Voetbal
Home › Voorspellingen › Rio Ave – Famalicao
Primeira Liga · Speelronde 9 · 25 oktober 2026 · 19:00

Voorspelling Rio Ave – Famalicao: tip en odds – 25 oktober 2026

WVGVV
VS
1Rio Ave3,93
XGelijkspel3,48
2Famalicao2,11

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 13:39

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Rio Ave ontvangt Famalicao op 25 oktober 2026 · 19:00 in Estádio dos Arcos (Condi Town), met Helder Carvalho als scheidsrechter. Wij zien Famalicao (46%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Rio Ave – Famalicao: tip en voorspelling
Uitslag
Famalicao wint
2,11
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,79
46%kans op deze uitslag
54%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Famalicao (X2), kans 75%, odds tot 1,31.

Wed nu →

Rio Ave – Famalicao: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,933,482,11
Marktgemiddelde3,723,342,04
Laagste odds3,503,201,96
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,371,3470,0%
Meer dan 2,5 doelpunten2,132,0745,8%
Minder dan 2,5 doelpunten1,791,7554,2%
Meer dan 3,5 doelpunten3,803,6425,7%
Beide scoren – ja1,871,8350,9%
Beide scoren – nee1,951,8949,1%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 13:39). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 5,8%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Rio Ave 1–1 Famalicao, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Rio Ave 15e (7 punten), Famalicao 14e (7 punten).
  • Vorm in de competitie: Rio Ave 2W 1G 5V (8:17), Famalicao 1W 4G 3V (10:11).
  • H2H: 13 wedstrijden: Rio Ave 1W 8G 4V, doelpunten 10:13.
  • Afwezigen: Rio Ave 0, Famalicao 0.

Wie wint Rio Ave – Famalicao?

Rio Ave25%
Gelijkspel28%
Famalicao46%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Rio Ave – Famalicao: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Famalicao (X2)74,6% · eerlijke odds 1,34 · beste 1,31
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten74,3% · eerlijke odds 1,35 · beste 1,29
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten70,0% · eerlijke odds 1,43 · beste 1,37
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten54,2% · eerlijke odds 1,84 · beste 1,79
Mogelijk
Beide teams scoren – ja50,9% · eerlijke odds 1,97 · beste 1,87
Mogelijk
Beide teams scoren – nee49,1% · eerlijke odds 2,04 · beste 1,95
Outsider
Famalicao wint46,3% · eerlijke odds 2,16 · beste 2,11
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten45,8% · eerlijke odds 2,18 · beste 2,13
Outsider
Gelijkspel28,3% · eerlijke odds 3,53 · beste 3,48
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten25,7% · eerlijke odds 3,89 · beste 3,80
Outsider
Rio Ave wint25,4% · eerlijke odds 3,94 · beste 3,93
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,72 · Minder 2,02
kans op meer 54,0%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,5%
0 : 112,5%
1 : 29,1%
0 : 29,1%
1 : 08,6%
0 : 08,6%

Rio Ave – Famalicao: afwezigen en blessures

Rio Ave

  • Geen gemelde afwezigen

Famalicao

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Rio Ave – Famalicao: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1FC Porto99-0-021:427
2Benfica86-1-124:719
3Sporting CP85-3-020:918
4Santa Clara85-3-012:418
5Arouca95-2-212:717
6Academico Viseu84-2-211:1014
7GIL Vicente94-2-38:714
8Alverca93-2-413:1311
9SC Braga83-2-39:1011
10Estrela92-4-314:1710
11Vitória SC92-2-510:108
12Moreirense82-2-48:158
13Maritimo92-2-59:198
14Famalicao81-4-310:117
15Rio Ave82-1-58:177
16Casa Pia92-1-65:177
17Nacional81-1-69:184
18Estoril80-2-64:122

Laatste wedstrijden

Rio Ave

11 oktWRio Ave 3–2 Nacional
19 sepVAlverca 1–0 Rio Ave
14 sepGRio Ave 3–3 Estrela
6 sepVSanta Clara 4–0 Rio Ave
28 augVRio Ave 0–4 Sporting CP

Famalicao

12 oktVFamalicao 1–4 Alverca
19 sepWNacional 0–4 Famalicao
13 sepGFamalicao 1–1 Sporting CP
5 sepGEstrela 2–2 Famalicao
30 augGFamalicao 0–0 GIL Vicente

Thuis en uit

Rio Ave thuis4 wedstrijden: 1W 1G 2V, doelpunten 6:11
Famalicao uit4 wedstrijden: 1W 2G 1V, doelpunten 7:4

Rio Ave – Famalicao: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Rio Ave staat 15e met 7 punten uit 8 wedstrijden (2W 1G 5V), Famalicao staat 14e met 7 punten (1W 4G 3V).
  2. Aanval en verdediging. Rio Ave maakt in de competitie gemiddeld 1,0 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 2,1 tegen; Famalicao maakt er 1,3 en krijgt er 1,4 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Rio Ave: 2W 1G 5V, doelpunten 8–17; Famalicao: 1W 4G 3V, doelpunten 10–11.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (13) boekte Rio Ave 1 zege, waren er 8 gelijke spelen en boekte Famalicao 4 zeges; doelpunten 10:13.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,5%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,79), met een geschatte kans van 54%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 51% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 46%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 13; Rio Ave 1 zege, 8 gelijke spelen, Famalicao 4 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 1,8 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Rio Ave 8:17, Famalicao 10:11.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 46%.
  5. Afwezigen: Rio Ave 0, Famalicao 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 51%, beste odds 1,87). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Rio Ave: geen. Afwezigen bij Famalicao: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Rio Ave – Famalicao: vergelijking van de clubs

Rio AveFamalicao
40%Vorm60%
43%Aanval57%
33%Verdediging67%
25%Onderlinge duels75%
33%Doelpunten67%
33,2%Totaal66,8%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

Rio AveWVGVV
FamalicaoVWGGG

Rio Ave – Famalicao: onderlinge duels

Alle wedstrijden
1Rio Ave
8Gelijke spelen
4Famalicao
1-3-26 · Rio Ave 0–0 Famalicao
28-9-25 · Famalicao 0–0 Rio Ave
10-3-25 · Famalicao 1–0 Rio Ave
4-10-24 · Rio Ave 1–1 Famalicao
16-2-24 · Famalicao 2–1 Rio Ave
16-9-23 · Rio Ave 1–1 Famalicao

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt5,8%

Rio Ave – Famalicao: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Rio Ave – Famalicao?

Onze tip voor de uitslag: Famalicao wint (odds 2,11). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,79). De veiligere optie: Gelijkspel of Famalicao (X2).

Wie wint Rio Ave – Famalicao?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Rio Ave 25%, op een gelijkspel 28% en op een zege van Famalicao 46%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

25 oktober 2026 om 19:00, stadion: Estádio dos Arcos, Condi Town. Scheidsrechter: Helder Carvalho.

Wie ontbreken er?

Rio Ave: geen. Famalicao: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 46% (odds 2,13) en op minder dan 2,5 doelpunten 54% (odds 1,79).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 51% (odds 1,87).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,5%), gevolgd door 0–1 (12,5%) en 1–2 (9,1%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Sporting CP – Academico Viseu 25 oktSanta Clara – Benfica 26 oktMoreirense – Estrela 31 oktFC Porto – Estoril 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.