava

Slavia Praha

24 oktGSlavia Praha 1–1 Mlada Boleslav
20 oktGFenerbahçe 2–2 Slavia Praha
17 oktGSlavia Praha 0–0 Hradec Králové
13 oktVSabah FA 2–0 Slavia Praha
9 oktWZlin 0–1 Slavia Praha

Thuis en uit

FK Jablonec thuis6 wedstrijden: 3W 1G 2V, doelpunten 10:7
Slavia Praha uit5 wedstrijden: 4W 1G 0V, doelpunten 11:1

FK Jablonec – Slavia Praha: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. FK Jablonec staat 8e met 17 punten uit 11 wedstrijden (5W 2G 4V), Slavia Praha staat 1e met 28 punten (8W 4G 0V).
  2. Aanval en verdediging. FK Jablonec maakt in de competitie gemiddeld 1,3 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,1 tegen; Slavia Praha maakt er 2,3 en krijgt er 0,6 tegen.
  3. Vorm in de competitie. FK Jablonec: 5W 2G 4V, doelpunten 14–12; Slavia Praha: 8W 4G 0V, doelpunten 27–7.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (21) boekte FK Jablonec 2 zeges, waren er 4 gelijke spelen en boekte Slavia Praha 15 zeges; doelpunten 23:58.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Slavia Praha de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (11,4%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,73), met een geschatte kans van 56%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 54%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 21; FK Jablonec 2 zeges, 4 gelijke spelen, Slavia Praha 15 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 3,9 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: FK Jablonec 14:12, Slavia Praha 27:7.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 54%.
  5. Afwezigen: FK Jablonec 0, Slavia Praha 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 54%, beste odds 1,78). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij FK Jablonec: geen. Afwezigen bij Slavia Praha: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

FK Jablonec – Slavia Praha: vergelijking van de clubs

FK JablonecSlavia Praha
39%Vorm61%
54%Aanval46%
25%Verdediging75%
50%Onderlinge duels50%
44%Doelpunten56%
37,0%Totaal63,0%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

FK JablonecVWGVW
Slavia PrahaGGWWW

FK Jablonec – Slavia Praha: onderlinge duels

Alle wedstrijden
2FK Jablonec
4Gelijke spelen
15Slavia Praha
13-5-26 · Slavia Praha 5–1 FK Jablonec
3-3-26 · FK Jablonec 2–2 Slavia Praha
13-12-25 · Slavia Praha 4–3 FK Jablonec
16-8-25 · FK Jablonec 1–1 Slavia Praha
18-5-25 · FK Jablonec 3–2 Slavia Praha
16-3-25 · Slavia Praha 3–0 FK Jablonec

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,7%

FK Jablonec – Slavia Praha: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor FK Jablonec – Slavia Praha?

Onze tip voor de uitslag: Slavia Praha wint (odds 1,87). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,73). De veiligere optie: Gelijkspel of Slavia Praha (X2).

Wie wint FK Jablonec – Slavia Praha?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van FK Jablonec 24%, op een gelijkspel 25% en op een zege van Slavia Praha 51%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

31 oktober 2026 om 15:00, stadion: Stadion Strelnice, Jablonec nad Nisou.

Wie ontbreken er?

FK Jablonec: geen. Slavia Praha: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 54% (odds 1,78) en op minder dan 2,5 doelpunten 46% (odds 2,08).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% (odds 1,73).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (11,4%), gevolgd door 0–1 (10,3%) en 1–2 (9,7%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Slovácko – Teplice 31 oktPardubice – Slovan Liberec 31 oktArtis – Zlin 31 oktSigma Olomouc – Zbrojovka Brno 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.