Voetbal
Home › Voorspellingen › Llanera – Ponferradina
Copa del Rey · ronde 128 · 27 oktober 2026 · 20:00

Voorspelling Llanera – Ponferradina: tip en odds – 27 oktober 2026

Llanera
VS
Ponferradina
1Llanera5,16
XGelijkspel4,40
2Ponferradina1,68

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 21:34

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingFAQ

Llanera ontvangt Ponferradina op 27 oktober 2026 · 20:00. Wij zien Ponferradina (57%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Llanera – Ponferradina: tip en voorspelling
Uitslag
Ponferradina wint
1,68
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,53
Combinatie
Ponferradina + meer dan 2,5 doelpunten
2,64
38% · eerlijke odds van de combinatie
57%kans op deze uitslag
63%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Ponferradina (X2), kans 80%, odds tot 1,20.

Wed nu →

Llanera – Ponferradina: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt5,164,401,68
Marktgemiddelde4,664,021,62
Laagste odds4,203,701,57
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,211,1878,3%
Meer dan 2,5 doelpunten1,711,6357,5%
Minder dan 2,5 doelpunten2,352,2042,5%
Meer dan 3,5 doelpunten2,642,5137,0%
Beide scoren – ja1,671,6456,5%
Beide scoren – nee2,202,1343,5%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 21:34). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 8,1%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Llanera 1–1 Ponferradina, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Afwezigen: Llanera 0, Ponferradina 0.

Wie wint Llanera – Ponferradina?

Llanera20%
Gelijkspel23%
Ponferradina57%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Llanera – Ponferradina: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Ponferradina (X2)80,1% · eerlijke odds 1,25 · beste 1,20
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten78,3% · eerlijke odds 1,28 · beste 1,21
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten63,0% · eerlijke odds 1,59 · beste 1,53
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten57,5% · eerlijke odds 1,74 · beste 1,71
Mogelijk
Ponferradina wint57,0% · eerlijke odds 1,75 · beste 1,68
Mogelijk
Beide teams scoren – ja56,5% · eerlijke odds 1,77 · beste 1,67
Mogelijk
Beide teams scoren – nee43,5% · eerlijke odds 2,30 · beste 2,20
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten42,5% · eerlijke odds 2,35 · beste 2,35
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten37,0% · eerlijke odds 2,71 · beste 2,64
Outsider
Gelijkspel23,0% · eerlijke odds 4,34 · beste 4,40
Outsider
Llanera wint19,9% · eerlijke odds 5,02 · beste 5,16
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 110,4%
0 : 19,9%
1 : 29,9%
0 : 29,4%
1 : 36,3%
0 : 36,0%

Llanera – Ponferradina: afwezigen en blessures

Llanera

  • Geen gemelde afwezigen

Ponferradina

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Llanera – Ponferradina: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten dat Ponferradina de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (10,4%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

    Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,53), met een geschatte kans van 63%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 57%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 57%.
    2. Afwezigen: Llanera 0, Ponferradina 0.

    Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

    Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 57%, beste odds 1,71). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Llanera: geen. Afwezigen bij Ponferradina: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Llanera – Ponferradina: vergelijking van de clubs

    LlaneraPonferradina
    0%Vorm0%
    0%Aanval0%
    0%Verdediging0%
    0%Onderlinge duels0%
    0%Doelpunten0%
    0%Totaal0%

    De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

    Vorm in de competitie

    Llanera
    Ponferradina

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt8,1%

    Llanera – Ponferradina: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Llanera – Ponferradina?

    Onze tip voor de uitslag: Ponferradina wint (odds 1,68). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,53). De veiligere optie: Gelijkspel of Ponferradina (X2).

    Wie wint Llanera – Ponferradina?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Llanera 20%, op een gelijkspel 23% en op een zege van Ponferradina 57%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    27 oktober 2026 om 20:00, stadion: nog niet bekend.

    Wie ontbreken er?

    Llanera: geen. Ponferradina: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 57% (odds 1,71) en op minder dan 2,5 doelpunten 43% (odds 2,35).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% (odds 1,67).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 1–1 (10,4%), gevolgd door 0–1 (9,9%) en 1–2 (9,9%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    Meer voorspellingen

    Cuarte – Girona 27 oktSestao River – Espanyol 27 oktCalamocha – Europa Fc 27 oktCastellonense – Almeria 27 oktGimnástica Segoviana – Cultural Leonesa 27 okt

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.