Voetbal
Home › Clubs › FK Jablonec
FK Jablonec

FK Jablonec: programma, uitslagen, stand en cijfers

Tsjechië · opgericht in 1945 · Stadion Střelnice

FK Jablonec: competities in 2026/27

Chance Liga8e plaats, 17 puntenVolgende: Hradec Králové · zo 25 okt · 13:00
UEFA Conference Leaguecompetitiefase, Speelronde 3Volgende: Riga · do 5 nov · 21:00
Cupachtste finaleVolgende: Artis · wo 11 nov · 18:00

FK Jablonec: komende wedstrijden

zo 25 okt · 13:00Hradec Králové–FK Jablonec
Chance Liga · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 15:00FK Jablonec–Slavia PrahaChance Liga · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 21:00Riga–FK Jablonec
UEFA Conference League
zo 8 nov · 15:00FK Jablonec–Mlada Boleslav
Chance Liga
wo 11 nov · 18:00Artis–FK Jablonec
Cup

FK Jablonec: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWGVW
22-10-26FK Jablonec0–0Brighton
UEFA Conference League
18-10-26FK Jablonec2–3Plzen
Chance Liga
15-10-26SC Freiburg3–2FK Jablonec
UEFA Conference League
10-10-26Zbrojovka Brno0–1FK Jablonec
Chance Liga
2-10-26Dukla Praha0–1FK Jablonec
Cup
20-9-26FK Jablonec1–1Zlin
Chance Liga
12-9-26Sparta Praha2–0FK Jablonec
Chance Liga
9-9-26FK Jablonec3–0Baník Ostrava
Chance Liga

FK Jablonec: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 13:00Hradec Králové–FK Jablonec
Chance Liga
za 31 okt · 15:00FK Jablonec–Slavia Praha
Chance Liga
do 5 nov · 21:00Riga–FK Jablonec
UEFA Conference League
zo 8 nov · 15:00FK Jablonec–Mlada Boleslav
Chance Liga
wo 11 nov · 18:00Artis–FK Jablonec
Cup
za 21 nov · 15:00Artis–FK Jablonec
Chance Liga
do 26 nov · 18:45FK Jablonec–FC Lugano
UEFA Conference League
zo 29 nov · 15:00FK Jablonec–Pardubice
Chance Liga
za 5 dec · 15:00Slovácko–FK Jablonec
Chance Liga
do 10 dec · 18:45Trabzonspor–FK Jablonec
UEFA Conference League
zo 13 dec · 15:00FK Jablonec–Bohemians 1905
Chance Liga
do 17 dec · 21:00FK Jablonec–FC Iberia 1999
UEFA Conference League
za 30 jan · 15:00Baník Ostrava–FK Jablonec
Chance Liga
za 6 feb · 15:00FK Jablonec–Teplice
Chance Liga
za 13 feb · 15:00Slovan Liberec–FK Jablonec
Chance Liga
za 20 feb · 15:00FK Jablonec–Sparta Praha
Chance Liga
za 27 feb · 15:00Zlin–FK Jablonec
Chance Liga
za 6 mrt · 15:00FK Jablonec–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 13 mrt · 15:00Plzen–FK Jablonec
Chance Liga
za 20 mrt · 15:00FK Jablonec–Hradec Králové
Chance Liga
za 3 apr · 15:00Slavia Praha–FK Jablonec
Chance Liga
za 10 apr · 15:00Mlada Boleslav–FK Jablonec
Chance Liga
za 17 apr · 15:00FK Jablonec–Artis
Chance Liga
za 24 apr · 15:00Sigma Olomouc–FK Jablonec
Chance Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26FK Jablonec0–0Brighton
UEFA Conference League
18-10-26FK Jablonec2–3Plzen
Chance Liga
15-10-26SC Freiburg3–2FK Jablonec
UEFA Conference League
10-10-26Zbrojovka Brno0–1FK Jablonec
Chance Liga
2-10-26Dukla Praha0–1FK Jablonec
Cup
20-9-26FK Jablonec1–1Zlin
Chance Liga
12-9-26Sparta Praha2–0FK Jablonec
Chance Liga
9-9-26FK Jablonec3–0Baník Ostrava
Chance Liga
6-9-26FK Jablonec1–2Slovan Liberec
Chance Liga
2-9-26Bohemians 19051–1FK Jablonec
Chance Liga
30-8-26Teplice2–0FK Jablonec
Chance Liga
27-8-26FK Jablonec1–0Rangers
UEFA Conference League
20-8-26Rangers1–0FK Jablonec
UEFA Conference League
13-8-26Rīgas FS1–2FK Jablonec
UEFA Conference League
9-8-26FK Jablonec1–0Slovácko
Chance Liga
6-8-26FK Jablonec2–0Rīgas FS
UEFA Conference League
2-8-26Pardubice0–2FK Jablonec
Chance Liga
30-7-26FK Jablonec2–0NK Varazdin
UEFA Conference League
26-7-26FK Jablonec2–1Sigma Olomouc
Chance Liga
23-7-26NK Varazdin3–2FK Jablonec
UEFA Conference League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

FK Jablonec: positie in de stand – Chance Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
6Sparta Praha116-1-420:1219GWWWV
7Teplice125-3-418:1718GVGWV
8FK Jablonec115-2-414:1217VWGVW
9Plzen114-4-323:1916WWVVG
10Bohemians 1905114-4-313:1316GWWVW

FK Jablonec: seizoensstatistieken (Chance Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen1,7 / 1,2
Uit: voor / tegen0,8 / 1,0
De nul gehouden4
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten14
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (4×) · 3-4-2-1 (4×) · 3-4-1-2 (2×)

FK Jablonec: spelersstatistieken (Chance Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. SuchanMID63551274007,35
N. TekijaškiVER87200062107,25
R. SedláčekMID118720321007,13
S. NebylaMID97050152007,06
S. AlioumAAN843411147307,04
D. PavlovićVER119841084107,02
M. CedidlaVER1082130155107,00
V. TchanturishviliMID1190000115006,87
A. RůsekAAN84312074006,83
G. KuolMID31831063006,81
F. ZorvanMID93380110006,77
J. ChramostaAAN72761163006,69
D. HollýMID629001102106,59
E. SobolVER42340010106,57
H. AhlMID51760075006,52
L. JawoAAN1052200132206,49
F. VechetaAAN5700022006,46
N. OkekeMID93470020206,37
F. NovákVER74531021106,20
M. PolidarMID52851141015,68
J. SlámaVER63890030105,66
D. SoučekVER51130000004,88
Roman HorákMID190000003,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie FK Jablonec

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers FK Jablonec

Aanwinsten

  • D. HollýSparta Praha · huur31-8-26
  • G. KuolSparta Praha · huur27-8-26
  • S. AlioumIFK Goteborg · transfer13-8-26
  • A. RůsekSigma Olomouc · transfer17-7-26
  • F. VechetaPardubice · huur15-7-26
  • M. Kukučka1. FC Nürnberg · huur9-7-26
  • K. MillaSparta Praha · huur1-7-26
  • S. ObinayaFC Kharkiv · transfer30-6-26

Vertrokken

  • M. MalenšekBravo · huur3-9-26
  • S. ObinayaBohemians 1905 · huur20-8-26
  • S. LavrinčíkRužomberok · huur3-8-26
  • Albert KotlinKladno · huur22-7-26
  • A. AléguéArtis · transfer21-7-26
  • R. PantalonCFR 1907 Cluj · transfervrij1-7-26
  • D. PuškáčSlovácko · transfer30-6-26
  • D. ŠtěpánekSlovácko · transfer30-6-26

FK Jablonec: belangrijkste feiten

LandTsjechië
Opgericht1945
StadionStadion Střelnice
Capaciteit6.280
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChance Liga
Positie in de stand8e · 17 punten

FK Jablonec: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt FK Jablonec?

FK Jablonec speelt zijn thuiswedstrijden in Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou), dat plaats biedt aan 6.280 toeschouwers.

Op welke plaats staat FK Jablonec in de stand?

FK Jablonec staat 8e in de competitie Chance Liga met 17 punten uit 11 wedstrijden (5 zeges, 2 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt FK Jablonec weer?

Volgende wedstrijd: Hradec Králové – FK Jablonec, zo 25 okt · 13:00 (Chance Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van FK Jablonec?

Laatste competitiewedstrijd: FK Jablonec 2–3 Plzen (18-10-26).

Wie is de topscorer van FK Jablonec?

De topscorer van de club in de competitie is M. Cedidla met 3 doelpunten.

FK Jablonec: programma, stand en voorspellingen

FK Jablonec (Tsjechië) speelt dit seizoen in deze competities: Chance Liga, UEFA Conference League, Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Chance Liga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.