Voetbal
Home › Voorspellingen › Rodez – Dunkerque
Ligue 2 · Speelronde 11 · 30 oktober 2026 · 20:00

Voorspelling Rodez – Dunkerque: tip en odds – 30 oktober 2026

WVVVV
VS
1Rodez2,23
XGelijkspel3,80
2Dunkerque3,28

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 16:29

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Rodez ontvangt Dunkerque op 30 oktober 2026 · 20:00 in Stade Paul-Lignon (Rodez). Wij schatten de wedstrijd als gelijkwaardig in. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Rodez – Dunkerque: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Rodez of gelijkspel (1X)
1,39
Doelpunten
Beide teams scoren
1,50
70%kans op deze uitslag
63%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Rodez – Dunkerque: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,233,803,28
Marktgemiddelde2,103,673,09
Laagste odds2,003,302,88
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,191,1581,3%
Meer dan 2,5 doelpunten1,601,5360,8%
Minder dan 2,5 doelpunten2,482,3739,2%
Meer dan 3,5 doelpunten2,402,3440,0%
Beide scoren – ja1,501,4663,3%
Beide scoren – nee2,562,5236,7%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 16:29). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,5%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Rodez 1–1 Dunkerque, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Rodez 13e (10 punten), Dunkerque 10e (12 punten).
  • Vorm in de competitie: Rodez 3W 1G 6V (16:22), Dunkerque 3W 3G 4V (14:16).
  • H2H: 14 wedstrijden: Rodez 6W 6G 2V, doelpunten 22:13.
  • Afwezigen: Rodez 0, Dunkerque 0.

Wie wint Rodez – Dunkerque?

Rodez44%
Gelijkspel25%
Dunkerque30%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Rodez – Dunkerque: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten81,3% · eerlijke odds 1,23 · beste 1,19
Waarschijnlijk
Rodez of gelijkspel (1X)69,8% · eerlijke odds 1,43 · beste 1,39
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja63,3% · eerlijke odds 1,58 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten60,8% · eerlijke odds 1,64 · beste 1,60
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten60,0% · eerlijke odds 1,67 · beste 1,60
Mogelijk
Rodez wint44,5% · eerlijke odds 2,25 · beste 2,23
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten40,0% · eerlijke odds 2,50 · beste 2,40
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten39,2% · eerlijke odds 2,55 · beste 2,48
Outsider
Beide teams scoren – nee36,7% · eerlijke odds 2,72 · beste 2,56
Outsider
Dunkerque wint30,2% · eerlijke odds 3,32 · beste 3,28
Outsider
Gelijkspel25,4% · eerlijke odds 3,94 · beste 3,80
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,74 · Minder 2,00
kans op meer 53,5%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 110,7%
2 : 19,1%
1 : 07,7%
1 : 27,5%
2 : 06,5%
2 : 26,4%

Rodez – Dunkerque: afwezigen en blessures

Rodez

  • Geen gemelde afwezigen

Dunkerque

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Rodez – Dunkerque: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Saint Etienne108-1-123:825
2Nancy106-1-312:819
3Montpellier95-3-111:518
4Reims94-5-019:1117
5PAU105-2-313:1017
6RED Star FC 9395-2-212:1017
7Annecy105-1-414:1216
8Metz103-5-216:1414
9Dijon103-3-417:1812
10Dunkerque103-3-414:1612
11Guingamp103-2-513:1511
12Sochaux102-5-38:1211
13Rodez103-1-616:2210
14Boulogne91-6-26:69
15Nantes102-2-611:178
16Grenoble102-2-69:178
17Clermont Foot100-7-39:147
18Laval101-3-613:216

Laatste wedstrijden

Rodez

24 oktWDijon 1–2 Rodez
19 oktVRodez 0–3 Montpellier
10 oktVSaint Etienne 2–0 Rodez
18 sepVRodez 3–4 Nancy
11 sepVRodez 0–1 Grenoble

Dunkerque

23 oktGDunkerque 1–1 Metz
17 oktWNantes 2–3 Dunkerque
9 oktVDunkerque 0–1 Annecy
18 sepVPAU 2–0 Dunkerque
12 sepWDunkerque 2–1 Saint Etienne

Thuis en uit

Rodez thuis5 wedstrijden: 1W 1G 3V, doelpunten 8:11
Dunkerque uit4 wedstrijden: 1W 1G 2V, doelpunten 6:9

Rodez – Dunkerque: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Rodez staat 13e met 10 punten uit 10 wedstrijden (3W 1G 6V), Dunkerque staat 10e met 12 punten (3W 3G 4V).
  2. Aanval en verdediging. Rodez maakt in de competitie gemiddeld 1,6 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 2,2 tegen; Dunkerque maakt er 1,4 en krijgt er 1,6 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Rodez: 3W 1G 6V, doelpunten 16–22; Dunkerque: 3W 3G 4V, doelpunten 14–16.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (14) boekte Rodez 6 zeges, waren er 6 gelijke spelen en boekte Dunkerque 2 zeges; doelpunten 22:13.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Rodez de overhand heeft: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (10,7%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,50), met een geschatte kans van 63%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 63% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 61%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 14; Rodez 6 zeges, 6 gelijke spelen, Dunkerque 2 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Rodez 16:22, Dunkerque 14:16.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 61%.
  5. Afwezigen: Rodez 0, Dunkerque 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 61%, beste odds 1,60). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Rodez: geen. Afwezigen bij Dunkerque: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Rodez – Dunkerque: vergelijking van de clubs

RodezDunkerque
30%Vorm70%
45%Aanval55%
39%Verdediging61%
50%Onderlinge duels50%
64%Doelpunten36%
46,5%Totaal53,5%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

RodezWVVVV
DunkerqueGWVVW

Rodez – Dunkerque: onderlinge duels

Alle wedstrijden
6Rodez
6Gelijke spelen
2Dunkerque
3-4-26 · Dunkerque 1–1 Rodez
21-11-25 · Rodez 1–1 Dunkerque
10-3-25 · Rodez 5–1 Dunkerque
30-8-24 · Dunkerque 1–0 Rodez
10-2-24 · Rodez 0–0 Dunkerque
23-9-23 · Dunkerque 1–2 Rodez

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,5%

Rodez – Dunkerque: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Rodez – Dunkerque?

Onze tip voor de uitslag: Rodez of gelijkspel (1X) (odds 1,39). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,50). De veiligere optie: Rodez of gelijkspel (1X).

Wie wint Rodez – Dunkerque?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Rodez 44%, op een gelijkspel 25% en op een zege van Dunkerque 30%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

30 oktober 2026 om 20:00, stadion: Stade Paul-Lignon, Rodez.

Wie ontbreken er?

Rodez: geen. Dunkerque: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 61% (odds 1,60) en op minder dan 2,5 doelpunten 39% (odds 2,48).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 63% (odds 1,50).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (10,7%), gevolgd door 2–1 (9,1%) en 1–0 (7,7%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Nantes – Clermont Foot 30 oktGrenoble – Dijon 30 oktMetz – PAU 30 oktLaval – Boulogne 30 oktReims – Sochaux 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.