Voetbal
Home › Clubs › Sirius
Sirius

Sirius: programma, uitslagen, stand en cijfers

Zweden · opgericht in 1907 · Studenternas IP

Sirius: competities in 2026

Sirius: komende wedstrijden

do 29 okt · 18:30Hammarby FF–Sirius
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 19:00Sirius–Halmstad
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 16:30Kalmar FF–Sirius
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 22 nov · 14:00Sirius–Djurgardens IF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 29 nov · 15:00IFK Goteborg–Sirius
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)

Sirius: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGWWW
24-10-26Sirius1–2AIK Stockholm
Allsvenskan
18-10-26Sirius2–2IF Elfsborg
Allsvenskan
10-10-26Gais0–1Sirius
Allsvenskan
19-9-26Orgryte IS1–2Sirius
Allsvenskan
14-9-26Sirius2–0Degerfors IF
Allsvenskan
5-9-26Vasteras SK FK0–1Sirius
Allsvenskan
31-8-26Sirius0–1Malmo FF
Allsvenskan
26-8-26Friska Viljor0–2Sirius
Zweedse beker

Sirius: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

do 29 okt · 18:30Hammarby FF–Sirius
Allsvenskan
di 3 nov · 19:00Sirius–Halmstad
Allsvenskan
zo 8 nov · 16:30Kalmar FF–Sirius
Allsvenskan
zo 22 nov · 14:00Sirius–Djurgardens IF
Allsvenskan
zo 29 nov · 15:00IFK Goteborg–Sirius
Allsvenskan
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Sirius1–2AIK Stockholm
Allsvenskan
18-10-26Sirius2–2IF Elfsborg
Allsvenskan
10-10-26Gais0–1Sirius
Allsvenskan
19-9-26Orgryte IS1–2Sirius
Allsvenskan
14-9-26Sirius2–0Degerfors IF
Allsvenskan
5-9-26Vasteras SK FK0–1Sirius
Allsvenskan
31-8-26Sirius0–1Malmo FF
Allsvenskan
26-8-26Friska Viljor0–2Sirius
Zweedse beker
21-8-26Sirius0–3BK Hacken
Allsvenskan
15-8-26Mjallby AIF4–3Sirius
Allsvenskan
10-8-26Sirius2–2IF Brommapojkarna
Allsvenskan
3-8-26Halmstad0–2Sirius
Allsvenskan
26-7-26Sirius4–1IFK Goteborg
Allsvenskan
19-7-26IF Elfsborg1–3Sirius
Allsvenskan
12-7-26IF Brommapojkarna1–2Sirius
Allsvenskan
3-7-26Sirius4–4Mjallby AIF
Allsvenskan
30-5-26AIK Stockholm0–3Sirius
Allsvenskan
24-5-26Sirius2–1Gais
Allsvenskan
18-5-26Djurgardens IF2–3Sirius
Allsvenskan
11-5-26Sirius2–0Orgryte IS
Allsvenskan
2-5-26Sirius3–2Kalmar FF
Allsvenskan
27-4-26BK Hacken2–2Sirius
Allsvenskan
23-4-26Malmo FF2–3Sirius
Allsvenskan
18-4-26Sirius4–1Vasteras SK FK
Allsvenskan
13-4-26Sirius2–0Hammarby FF
Allsvenskan
4-4-26Degerfors IF0–3Sirius
Allsvenskan

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Sirius: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (10-10-26).

  • O. Liimattabovenbeenblessure
  • M. Lindbergafwezig

Sirius: positie in de stand – Allsvenskan

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Sirius2517-4-456:3255VGWWW
2Djurgardens IF2515-3-752:2348GWWVW
3Hammarby FF2414-4-650:2146WVWWG

Sirius: seizoensstatistieken (Allsvenskan)

Doelpunten voor per wedstrijd2,2
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen2,2 / 1,5
Uit: voor / tegen2,3 / 1,1
De nul gehouden8
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten32
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (16×) · 4-3-3 (7×) · 3-4-3 (1×)

Sirius: spelersstatistieken (Allsvenskan)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. Persson321431104007,82
R. UreAAN1513441523423007,62
M. LindbergMID24215827129307,43
I. BjerkeboMID2522021466639007,31
H. CastegrenVER232070302114007,06
O. LiimattaMID4702033007,06
T. AnkerVER22197021114307,04
Å. AnderssonAAN2270022007,00
M. HeierMID24213012156506,99
O. KrusnellVER2421230351406,97
Mohamed SoumahVER2117924075516,96
J. UnekenAAN52871061106,92
V. SvenssonMID25157033218206,81
J. PerssonAAN124900250106,66
A. LjungbergAAN51551173006,63
H. Andersson MellaMID2120000006,60
N. MilleskogAAN31250010006,47
N. JönssonMID16747222010206,36
S. SandbergVER124300000006,12
C. NildénMID196060021205,89
Z. VancsaMID63280140005,83
Matthias NarteyMID91810030005,64
O. AdinduAAN175581063105,46
V. EkströmVER116731031105,32
A. WikmanMID4650000004,88
E. EldVER100000000,00
I. HöökVER11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Sirius

Keepers

1I. DiawaraNationaliteitMaliLeeftijd31 jaarLengte194 cmGewicht97 kg
34D. CelicNationaliteitZwedenLeeftijd22 jaarLengte188 cmGewicht83 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Sirius

Aanwinsten

  • Å. AnderssonIFK Norrkoping · transfer30-8-26
  • Z. VancsaLommel United · transfer29-8-26
  • O. LiimattaFamalicao · transfer6-8-26
  • J. UnekenPSV Eindhoven · transfer7-7-26
  • L. WaltaSwansea · terug van verhuur29-6-26
  • A. PyndtFC Fredericia · terug van verhuur29-6-26
  • A. LjungbergEgersund · terug van verhuur29-6-26
  • A. WikmanSilkeborg · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • R. KrugelAIK Stockholm · transfer31-8-26
  • A. LjungbergIFK Varnamo · huur31-8-26
  • N. MilleskogDegerfors IF · huur30-8-26
  • Mouritaza HoumadiNorrby IF · huur23-8-26
  • B. MilovanovGnistan · huur13-8-26
  • R. UreSevilla · transfer10-8-26
  • V. StrindlundStocksund · huur31-7-26
  • B. MagnussonStocksund · huur31-7-26

Sirius: belangrijkste feiten

LandZweden
Opgericht1907
StadionStudenternas IP
Capaciteit10.522
Ondergrondkunstgras
CompetitieAllsvenskan
Positie in de stand1e · 55 punten

Sirius: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Sirius?

Sirius speelt zijn thuiswedstrijden in Studenternas IP (Uppsala), dat plaats biedt aan 10.522 toeschouwers.

Op welke plaats staat Sirius in de stand?

Sirius staat 1e in de competitie Allsvenskan met 55 punten uit 25 wedstrijden (17 zeges, 4 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Sirius weer?

Volgende wedstrijd: Hammarby FF – Sirius, do 29 okt · 18:30 (Allsvenskan).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Sirius?

Laatste competitiewedstrijd: Sirius 1–2 AIK Stockholm (24-10-26).

Wie is de topscorer van Sirius?

De topscorer van de club in de competitie is R. Ure met 15 doelpunten.

Sirius: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Sirius (Zweden) in alle competities van dit seizoen (Allsvenskan, Zweedse beker): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Allsvenskan staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.