Voetbal
Home › Voorspellingen › Hammarby FF – Sirius
Allsvenskan · Speelronde 26 · 29 oktober 2026 · 18:30

Voorspelling Hammarby FF – Sirius: tip en odds – 29 oktober 2026

VS
VGWWW
1Hammarby FF1,54
XGelijkspel4,60
2Sirius5,40

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 12:03

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Hammarby FF ontvangt Sirius op 29 oktober 2026 · 18:30 in 3Arena (Stockholm). Wij zien Hammarby FF (61%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Hammarby FF – Sirius: tip en voorspelling
Uitslag
Hammarby FF wint
1,54
61%kans op deze uitslag
2–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Hammarby FF – Sirius: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt1,544,605,40
Marktgemiddelde1,544,505,27
Laagste odds1,534,405,13

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 12:03). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,4%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Hammarby FF 2–1 Sirius, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Hammarby FF 3e (46 punten), Sirius 1e (55 punten).
  • Vorm in de competitie: Hammarby FF 14W 4G 6V (50:21), Sirius 17W 4G 4V (56:32).
  • H2H: 25 wedstrijden: Hammarby FF 15W 7G 3V, doelpunten 51:28.
  • Afwezigen: Hammarby FF 0, Sirius 0.

Wie wint Hammarby FF – Sirius?

Hammarby FF61%
Gelijkspel21%
Sirius18%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Hammarby FF – Sirius: meer tips en wedmarkten

Hammarby FF wint61,2% · eerlijke odds 1,63 · beste 1,54
Waarschijnlijk
Gelijkspel20,9% · eerlijke odds 4,79 · beste 4,60
Outsider
Sirius wint17,9% · eerlijke odds 5,60 · beste 5,40
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

2 : 110,0%
2 : 010,0%
1 : 19,7%
1 : 09,7%
3 : 16,8%
3 : 06,8%

Hammarby FF – Sirius: afwezigen en blessures

Hammarby FF

  • Geen gemelde afwezigen

Sirius

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Hammarby FF – Sirius: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Sirius2517-4-456:3255
2Djurgardens IF2515-3-752:2348
3Hammarby FF2414-4-650:2146
4BK Hacken2512-9-447:3045
5IF Elfsborg2511-9-537:2442
6Vasteras SK FK2511-5-936:3838
7Malmo FF2511-4-1038:3437
8AIK Stockholm2510-7-840:4337
9IFK Goteborg2410-6-834:4336
10IF Brommapojkarna259-6-1039:4333
11Gais248-6-1030:2530
12Mjallby AIF245-8-1128:4023
13Kalmar FF256-4-1523:4122
14Degerfors IF255-5-1521:4120
15Orgryte IS254-7-1431:5619
16Halmstad254-5-1618:4617

Laatste wedstrijden

Hammarby FF

18 oktWHalmstad 0–1 Hammarby FF
11 oktVHammarby FF 0–1 Djurgardens IF
20 sepWDegerfors IF 0–1 Hammarby FF
13 sepWHammarby FF 3–1 IF Brommapojkarna
6 sepGOrgryte IS 1–1 Hammarby FF

Sirius

24 oktVSirius 1–2 AIK Stockholm
18 oktGSirius 2–2 IF Elfsborg
10 oktWGais 0–1 Sirius
19 sepWOrgryte IS 1–2 Sirius
14 sepWSirius 2–0 Degerfors IF

Thuis en uit

Hammarby FF thuis12 wedstrijden: 9W 1G 2V, doelpunten 34:7
Sirius uit12 wedstrijden: 10W 1G 1V, doelpunten 28:13

Hammarby FF – Sirius: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Hammarby FF staat 3e met 46 punten uit 24 wedstrijden (14W 4G 6V), Sirius staat 1e met 55 punten (17W 4G 4V).
  2. Aanval en verdediging. Hammarby FF maakt in de competitie gemiddeld 2,1 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 0,9 tegen; Sirius maakt er 2,2 en krijgt er 1,3 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Hammarby FF: 14W 4G 6V, doelpunten 50–21; Sirius: 17W 4G 4V, doelpunten 56–32.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (25) boekte Hammarby FF 15 zeges, waren er 7 gelijke spelen en boekte Sirius 3 zeges; doelpunten 51:28.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Hammarby FF de overhand heeft: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 2–1 (10,0%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Opvallend: de stand wijst eerder in de richting van de Sirius, terwijl de markt de thuisploeg iets meer kans geeft. Daardoor is de wedstrijd lastig te voorspellen en zijn voorzichtigere weddenschappen verstandig.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 25; Hammarby FF 15 zeges, 7 gelijke spelen, Sirius 3 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 3,2 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Hammarby FF 50:21, Sirius 56:32.
  4. Afwezigen: Hammarby FF 0, Sirius 0.

Alternatieve tip: Gelijkspel

Alternatief: Gelijkspel (kans 21%, beste odds 4,60). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Hammarby FF: geen. Afwezigen bij Sirius: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Hammarby FF – Sirius: vergelijking van de clubs

Hammarby FFSirius
50%Vorm50%
43%Aanval57%
63%Verdediging38%
60%Onderlinge duels40%
52%Doelpunten48%
55,5%Totaal44,7%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

Hammarby FFWVWWG
SiriusVGWWW

Hammarby FF – Sirius: onderlinge duels

Alle wedstrijden
15Hammarby FF
7Gelijke spelen
3Sirius
13-4-26 · Sirius 2–0 Hammarby FF
22-3-26 · Hammarby FF 2–2 Sirius
24-8-25 · Sirius 3–1 Hammarby FF
14-5-25 · Hammarby FF 3–2 Sirius
26-10-24 · Sirius 0–3 Hammarby FF
26-5-24 · Hammarby FF 3–0 Sirius

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,4%

Hammarby FF – Sirius: veelgestelde vragen

Wie wint Hammarby FF – Sirius?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Hammarby FF 61%, op een gelijkspel 21% en op een zege van Sirius 18%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

29 oktober 2026 om 18:30, stadion: 3Arena, Stockholm.

Wie ontbreken er?

Hammarby FF: geen. Sirius: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 2–1 (10,0%), gevolgd door 2–0 (10,0%) en 1–1 (9,7%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

AIK Stockholm – IF Elfsborg 27 oktIFK Goteborg – Djurgardens IF 28 oktIF Brommapojkarna – BK Hacken 28 oktHalmstad – Malmo FF 28 oktDegerfors IF – Vasteras SK FK 28 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.