Voetbal
Home › Voorspellingen › Recreativo Huelva – Rayo Vallecano
Copa del Rey · ronde 128 · 27 oktober 2026 · 21:00

Voorspelling Recreativo Huelva – Rayo Vallecano: tip en odds – 27 oktober 2026

Recreativo Huelva
VS
1Recreativo Huelva8,40
XGelijkspel4,75
2Rayo Vallecano1,45

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 16:15

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingFAQ

Recreativo Huelva ontvangt Rayo Vallecano op 27 oktober 2026 · 21:00 in Nuevo Colombino (Huelva). Wij zien Rayo Vallecano (66%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Recreativo Huelva – Rayo Vallecano: tip en voorspelling
Uitslag
Rayo Vallecano wint
1,45
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,50
Combinatie
Rayo Vallecano + meer dan 2,5 doelpunten
2,29
44% · eerlijke odds van de combinatie
66%kans op deze uitslag
64%kans op de doelpuntentip
0–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Rayo Vallecano (X2), kans 87%, odds tot 1,11.

Wed nu →

Recreativo Huelva – Rayo Vallecano: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt8,404,751,45
Marktgemiddelde7,324,401,40
Laagste odds6,403,901,36
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,221,2077,2%
Meer dan 2,5 doelpunten1,721,6656,4%
Minder dan 2,5 doelpunten2,222,1543,6%
Meer dan 3,5 doelpunten2,632,5636,3%
Beide scoren – ja2,051,8949,2%
Beide scoren – nee1,901,8350,8%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 16:15). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,8%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Recreativo Huelva 0–2 Rayo Vallecano, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Afwezigen: Recreativo Huelva 0, Rayo Vallecano 0.

Wie wint Recreativo Huelva – Rayo Vallecano?

Recreativo Huelva13%
Gelijkspel21%
Rayo Vallecano66%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Recreativo Huelva – Rayo Vallecano: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Rayo Vallecano (X2)87,2% · eerlijke odds 1,15 · beste 1,11
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten77,2% · eerlijke odds 1,30 · beste 1,22
Waarschijnlijk
Rayo Vallecano wint66,1% · eerlijke odds 1,51 · beste 1,45
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten63,7% · eerlijke odds 1,57 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten56,4% · eerlijke odds 1,77 · beste 1,72
Mogelijk
Beide teams scoren – nee50,8% · eerlijke odds 1,97 · beste 1,90
Mogelijk
Beide teams scoren – ja49,2% · eerlijke odds 2,03 · beste 2,05
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten43,6% · eerlijke odds 2,29 · beste 2,22
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten36,3% · eerlijke odds 2,76 · beste 2,63
Outsider
Gelijkspel21,2% · eerlijke odds 4,73 · beste 4,75
Outsider
Recreativo Huelva wint12,8% · eerlijke odds 7,83 · beste 8,40
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 211,5%
0 : 111,0%
1 : 29,8%
1 : 19,3%
0 : 38,1%
1 : 36,9%

Recreativo Huelva – Rayo Vallecano: afwezigen en blessures

Recreativo Huelva

  • Geen gemelde afwezigen

Rayo Vallecano

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Recreativo Huelva – Rayo Vallecano: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten dat Rayo Vallecano de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–2 (11,5%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

    Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,50), met een geschatte kans van 64%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 49% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 56%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 56%.
    2. Afwezigen: Recreativo Huelva 0, Rayo Vallecano 0.

    Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

    Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 56%, beste odds 1,72). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Recreativo Huelva: geen. Afwezigen bij Rayo Vallecano: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Recreativo Huelva – Rayo Vallecano: vergelijking van de clubs

    Recreativo HuelvaRayo Vallecano
    0%Vorm0%
    0%Aanval0%
    0%Verdediging0%
    0%Onderlinge duels0%
    0%Doelpunten0%
    0%Totaal0%

    De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

    Vorm in de competitie

    Recreativo Huelva
    Rayo Vallecano

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt7,8%

    Recreativo Huelva – Rayo Vallecano: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Recreativo Huelva – Rayo Vallecano?

    Onze tip voor de uitslag: Rayo Vallecano wint (odds 1,45). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,50). De veiligere optie: Gelijkspel of Rayo Vallecano (X2).

    Wie wint Recreativo Huelva – Rayo Vallecano?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Recreativo Huelva 13%, op een gelijkspel 21% en op een zege van Rayo Vallecano 66%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    27 oktober 2026 om 21:00, stadion: Nuevo Colombino, Huelva.

    Wie ontbreken er?

    Recreativo Huelva: geen. Rayo Vallecano: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 56% (odds 1,72) en op minder dan 2,5 doelpunten 44% (odds 2,22).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 49% (odds 2,05).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 0–2 (11,5%), gevolgd door 0–1 (11,0%) en 1–2 (9,8%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    Meer voorspellingen

    Cuarte – Girona 27 oktSestao River – Espanyol 27 oktCalamocha – Europa Fc 27 oktCastellonense – Almeria 27 oktGimnástica Segoviana – Cultural Leonesa 27 okt

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.