Voetbal
Home › Voorspellingen › Nottingham Forest – Arsenal
Premier League · Speelronde 7 · 18 oktober 2026 · 17:30

Voorspelling Nottingham Forest – Arsenal: tip en odds – 18 oktober 2026

1Nottingham Forest5,96
XGelijkspel4,00
2Arsenal1,68

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 18-10-26, 13:08

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 0–1. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Nottingham Forest – Arsenal begint op 18 oktober 2026 · 17:30 in City Ground (Nottingham), onder leiding van scheidsrechter Michael Oliver, England. Volgens ons is Arsenal (58%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Nottingham Forest – Arsenal: tip en voorspelling
Uitslag
Arsenal wint
1,68
Doelpunten
Meer dan 2,5 doelpunten
1,90
Combinatie
Arsenal + meer dan 2,5 doelpunten
2,81
36% · eerlijke odds van de combinatie
58%kans op deze uitslag
52%kans op de doelpuntentip
0–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Arsenal (X2), kans 83%, odds tot 1,17.

Wed nu →

Nottingham Forest – Arsenal: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt5,964,001,68
Marktgemiddelde5,613,891,63
Laagste odds5,003,751,57
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,271,2575,3%
Meer dan 2,5 doelpunten1,901,8452,0%
Minder dan 2,5 doelpunten2,052,0048,0%
Meer dan 3,5 doelpunten3,203,0331,1%
Beide scoren – ja1,861,8350,8%
Beide scoren – nee1,951,8949,2%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 18-10-26, 13:08). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 5,0%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Nottingham Forest 0–1 Arsenal, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Nottingham Forest 18e (6 punten), Arsenal 2e (21 punten).
  • Afwezigen: Nottingham Forest 0, Arsenal 0.

Wie wint Nottingham Forest – Arsenal?

Nottingham Forest17%
Gelijkspel24%
Arsenal58%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Nottingham Forest – Arsenal: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Arsenal (X2)83,0% · eerlijke odds 1,21 · beste 1,17
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten75,3% · eerlijke odds 1,33 · beste 1,27
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten68,9% · eerlijke odds 1,45 · beste 1,40
Waarschijnlijk
Arsenal wint58,5% · eerlijke odds 1,71 · beste 1,68
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten52,0% · eerlijke odds 1,92 · beste 1,90
Mogelijk
Beide teams scoren – ja50,8% · eerlijke odds 1,97 · beste 1,86
Mogelijk
Beide teams scoren – nee49,2% · eerlijke odds 2,03 · beste 1,95
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten48,0% · eerlijke odds 2,08 · beste 2,05
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten31,1% · eerlijke odds 3,21 · beste 3,20
Outsider
Gelijkspel24,5% · eerlijke odds 4,09 · beste 4,00
Outsider
Nottingham Forest wint17,0% · eerlijke odds 5,87 · beste 5,96
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,95 · Minder 1,80
kans op meer 48,1%
Kaartenlijn 3,5 kaarten
Meer 2,19 · Minder 1,65
kans op meer 42,9%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 112,1%
0 : 210,9%
1 : 110,9%
1 : 29,8%
0 : 06,7%
0 : 36,5%

Nottingham Forest – Arsenal: afwezigen en blessures

Nottingham Forest

  • Geen gemelde afwezigen

Arsenal

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Nottingham Forest – Arsenal: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Manchester City87-0-120:921
2Arsenal87-0-113:521
3Brighton85-1-223:716
4Liverpool84-3-111:815
5Chelsea84-1-317:1513
6Brentford82-5-114:911
7Leeds82-5-19:611
8Newcastle83-2-312:1411
9Aston Villa83-2-39:1211
10Hull City82-4-29:810
11Everton82-4-28:910
12Ipswich83-1-412:1610
13Bournemouth82-3-312:139
14Tottenham82-3-38:109
15Fulham82-2-48:108
16Manchester United81-4-310:137
17Crystal Palace82-1-59:197
18Nottingham Forest81-3-46:106
19Coventry82-0-66:156
20Sunderland81-2-56:145

Laatste wedstrijden

Nottingham Forest

23 oktGIpswich 1–1 Nottingham Forest
18 oktVNottingham Forest 0–1 Arsenal
11 oktVCrystal Palace 3–1 Nottingham Forest
19 sepVNottingham Forest 0–1 Coventry
12 sepWAston Villa 1–2 Nottingham Forest

Arsenal

24 oktWArsenal 2–0 Everton
21 oktGBayern München 2–2 Arsenal
18 oktWNottingham Forest 0–1 Arsenal
13 oktWArsenal 3–0 Lille
10 oktWArsenal 2–1 Leeds

Thuis en uit

Nottingham Forest thuis4 wedstrijden: 0W 1G 3V, doelpunten 0:3
Arsenal uit4 wedstrijden: 3W 0G 1V, doelpunten 4:3

Nottingham Forest – Arsenal: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Nottingham Forest staat 18e met 6 punten uit 8 wedstrijden (1W 3G 4V), Arsenal staat 2e met 21 punten (7W 0G 1V).

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Arsenal de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–1 (12,1%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,90), met een geschatte kans van 52%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 51% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 52%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 52%.
  2. Afwezigen: Nottingham Forest 0, Arsenal 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 51%, beste odds 1,86). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Nottingham Forest: geen. Afwezigen bij Arsenal: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt5,0%

Nottingham Forest – Arsenal: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Nottingham Forest – Arsenal?

Onze tip voor de uitslag: Arsenal wint (odds 1,68). Voor het aantal doelpunten adviseren we Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,90). De veiligere optie: Gelijkspel of Arsenal (X2).

Wie wint Nottingham Forest – Arsenal?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Nottingham Forest 17%, op een gelijkspel 24% en op een zege van Arsenal 58%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

18 oktober 2026 om 17:30, stadion: City Ground, Nottingham. Scheidsrechter: Michael Oliver, England.

Wie ontbreken er?

Nottingham Forest: geen. Arsenal: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 52% (odds 1,90) en op minder dan 2,5 doelpunten 48% (odds 2,05).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 51% (odds 1,86).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 0–1 (12,1%), gevolgd door 0–2 (10,9%) en 1–1 (10,9%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Chelsea – Manchester United 31 oktBournemouth – Leeds 31 oktManchester City – Brighton 31 oktBrentford – Nottingham Forest 31 oktHull City – Ipswich 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.