Voetbal
Home › Clubs › GO Ahead Eagles
GO Ahead Eagles

GO Ahead Eagles: programma, uitslagen, stand en cijfers

Nederland · opgericht in 1971 · De Adelaarshorst

GO Ahead Eagles: competities in 2026/27

Eredivisie9e plaats, 14 puntenVolgende: Cambuur · za 31 okt · 21:00
KNVB Bekerronde 64Volgende: Koninklijke HFC · di 27 okt · 21:00

GO Ahead Eagles: komende wedstrijden

di 27 okt · 21:00Koninklijke HFC–GO Ahead Eagles
KNVB Bekerza 31 okt · 21:00Cambuur–GO Ahead EaglesEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 21:00Excelsior–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 22 nov · 16:45GO Ahead Eagles–Fortuna Sittard
Eredivisie
za 28 nov · 18:45PSV Eindhoven–GO Ahead Eagles
Eredivisie

GO Ahead Eagles: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVGGG
23-10-26GO Ahead Eagles3–2Telstar
Eredivisie
18-10-26PEC Zwolle4–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
10-10-26GO Ahead Eagles3–3Sparta Rotterdam
Eredivisie
20-9-26NEC Nijmegen1–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
12-9-26GO Ahead Eagles1–1Groningen
Eredivisie
8-9-26Utrecht3–3GO Ahead Eagles
Eredivisie
29-8-26AZ Alkmaar5–2GO Ahead Eagles
Eredivisie
23-8-26GO Ahead Eagles3–1ADO Den Haag
Eredivisie

GO Ahead Eagles: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 21:00Koninklijke HFC–GO Ahead Eagles
KNVB Beker
za 31 okt · 21:00Cambuur–GO Ahead Eagles
Eredivisie
za 7 nov · 21:00Excelsior–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 22 nov · 16:45GO Ahead Eagles–Fortuna Sittard
Eredivisie
za 28 nov · 18:45PSV Eindhoven–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 6 dec · 14:30GO Ahead Eagles–Twente
Eredivisie
za 12 dec · 18:45Heerenveen–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 20 dec · 16:45GO Ahead Eagles–Ajax
Eredivisie
zo 10 jan · 16:45Groningen–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 17 jan · 14:30GO Ahead Eagles–AZ Alkmaar
Eredivisie
zo 24 jan · 12:15GO Ahead Eagles–Cambuur
Eredivisie
za 30 jan · 18:45ADO Den Haag–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00GO Ahead Eagles–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Ajax–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Telstar–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00GO Ahead Eagles–Excelsior
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00GO Ahead Eagles–Feyenoord
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00Twente–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00GO Ahead Eagles–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00Sparta Rotterdam–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00GO Ahead Eagles–Utrecht
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00GO Ahead Eagles–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00Fortuna Sittard–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30GO Ahead Eagles–Heerenveen
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Willem II–GO Ahead Eagles
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26GO Ahead Eagles3–2Telstar
Eredivisie
18-10-26PEC Zwolle4–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
10-10-26GO Ahead Eagles3–3Sparta Rotterdam
Eredivisie
20-9-26NEC Nijmegen1–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
12-9-26GO Ahead Eagles1–1Groningen
Eredivisie
8-9-26Utrecht3–3GO Ahead Eagles
Eredivisie
29-8-26AZ Alkmaar5–2GO Ahead Eagles
Eredivisie
23-8-26GO Ahead Eagles3–1ADO Den Haag
Eredivisie
16-8-26Feyenoord2–2GO Ahead Eagles
Eredivisie
8-8-26GO Ahead Eagles4–1Willem II
Eredivisie

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

GO Ahead Eagles: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (23-10-26).

  • P. Saathofknieblessure

GO Ahead Eagles: positie in de stand – Eredivisie

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
7Heerenveen104-3-318:1315WWVWG
8Groningen94-2-322:1914VWWGG
9GO Ahead Eagles103-5-223:2314WVGGG
10Cambuur103-3-419:2212WGWGW
11Utrecht103-3-417:2712GWWVW

GO Ahead Eagles: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd2,3
Doelpunten tegen per wedstrijd2,3
Thuis: voor / tegen2,8 / 1,6
Uit: voor / tegen1,8 / 3,0
De nul gehouden0
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten8
Gele kaarten per wedstrijd0,8
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (10×)

GO Ahead Eagles: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
S. TengstedtMID10850822716107,48
M. SurayMID1082833166007,09
M. MeulensteenMID97751295007,06
S. SigurðarsonAAN1057441228007,05
V. EdvardsenMID10854321711006,78
O. SivertsenAAN81770121006,75
E. LinthorstMID107971153006,72
D. JamesVER107640231106,67
C. TwigtMID2250000006,65
T. BaetenAAN102040083106,64
J. KramerVER109000031106,57
Y. RahmouniMID71820041106,44
Tomas GalvezVER3640100006,43
A. SampstedVER107820110006,41
J. DirksenVER75681032306,02
E. WaayersVER1310000006,00
G. van ZwamVER73190031005,83
E. FlatakerAAN72471063005,68
R. MargaretAAN3540011004,02
R. WeijenbergMID160000003,05
T. JukićVER1170000002,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie GO Ahead Eagles

Keepers

1K. HaugNationaliteitNoorwegenLeeftijd27 jaarLengte190 cmGewicht83 kg
22N. MarsmanNationaliteitNederlandLeeftijd35 jaarLengte188 cmGewicht88 kg
30T. HullemanLeeftijd16 jaar
33N. VerdoniNationaliteitNederlandLeeftijd22 jaarLengte189 cm

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers GO Ahead Eagles

Aanwinsten

  • T. JukicNK Lokomotiva Zagreb · transfer26-8-26
  • E. FlatakerAIK Stockholm · transfer7-7-26
  • Tomas GalvezManchester City · transfer6-7-26
  • N. MarsmanFortuna Sittard · transfervrij30-6-26
  • K. HaugToulouse · transfervrij30-6-26
  • L. EverinkEmmen · terug van verhuur29-6-26
  • X. BlommeFC Eindhoven · terug van verhuur29-6-26
  • C. TwigtWillem II · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • L. PlogmannCambuur · transfervrij31-8-26
  • C. TwigtWillem II · transfer16-8-26
  • J. BreumSaint Etienne · transfer2-7-26
  • L. EverinkEmmen · transfervrij30-6-26
  • X. BlommeFC Eindhoven · transfervrij30-6-26
  • J. De BusserAZ Alkmaar · transfer30-6-26
  • A. AdelgaardTwente · transfer30-6-26
  • M. SmitStoke City · transfer30-6-26

GO Ahead Eagles: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1971
StadionDe Adelaarshorst
Capaciteit10.400
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand9e · 14 punten

GO Ahead Eagles: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt GO Ahead Eagles?

GO Ahead Eagles speelt zijn thuiswedstrijden in De Adelaarshorst (Deventer), dat plaats biedt aan 10.400 toeschouwers.

Op welke plaats staat GO Ahead Eagles in de stand?

GO Ahead Eagles staat 9e in de competitie Eredivisie met 14 punten uit 10 wedstrijden (3 zeges, 5 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt GO Ahead Eagles weer?

Volgende wedstrijd: Koninklijke HFC – GO Ahead Eagles, di 27 okt · 21:00 (KNVB Beker).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van GO Ahead Eagles?

Laatste competitiewedstrijd: GO Ahead Eagles 3–2 Telstar (23-10-26).

Wie is de topscorer van GO Ahead Eagles?

De topscorer van de club in de competitie is S. Tengstedt met 8 doelpunten.

GO Ahead Eagles: programma, stand en voorspellingen

GO Ahead Eagles (Nederland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Eredivisie, KNVB Beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.