Voetbal
Home › Voorspellingen › GO Ahead Eagles – Telstar
Eredivisie · Speelronde 10 · 23 oktober 2026 · 20:00

Voorspelling GO Ahead Eagles – Telstar: tip en odds – 23 oktober 2026

3–2
VVGVG
1GO Ahead Eagles1,62
XGelijkspel4,80
2Telstar5,81

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 23-10-26, 13:06

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 3–2. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

GO Ahead Eagles ontvangt Telstar op 23 oktober 2026 · 20:00 in De Adelaarshorst (Deventer), met Robin Hensgens als scheidsrechter. Wij zien GO Ahead Eagles (60%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

GO Ahead Eagles – Telstar: tip en voorspelling
Uitslag
GO Ahead Eagles wint
1,62
Doelpunten
Beide teams scoren
1,45
Combinatie
GO Ahead Eagles + meer dan 2,5 doelpunten
2,14
47% · eerlijke odds van de combinatie
60%kans op deze uitslag
66%kans op de doelpuntentip
2–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: GO Ahead Eagles of gelijkspel (1X), kans 82%, odds tot 1,19.

Wed nu →

GO Ahead Eagles – Telstar: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt1,624,805,81
Marktgemiddelde1,574,455,16
Laagste odds1,554,204,80
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,131,0986,0%
Meer dan 2,5 doelpunten1,401,3669,2%
Minder dan 2,5 doelpunten3,213,0530,8%
Meer dan 3,5 doelpunten1,981,9049,6%
Beide scoren – ja1,451,4265,5%
Beide scoren – nee2,882,6934,5%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 23-10-26, 13:06). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 5,7%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: GO Ahead Eagles 2–1 Telstar, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: GO Ahead Eagles 9e (14 punten), Telstar 16e (6 punten).
  • Vorm in de competitie: GO Ahead Eagles 2W 5G 2V (20:21), Telstar 1W 3G 5V (10:18).
  • H2H: 13 wedstrijden: GO Ahead Eagles 5W 3G 5V, doelpunten 20:19.
  • Afwezigen: GO Ahead Eagles 1, Telstar 1.

Wie wint GO Ahead Eagles – Telstar?

GO Ahead Eagles60%
Gelijkspel21%
Telstar18%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

GO Ahead Eagles – Telstar: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten86,0% · eerlijke odds 1,16 · beste 1,13
Waarschijnlijk
GO Ahead Eagles of gelijkspel (1X)81,6% · eerlijke odds 1,23 · beste 1,19
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten69,2% · eerlijke odds 1,45 · beste 1,40
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja65,5% · eerlijke odds 1,53 · beste 1,45
Waarschijnlijk
GO Ahead Eagles wint60,3% · eerlijke odds 1,66 · beste 1,62
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten50,4% · eerlijke odds 1,99 · beste 1,95
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten49,6% · eerlijke odds 2,02 · beste 1,98
Outsider
Beide teams scoren – nee34,5% · eerlijke odds 2,90 · beste 2,88
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten30,8% · eerlijke odds 3,25 · beste 3,21
Outsider
Gelijkspel21,3% · eerlijke odds 4,69 · beste 4,80
Outsider
Telstar wint18,4% · eerlijke odds 5,44 · beste 5,81
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 10,5 corners
Meer 1,80 · Minder 1,93
kans op meer 51,7%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

2 : 19,5%
1 : 18,3%
2 : 07,6%
3 : 17,3%
1 : 06,6%
2 : 25,9%

GO Ahead Eagles – Telstar: afwezigen en blessures

GO Ahead Eagles

  • P. Saathofknieblessure · mist de wedstrijd

Telstar

  • R. Mendesniet in de selectie · mist de wedstrijd

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

GO Ahead Eagles – Telstar: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Feyenoord107-3-032:1124
2Ajax106-3-129:1321
3PSV Eindhoven106-2-228:1320
4Twente106-2-219:1020
5AZ Alkmaar106-2-220:1220
6Fortuna Sittard105-3-217:1718
7Heerenveen104-3-318:1315
8Groningen104-3-324:2115
9GO Ahead Eagles103-5-223:2314
10Cambuur103-3-419:2212
11Utrecht103-3-417:2712
12NEC Nijmegen102-5-317:1811
13Excelsior103-2-516:1911
14Sparta Rotterdam102-3-517:249
15PEC Zwolle102-2-611:238
16Telstar101-3-612:216
17ADO Den Haag101-3-613:236
18Willem II100-2-810:322

Laatste wedstrijden

GO Ahead Eagles

23 oktWGO Ahead Eagles 3–2 Telstar
18 oktVPEC Zwolle 4–1 GO Ahead Eagles
10 oktGGO Ahead Eagles 3–3 Sparta Rotterdam
20 sepGNEC Nijmegen 1–1 GO Ahead Eagles
12 sepGGO Ahead Eagles 1–1 Groningen

Telstar

23 oktVGO Ahead Eagles 3–2 Telstar
17 oktVTelstar 3–4 Feyenoord
11 oktGTelstar 2–2 ADO Den Haag
20 sepVAZ Alkmaar 1–0 Telstar
13 sepGHeerenveen 0–0 Telstar

Thuis en uit

GO Ahead Eagles thuis5 wedstrijden: 3W 2G 0V, doelpunten 14:8
Telstar uit5 wedstrijden: 1W 1G 3V, doelpunten 4:6

GO Ahead Eagles – Telstar: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. GO Ahead Eagles staat 9e met 14 punten uit 10 wedstrijden (3W 5G 2V), Telstar staat 16e met 6 punten (1W 3G 6V).
  2. Aanval en verdediging. GO Ahead Eagles maakt in de competitie gemiddeld 2,2 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 2,3 tegen; Telstar maakt er 1,1 en krijgt er 2,0 tegen.
  3. Vorm in de competitie. GO Ahead Eagles: 2W 5G 2V, doelpunten 20–21; Telstar: 1W 3G 5V, doelpunten 10–18.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (13) boekte GO Ahead Eagles 5 zeges, waren er 3 gelijke spelen en boekte Telstar 5 zeges; doelpunten 20:19.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat GO Ahead Eagles de overhand heeft: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 2–1 (9,5%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,45), met een geschatte kans van 66%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 66% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 69%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 13; GO Ahead Eagles 5 zeges, 3 gelijke spelen, Telstar 5 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 3,0 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: GO Ahead Eagles 20:21, Telstar 10:18.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 69%.
  5. Afwezigen: GO Ahead Eagles 1, Telstar 1.

Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 50%, beste odds 1,95). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij GO Ahead Eagles: P. Saathof. Afwezigen bij Telstar: R. Mendes. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

GO Ahead Eagles – Telstar: vergelijking van de clubs

GO Ahead EaglesTelstar
67%Vorm33%
64%Aanval36%
40%Verdediging60%
50%Onderlinge duels50%
53%Doelpunten47%
58,3%Totaal41,7%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

GO Ahead EaglesWVGGG
TelstarVVGVG

GO Ahead Eagles – Telstar: onderlinge duels

Alle wedstrijden
5GO Ahead Eagles
3Gelijke spelen
5Telstar
23-10-26 · GO Ahead Eagles 3–2 Telstar
8-2-26 · GO Ahead Eagles 1–1 Telstar
5-2-26 · Telstar 2–1 GO Ahead Eagles
28-9-25 · Telstar 4–2 GO Ahead Eagles
3-7-24 · GO Ahead Eagles 3–0 Telstar
13-2-21 · GO Ahead Eagles 1–0 Telstar

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt5,7%

GO Ahead Eagles – Telstar: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor GO Ahead Eagles – Telstar?

Onze tip voor de uitslag: GO Ahead Eagles wint (odds 1,62). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,45). De veiligere optie: GO Ahead Eagles of gelijkspel (1X).

Wie wint GO Ahead Eagles – Telstar?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van GO Ahead Eagles 60%, op een gelijkspel 21% en op een zege van Telstar 18%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

23 oktober 2026 om 20:00, stadion: De Adelaarshorst, Deventer. Scheidsrechter: Robin Hensgens.

Wie ontbreken er?

GO Ahead Eagles: P. Saathof. Telstar: R. Mendes. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 69% (odds 1,40) en op minder dan 2,5 doelpunten 31% (odds 3,21).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 66% (odds 1,45).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 2–1 (9,5%), gevolgd door 1–1 (8,3%) en 2–0 (7,6%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Feyenoord – Fortuna Sittard 31 oktPSV Eindhoven – Willem II 31 oktHeerenveen – NEC Nijmegen 31 oktAjax – AZ Alkmaar 31 oktCambuur – GO Ahead Eagles 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.