Voetbal
Home › Clubs › Bristol Rovers
Bristol Rovers

Bristol Rovers: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1883 · Memorial Stadium

Bristol Rovers: competities in 2026/27

Bristol Rovers: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Fleetwood TownTipBristol RoversLeague Two · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00Bristol Rovers–Cambridge United
FA Cup
di 10 nov · 20:00Bristol Rovers–Reading
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Bristol Rovers–Chesterfield
League Two
za 21 nov · 16:00Cheltenham–Bristol Rovers
League Two

Bristol Rovers: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVVVV
24-10-26Bristol Rovers0–0Swindon TownLeague Two20-10-26Bristol Rovers1–2Salford CityLeague Two
17-10-26Shrewsbury1–0Bristol Rovers
League Two
10-10-26Bristol Rovers1–3Barnet
League Two
6-10-26Wycombe4–1Bristol Rovers
EFL Trophy
3-10-26Crewe3–1Bristol Rovers
League Two
26-9-26Bristol Rovers1–0Exeter City
League Two
19-9-26Gillingham3–0Bristol Rovers
League Two

Bristol Rovers: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Fleetwood TownTipBristol Rovers
League Two
za 7 nov · 16:00Bristol Rovers–Cambridge United
FA Cup
di 10 nov · 20:00Bristol Rovers–Reading
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Bristol Rovers–Chesterfield
League Two
za 21 nov · 16:00Cheltenham–Bristol Rovers
League Two
za 28 nov · 13:30Bristol Rovers–Tranmere
League Two
di 1 dec · 20:45Oldham–Bristol Rovers
League Two
za 12 dec · 16:00Bristol Rovers–Accrington ST
League Two
za 19 dec · 16:00Rochdale–Bristol Rovers
League Two
za 26 dec · 16:00Bristol Rovers–Walsall
League Two
di 29 dec · 20:45Port Vale–Bristol Rovers
League Two
za 2 jan · 16:00Northampton–Bristol Rovers
League Two
za 9 jan · 16:00Bristol Rovers–Rochdale
League Two
za 16 jan · 16:00Bristol Rovers–Shrewsbury
League Two
di 19 jan · 20:45Salford City–Bristol Rovers
League Two
za 23 jan · 16:00Swindon Town–Bristol Rovers
League Two
za 30 jan · 16:00Bristol Rovers–Fleetwood Town
League Two
za 6 feb · 16:00Bristol Rovers–Crawley Town
League Two
di 9 feb · 20:45Colchester–Bristol Rovers
League Two
za 13 feb · 16:00Rotherham–Bristol Rovers
League Two
za 20 feb · 16:00Bristol Rovers–Grimsby
League Two
za 27 feb · 16:00Chesterfield–Bristol Rovers
League Two
za 6 mrt · 16:00Bristol Rovers–York
League Two
za 13 mrt · 16:00Newport County–Bristol Rovers
League Two
za 20 mrt · 16:00Bristol Rovers–Cheltenham
League Two
vr 26 mrt · 16:00Bristol Rovers–Northampton
League Two
ma 29 mrt · 16:00Walsall–Bristol Rovers
League Two
za 3 apr · 16:00Bristol Rovers–Port Vale
League Two
za 10 apr · 16:00Accrington ST–Bristol Rovers
League Two
di 13 apr · 20:45Barnet–Bristol Rovers
League Two
za 17 apr · 16:00Bristol Rovers–Gillingham
League Two
za 24 apr · 16:00Exeter City–Bristol Rovers
League Two
di 27 apr · 20:45Bristol Rovers–Crewe
League Two
za 1 mei · 16:00Tranmere–Bristol Rovers
League Two
za 8 mei · 16:00Bristol Rovers–Oldham
League Two
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Bristol Rovers0–0Swindon Town
League Two
20-10-26Bristol Rovers1–2Salford City
League Two
17-10-26Shrewsbury1–0Bristol Rovers
League Two
10-10-26Bristol Rovers1–3Barnet
League Two
6-10-26Wycombe4–1Bristol Rovers
EFL Trophy
3-10-26Crewe3–1Bristol Rovers
League Two
26-9-26Bristol Rovers1–0Exeter City
League Two
19-9-26Gillingham3–0Bristol Rovers
League Two
12-9-26Grimsby2–0Bristol Rovers
League Two
5-9-26Bristol Rovers1–0Rotherham
League Two
1-9-26Bristol Rovers2–0Colchester
League Two
29-8-26Crawley Town0–2Bristol Rovers
League Two
25-8-26Bristol Rovers2–2Chelsea U21
EFL Trophy
22-8-26Bristol Rovers5–3Newport County
League Two
15-8-26York3–2Bristol Rovers
League Two
8-8-26Bristol Rovers0–1Peterborough
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Bristol Rovers: positie in de stand – League Two

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
13Tranmere133-7-316:1616GWVGV
14Swindon Town134-4-513:1616GWGVV
15Bristol Rovers135-1-716:2016GVVVV
16Newport County133-6-416:1615VGGWG
17Rochdale134-3-615:2215VGVGW

Bristol Rovers: seizoensstatistieken (League Two)

Doelpunten voor per wedstrijd1,2
Doelpunten tegen per wedstrijd1,5
Thuis: voor / tegen1,6 / 1,1
Uit: voor / tegen0,8 / 2,0
De nul gehouden5
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten32
Gele kaarten per wedstrijd2,5
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (8×) · 3-4-1-2 (5×)

Bristol Rovers: spelersstatistieken (League Two)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. Southam-HalesMID1900000006,90
T. JamesVER1210752195306,87
F. CavegnAAN12866311911006,81
K. BalmerVER1311230161506,77
C. MolaMID1311481193306,64
J. QuigleyAAN92830031006,58
J. AitchisonMID61920021006,58
T. LeighMID750021154226,55
R. HarbottleVER64760020106,55
B. KamwaAAN1260730167106,52
Keenan GoughVER75220041306,47
S. FordeAAN13101200227406,39
E. HarrisonAAN1053020148206,36
C. KellyVER97240091206,17
J. SparkesMID64121031005,93
R. Russell-DennyMID102210153005,90
R. SmallwoodMID117700011105,82
A. KilgourVER43150071005,26
B. PurringtonVER107661053305,14
P. SanyaoluMID2600011003,40
A. AppiahAAN2410020003,24

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Bristol Rovers

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Bristol Rovers

Aanwinsten

  • Henry De-LongBristol Manor Farm · terug van verhuur11-9-26
  • A. AppiahAlmeria · transfervrij31-8-26
  • P. SanyaoluQPR · huur23-8-26
  • Charlie BinnsMalvern Town · terug van verhuur12-8-26
  • R. Russell-DennyTottenham · huur6-8-26
  • Keenan GoughCharlton · huur6-8-26
  • Charlie BinnsBath City · transfervrij4-8-26
  • K. BalmerMotherwell · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • M. RijksForest Green · huur17-9-26
  • K. HillGloucester City · huur17-9-26
  • T. MooreFK Košice · transfervrij4-9-26
  • R. HowleyTamworth · huur3-9-26
  • P. OmochereSouthend · huur1-9-26
  • T. MooreMoore Taylor · transfervrij19-8-26
  • Henry De-LongBristol Manor Farm · huur14-8-26
  • L. SouthwoodBlackpool · transfer10-8-26

Bristol Rovers: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1883
StadionMemorial Stadium
Capaciteit11.916
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague Two
Positie in de stand15e · 16 punten

Bristol Rovers: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Bristol Rovers?

Bristol Rovers speelt zijn thuiswedstrijden in Memorial Stadium (Bristol, Gloucestershire), dat plaats biedt aan 11.916 toeschouwers.

Op welke plaats staat Bristol Rovers in de stand?

Bristol Rovers staat 15e in de competitie League Two met 16 punten uit 13 wedstrijden (5 zeges, 1 gelijkspel, 7 nederlagen).

Wanneer speelt Bristol Rovers weer?

Volgende wedstrijd: Fleetwood Town – Bristol Rovers, za 31 okt · 16:00 (League Two).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Bristol Rovers?

Laatste competitiewedstrijd: Bristol Rovers 0–0 Swindon Town (24-10-26).

Wie is de topscorer van Bristol Rovers?

De topscorer van de club in de competitie is F. Cavegn met 3 doelpunten.

Bristol Rovers: programma, stand en voorspellingen

Bristol Rovers (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: League Two, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie League Two staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.