Voetbal
Home › Voorspellingen › Mantova – Cremonese
Serie B · Speelronde 9 · 27 oktober 2026 · 20:00

Voorspelling Mantova – Cremonese: tip en odds – 27 oktober 2026

WVWGW
VS
1Mantova2,22
XGelijkspel3,43
2Cremonese3,47

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 21:01

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Mantova tegen Cremonese: 27 oktober 2026 · 20:00 in Stadio Danilo Martelli (Mantova). We verwachten een spannende wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Mantova – Cremonese: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Mantova of gelijkspel (1X)
1,36
Doelpunten
Beide teams scoren
1,80
72%kans op deze uitslag
54%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Mantova – Cremonese: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,223,433,47
Marktgemiddelde2,143,293,28
Laagste odds2,052,993,05
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,331,2872,7%
Meer dan 2,5 doelpunten2,021,9448,5%
Minder dan 2,5 doelpunten1,871,8351,5%
Meer dan 3,5 doelpunten3,493,3128,2%
Beide scoren – ja1,801,7353,7%
Beide scoren – nee2,052,0146,3%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 21:01). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,8%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Mantova 1–1 Cremonese, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Mantova 2e (17 punten), Cremonese 18e (6 punten).
  • Vorm in de competitie: Mantova 5W 2G 1V (14:8), Cremonese 1W 3G 4V (6:11).
  • H2H: 2 wedstrijden: Mantova 1W 0G 1V, doelpunten 3:4.
  • Afwezigen: Mantova 0, Cremonese 0.

Wie wint Mantova – Cremonese?

Mantova43%
Gelijkspel28%
Cremonese28%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Mantova – Cremonese: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten72,7% · eerlijke odds 1,38 · beste 1,33
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten71,8% · eerlijke odds 1,39 · beste 1,33
Waarschijnlijk
Mantova of gelijkspel (1X)71,7% · eerlijke odds 1,39 · beste 1,36
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja53,7% · eerlijke odds 1,86 · beste 1,80
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten51,5% · eerlijke odds 1,94 · beste 1,87
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten48,5% · eerlijke odds 2,06 · beste 2,02
Outsider
Beide teams scoren – nee46,3% · eerlijke odds 2,16 · beste 2,05
Outsider
Mantova wint43,5% · eerlijke odds 2,30 · beste 2,22
Outsider
Cremonese wint28,3% · eerlijke odds 3,53 · beste 3,47
Outsider
Gelijkspel28,2% · eerlijke odds 3,54 · beste 3,43
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten28,2% · eerlijke odds 3,55 · beste 3,49
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 8,5 corners
Meer 1,74 · Minder 1,98
kans op meer 53,3%
Kaartenlijn 4,5 kaarten
Meer 2,08 · Minder 1,71
kans op meer 45,2%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,4%
1 : 010,8%
2 : 19,0%
0 : 18,5%
2 : 07,8%
0 : 07,4%

Mantova – Cremonese: afwezigen en blessures

Mantova

  • Geen gemelde afwezigen

Cremonese

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Mantova – Cremonese: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Palermo87-1-018:822
2Mantova85-2-114:817
3Modena85-1-215:816
4Ascoli84-3-114:615
5Benevento84-2-213:714
6Pisa84-2-215:1014
7Sudtirol83-4-110:713
8Avellino83-2-312:911
9Padova83-1-47:1010
10Arezzo83-1-48:1710
11Hellas Verona82-3-315:139
12Virtus Entella82-3-310:99
13Vicenza Virtus82-3-311:159
14Juve Stabia83-3-29:88
15Cesena81-5-28:128
16Empoli82-1-57:137
17Carrarese82-1-57:97
18Cremonese81-3-46:116
19Sampdoria81-2-58:165
20Catanzaro81-1-69:204

Laatste wedstrijden

Mantova

24 oktWVirtus Entella 0–1 Mantova
17 oktVMantova 0–2 Palermo
11 oktWCatanzaro 1–3 Mantova
20 sepGMantova 2–2 Pisa
13 sepWMantova 2–0 Sampdoria

Cremonese

24 oktVCremonese 0–1 Juve Stabia
17 oktVPisa 3–1 Cremonese
10 oktGArezzo 0–0 Cremonese
19 sepGCremonese 0–0 Virtus Entella
12 sepGCesena 2–2 Cremonese

Thuis en uit

Mantova thuis4 wedstrijden: 2W 1G 1V, doelpunten 7:5
Cremonese uit4 wedstrijden: 0W 2G 2V, doelpunten 3:6

Mantova – Cremonese: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Mantova staat 2e met 17 punten uit 8 wedstrijden (5W 2G 1V), Cremonese staat 18e met 6 punten (1W 3G 4V).
  2. Aanval en verdediging. Mantova maakt in de competitie gemiddeld 1,8 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,0 tegen; Cremonese maakt er 0,8 en krijgt er 1,4 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Mantova: 5W 2G 1V, doelpunten 14–8; Cremonese: 1W 3G 4V, doelpunten 6–11.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (2) boekte Mantova 1 zege, waren er 0 gelijke spelen en boekte Cremonese 1 zege; doelpunten 3:4.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,4%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,80), met een geschatte kans van 54%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 54% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 49%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 2; Mantova 1 zege, 0 gelijke spelen, Cremonese 1 zege.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 3,5 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Mantova 14:8, Cremonese 6:11.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 49%.
  5. Afwezigen: Mantova 0, Cremonese 0.

Alternatieve tip: Minder dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 2,5 doelpunten (kans 51%, beste odds 1,87). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Mantova: geen. Afwezigen bij Cremonese: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Mantova – Cremonese: vergelijking van de clubs

MantovaCremonese
77%Vorm23%
73%Aanval27%
55%Verdediging45%
50%Onderlinge duels50%
43%Doelpunten57%
62,0%Totaal38,0%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

MantovaWVWGW
CremoneseVVGGG

Mantova – Cremonese: onderlinge duels

Alle wedstrijden
1Mantova
0Gelijke spelen
1Cremonese
25-4-25 · Cremonese 4–2 Mantova
9-11-24 · Mantova 1–0 Cremonese

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,8%

Mantova – Cremonese: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Mantova – Cremonese?

Onze tip voor de uitslag: Mantova of gelijkspel (1X) (odds 1,36). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,80). De veiligere optie: Mantova of gelijkspel (1X).

Wie wint Mantova – Cremonese?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Mantova 43%, op een gelijkspel 28% en op een zege van Cremonese 28%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

27 oktober 2026 om 20:00, stadion: Stadio Danilo Martelli, Mantova.

Wie ontbreken er?

Mantova: geen. Cremonese: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 49% (odds 2,02) en op minder dan 2,5 doelpunten 51% (odds 1,87).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 54% (odds 1,80).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,4%), gevolgd door 1–0 (10,8%) en 2–1 (9,0%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Benevento – Catanzaro 27 oktAscoli – Sampdoria 27 oktCesena – Empoli 27 oktVirtus Entella – Avellino 27 oktPadova – Sudtirol 27 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.