Voetbal
Home › Clubs › Rio Ave
Rio Ave

Rio Ave: programma, uitslagen, stand en cijfers

Portugal · opgericht in 1939 · Estádio do Rio Ave Futebol Clube

Rio Ave: competities in 2026/27

Rio Ave: komende wedstrijden

zo 25 okt · 19:00Rio Ave–FamalicaoPrimeira Liga · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 19:00Academico Viseu–Rio Ave
Primeira Liga · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 21:30Rio Ave–SC Braga
Primeira Liga
za 28 nov · 16:30Arouca–Rio Ave
Primeira Liga
zo 6 dec · 17:00Rio Ave–Casa Pia
Primeira Liga

Rio Ave: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVGVV
17-10-26Louletano0–1Rio Ave
Taça de Portugal
11-10-26Rio Ave3–2Nacional
Primeira Liga
19-9-26Alverca1–0Rio Ave
Primeira Liga
14-9-26Rio Ave3–3Estrela
Primeira Liga
6-9-26Santa Clara4–0Rio Ave
Primeira Liga
28-8-26Rio Ave0–4Sporting CP
Primeira Liga
22-8-26Estoril0–2Rio Ave
Primeira Liga
15-8-26Rio Ave0–2FC Porto
Primeira Liga

Rio Ave: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 19:00Rio Ave–Famalicao
Primeira Liga
zo 1 nov · 19:00Academico Viseu–Rio Ave
Primeira Liga
zo 8 nov · 21:30Rio Ave–SC Braga
Primeira Liga
za 28 nov · 16:30Arouca–Rio Ave
Primeira Liga
zo 6 dec · 17:00Rio Ave–Casa Pia
Primeira Liga
zo 13 dec · 17:00Maritimo–Rio Ave
Primeira Liga
zo 20 dec · 17:00Rio Ave–Benfica
Primeira Liga
zo 27 dec · 17:00Vitória SC–Rio Ave
Primeira Liga
zo 10 jan · 17:00Rio Ave–Moreirense
Primeira Liga
zo 17 jan · 17:00Rio Ave–GIL Vicente
Primeira Liga
zo 24 jan · 17:00FC Porto–Rio Ave
Primeira Liga
zo 31 jan · 17:00Rio Ave–Estoril
Primeira Liga
zo 7 feb · 17:00Sporting CP–Rio Ave
Primeira Liga
zo 14 feb · 17:00Rio Ave–Santa Clara
Primeira Liga
zo 21 feb · 17:00Estrela–Rio Ave
Primeira Liga
zo 28 feb · 17:00Rio Ave–Alverca
Primeira Liga
zo 7 mrt · 17:00Nacional–Rio Ave
Primeira Liga
zo 14 mrt · 17:00Famalicao–Rio Ave
Primeira Liga
zo 21 mrt · 17:00Rio Ave–Academico Viseu
Primeira Liga
zo 4 apr · 17:00SC Braga–Rio Ave
Primeira Liga
zo 11 apr · 17:00Rio Ave–Arouca
Primeira Liga
zo 18 apr · 17:00Casa Pia–Rio Ave
Primeira Liga
zo 25 apr · 17:00Rio Ave–Maritimo
Primeira Liga
zo 2 mei · 17:00Benfica–Rio Ave
Primeira Liga
zo 9 mei · 17:00Rio Ave–Vitória SC
Primeira Liga
zo 16 mei · 17:00Moreirense–Rio Ave
Primeira Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
17-10-26Louletano0–1Rio Ave
Taça de Portugal
11-10-26Rio Ave3–2Nacional
Primeira Liga
19-9-26Alverca1–0Rio Ave
Primeira Liga
14-9-26Rio Ave3–3Estrela
Primeira Liga
6-9-26Santa Clara4–0Rio Ave
Primeira Liga
28-8-26Rio Ave0–4Sporting CP
Primeira Liga
22-8-26Estoril0–2Rio Ave
Primeira Liga
15-8-26Rio Ave0–2FC Porto
Primeira Liga
9-8-26GIL Vicente1–0Rio Ave
Primeira Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Rio Ave: positie in de stand – Primeira Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
13Maritimo92-2-59:198VVGVV
14Famalicao81-4-310:117VWGGG
15Rio Ave82-1-58:177WVGVV
16Casa Pia92-1-65:177WVWVG
17Nacional81-1-69:184VVVVV

Rio Ave: seizoensstatistieken (Primeira Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd2,1
Thuis: voor / tegen1,5 / 2,8
Uit: voor / tegen0,5 / 1,5
De nul gehouden1
Niet gescoord5

Kaarten

Gele kaarten14
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 4-3-3 (1×)

Rio Ave: spelersstatistieken (Primeira Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. BlesaAAN86963186107,19
J. BrabecVER2970000107,10
N. AbbeyVER42580000106,93
S. ClemmensenAAN41931121006,86
F. PetrassoVER86431021206,73
Tamble MonteiroAAN84341073106,70
M. PatricioAAN52090032006,61
R. GalčíkMID83251052106,60
M. SelloukiMID51880042006,54
M. VrousaiAAN83100032006,53
Diogo NascimentoMID42700000006,53
A. NtoiMID75220020116,51
Diogo BezerraMID86301385006,50
SamuelAAN1100000006,50
Gustavo ManchaVER64590000006,44
G. LiavasVER65330020106,42
J. LombotoVER1140000006,30
João ToméVER42040000106,24
S. GarciaVER31940010106,20
Pedro AmaralVER31720000006,17
T. NikitscherMID75210021205,93
D. ŠpikićAAN51750020005,38
Ryan GuilhermeMID1260000003,35
CaikeVER2250000003,30
A. WenckMID1160000003,15

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Rio Ave

Keepers

1C. MisztaLeeftijd24 jaar
22K. ChamorroNationaliteitCosta RicaLeeftijd26 jaarLengte187 cmGewicht86 kg
32Vitor HugoNationaliteitBraziliëLeeftijd24 jaarLengte195 cmGewicht90 kg
98R. RealLeeftijd17 jaar
99E. van der GouwNationaliteitNederlandLeeftijd26 jaarLengte195 cmGewicht76 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Rio Ave

Aanwinsten

  • Zé CarlosGIL Vicente · transfervrij9-9-26
  • Vitor HugoLusitânia Lourosa · transfer3-9-26
  • S. GarciaAtletico Nacional · transfer3-9-26
  • R. ŠilerPodbrezová · transfer3-9-26
  • S. ClemmensenIFK Goteborg · transfer2-9-26
  • M. SelloukiLaval · transfer25-8-26
  • Pedro AmaralEstoril · transfervrij24-8-26
  • R. GalcikPodbrezová · transfer15-7-26

Vertrokken

  • Rafael GenuinoAVS · huur3-9-26
  • Lorent TallaMalisheva · huur18-8-26
  • Jorge KarseHome United · transfervrij22-7-26
  • Georgios OkkasOlympiakos · transfervrij20-7-26
  • S. SamushiaFC Andorra · transfervrij16-7-26
  • Ole PohlmannSpVgg Greuther Fürth · transfer9-7-26
  • Valentim SousaVarzim · transfervrij9-7-26
  • K. ZoabiTorreense · transfervrij30-6-26

Rio Ave: belangrijkste feiten

LandPortugal
Opgericht1939
StadionEstádio do Rio Ave Futebol Clube
Capaciteit12.815
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePrimeira Liga
Positie in de stand15e · 7 punten

Rio Ave: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Rio Ave?

Rio Ave speelt zijn thuiswedstrijden in Estádio do Rio Ave Futebol Clube (Vila do Conde), dat plaats biedt aan 12.815 toeschouwers.

Op welke plaats staat Rio Ave in de stand?

Rio Ave staat 15e in de competitie Primeira Liga met 7 punten uit 8 wedstrijden (2 zeges, 1 gelijkspel, 5 nederlagen).

Wanneer speelt Rio Ave weer?

Volgende wedstrijd: Rio Ave – Famalicao, zo 25 okt · 19:00 (Primeira Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Rio Ave?

Laatste competitiewedstrijd: Rio Ave 3–2 Nacional (11-10-26).

Wie is de topscorer van Rio Ave?

De topscorer van de club in de competitie is J. Blesa met 3 doelpunten.

Rio Ave: programma, stand en voorspellingen

Rio Ave (Portugal) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Primeira Liga, Taça de Portugal), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Primeira Liga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.