Voetbal
Home › Clubs › Mantova
Mantova

Mantova: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1906 · Stadio Danilo Martelli

Mantova: competities in 2026/27

Mantova: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:00MantovaTipCremoneseSerie B · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 15:00ModenaTipMantovaSerie B · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 17:15Mantova–Hellas Verona
Serie B
za 21 nov · 15:00Avellino–Mantova
Serie B
di 24 nov · 15:00Mantova–Arezzo
Serie B

Mantova: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVWGW
24-10-26Virtus Entella0–1MantovaSerie B
17-10-26Mantova0–2Palermo
Serie B
11-10-26Catanzaro1–3Mantova
Serie B
20-9-26Mantova2–2Pisa
Serie B
13-9-26Mantova2–0Sampdoria
Serie B
6-9-26Cesena1–1Mantova
Serie B
3-9-26Palermo5–2Mantova
Coppa Italia
30-8-26Mantova3–1Empoli
Serie B

Mantova: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 20:00MantovaTipCremonese
Serie B
za 31 okt · 15:00ModenaTipMantova
Serie B
za 7 nov · 17:15Mantova–Hellas Verona
Serie B
za 21 nov · 15:00Avellino–Mantova
Serie B
di 24 nov · 15:00Mantova–Arezzo
Serie B
za 28 nov · 15:00Sudtirol–Mantova
Serie B
za 5 dec · 15:00Mantova–Ascoli
Serie B
di 8 dec · 15:00Vicenza Virtus–Mantova
Serie B
za 12 dec · 15:00Mantova–Benevento
Serie B
za 19 dec · 15:00Juve Stabia–Mantova
Serie B
zo 27 dec · 15:00Mantova–Padova
Serie B
za 9 jan · 15:00Mantova–Carrarese
Serie B
za 16 jan · 15:00Sampdoria–Mantova
Serie B
za 23 jan · 15:00Mantova–Avellino
Serie B
za 30 jan · 15:00Empoli–Mantova
Serie B
za 6 feb · 15:00Mantova–Catanzaro
Serie B
za 13 feb · 15:00Palermo–Mantova
Serie B
za 20 feb · 15:00Benevento–Mantova
Serie B
za 27 feb · 15:00Mantova–Cesena
Serie B
di 2 mrt · 15:00Padova–Mantova
Serie B
za 6 mrt · 15:00Mantova–Sudtirol
Serie B
za 13 mrt · 15:00Cremonese–Mantova
Serie B
za 20 mrt · 15:00Mantova–Juve Stabia
Serie B
za 3 apr · 15:00Hellas Verona–Mantova
Serie B
za 10 apr · 15:00Mantova–Modena
Serie B
za 17 apr · 15:00Arezzo–Mantova
Serie B
za 24 apr · 15:00Ascoli–Mantova
Serie B
za 1 mei · 15:00Mantova–Virtus Entella
Serie B
za 8 mei · 15:00Pisa–Mantova
Serie B
vr 14 mei · 15:00Mantova–Vicenza Virtus
Serie B
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Virtus Entella0–1Mantova
Serie B
17-10-26Mantova0–2Palermo
Serie B
11-10-26Catanzaro1–3Mantova
Serie B
20-9-26Mantova2–2Pisa
Serie B
13-9-26Mantova2–0Sampdoria
Serie B
6-9-26Cesena1–1Mantova
Serie B
3-9-26Palermo5–2Mantova
Coppa Italia
30-8-26Mantova3–1Empoli
Serie B
22-8-26Carrarese1–2Mantova
Serie B
16-8-26Lazio0–2Mantova
Coppa Italia

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Mantova: positie in de stand – Serie B

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Palermo87-1-018:822WWWWG
2Mantova85-2-114:817WVWGW
3Modena85-1-215:816WVWWG
4Ascoli84-3-114:615WGGWV

Mantova: seizoensstatistieken (Serie B)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd1,0
Thuis: voor / tegen1,8 / 1,3
Uit: voor / tegen1,8 / 0,8
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten17
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (7×) · 3-4-3 (1×)

Mantova: spelersstatistieken (Serie B)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
F. RuoccoAAN858450147007,24
S. TrimboliMID43600010107,18
A. CastelliniVER87060452207,17
R. KoudaMID74770074107,03
L. IgnacchitiMID85220132006,96
D. BragantiniAAN72771154006,94
B. TomaševićVER86501021206,92
F. Benaissa-YahiaMID87201141206,91
S. CellaVER87200100306,88
E. GliozziAAN842121126006,84
R. IlieAAN851912115006,84
Jonathan SilvaMID64970020106,83
S. KeitaMID190000006,70
D. WieserMID3960000006,46
T. Del LungoVER31160000006,40
F. PaolettiMID2150000006,30
M. SpinaccèAAN1130000106,30
Federico ChinettiAAN2330010006,30
V. VlahovićAAN41412173005,70
J. MboyoMID5911044005,62
I. CajazzoMID51270021105,37
E. KošpoVER1130000003,45
A. MeroniVER1440000003,15

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Mantova

Keepers

1L. GemelloNationaliteitItaliëLeeftijd25 jaarLengte185 cm
12M. GaspariniNationaliteitItaliëLeeftijd23 jaarLengte190 cmGewicht74 kg
22F. BardiNationaliteitItaliëLeeftijd33 jaarLengte188 cmGewicht80 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Mantova

Aanwinsten

  • E. KošpoFiorentina · huur29-8-26
  • R. KoudaParma · huur27-8-26
  • V. VlahovićAtalanta · huur20-8-26
  • J. MboyoKoper · huur11-8-26
  • M. GaspariniEmpoli · transfervrij5-8-26
  • R. IlieNice · transfer27-7-26
  • F. VesentiniBrescia · transfer13-7-26
  • F. VesentiniUnion Brescia · transfer13-7-26

Vertrokken

  • B. BayouVirtus Verona · transfer9-9-26
  • Ž. MajerMajer Zan · transfervrij30-8-26
  • D. MensahCittadella · transfervrij29-8-26
  • F. ArtioliJuve Stabia · transfer12-8-26
  • T. MaggioniJuve Stabia · transfer3-8-26
  • A. FioriCesena · huur3-8-26
  • L. AndrenacciLumezzane · transfervrij28-7-26
  • M. FestaCremonese · transfervrij23-7-26

Mantova: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1906
StadionStadio Danilo Martelli
Capaciteit14.854
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie B
Positie in de stand2e · 17 punten

Mantova: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Mantova?

Mantova speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Danilo Martelli (Mantova), dat plaats biedt aan 14.854 toeschouwers.

Op welke plaats staat Mantova in de stand?

Mantova staat 2e in de competitie Serie B met 17 punten uit 8 wedstrijden (5 zeges, 2 gelijke spelen, 1 nederlaag).

Wanneer speelt Mantova weer?

Volgende wedstrijd: Mantova – Cremonese, di 27 okt · 20:00 (Serie B).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Mantova?

Laatste competitiewedstrijd: Virtus Entella 0–1 Mantova (24-10-26).

Wie is de topscorer van Mantova?

De topscorer van de club in de competitie is F. Ruocco met 7 doelpunten.

Mantova: programma, stand en voorspellingen

Mantova (Italië) speelt dit seizoen in deze competities: Serie B, Coppa Italia. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Serie B staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.