Voetbal
Home › Clubs › Rodez
Rodez

Rodez: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1929 · Stade Paul Lignon

Rodez: competities in 2026/27

Rodez: komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:00RodezTipDunkerqueLigue 2 · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Clermont Foot–Rodez
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Guingamp–Rodez
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Rodez–Reims
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Boulogne–Rodez
Ligue 2

Rodez: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVVVV
24-10-26Dijon1–2RodezLigue 219-10-26Rodez0–3MontpellierLigue 2
10-10-26Saint Etienne2–0Rodez
Ligue 2
18-9-26Rodez3–4Nancy
Ligue 2
11-9-26Rodez0–1Grenoble
Ligue 2
5-9-26Metz4–1Rodez
Ligue 2
28-8-26Rodez2–2PAU
Ligue 2
22-8-26Nantes2–5Rodez
Ligue 2

Rodez: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:00RodezTipDunkerque
Ligue 2
vr 6 nov · 20:00Clermont Foot–Rodez
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Guingamp–Rodez
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Rodez–Reims
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Boulogne–Rodez
Ligue 2
za 2 jan · 20:00Rodez–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 15 jan · 20:00Sochaux–Rodez
Ligue 2
vr 22 jan · 20:00Rodez–Annecy
Ligue 2
vr 29 jan · 20:00Montpellier–Rodez
Ligue 2
vr 5 feb · 20:00Rodez–Nantes
Ligue 2
vr 12 feb · 20:00Rodez–Guingamp
Ligue 2
vr 19 feb · 20:00Grenoble–Rodez
Ligue 2
vr 26 feb · 20:00Rodez–Boulogne
Ligue 2
vr 5 mrt · 20:00Reims–Rodez
Ligue 2
vr 12 mrt · 20:00Rodez–Sochaux
Ligue 2
vr 19 mrt · 20:00Dunkerque–Rodez
Ligue 2
vr 2 apr · 20:00Rodez–Dijon
Ligue 2
vr 9 apr · 20:00PAU–Rodez
Ligue 2
vr 16 apr · 20:00Rodez–Clermont Foot
Ligue 2
vr 23 apr · 20:00RED Star FC 93–Rodez
Ligue 2
vr 30 apr · 20:00Rodez–Metz
Ligue 2
vr 7 mei · 20:00Nancy–Rodez
Ligue 2
vr 14 mei · 20:00Rodez–Saint Etienne
Ligue 2
za 22 mei · 20:00Laval–Rodez
Ligue 2
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Dijon1–2Rodez
Ligue 2
19-10-26Rodez0–3Montpellier
Ligue 2
10-10-26Saint Etienne2–0Rodez
Ligue 2
18-9-26Rodez3–4Nancy
Ligue 2
11-9-26Rodez0–1Grenoble
Ligue 2
5-9-26Metz4–1Rodez
Ligue 2
28-8-26Rodez2–2PAU
Ligue 2
22-8-26Nantes2–5Rodez
Ligue 2
14-8-26Annecy2–0Rodez
Ligue 2
8-8-26Rodez3–1Laval
Ligue 2

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Rodez: positie in de stand – Ligue 2

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
11Guingamp103-2-513:1511WVVVW
12Sochaux102-5-38:1211VVGGW
13Rodez103-1-616:2210WVVVV
14Boulogne91-6-26:69WGVGG
15Nantes102-2-611:178VVGWV

Rodez: seizoensstatistieken (Ligue 2)

Doelpunten voor per wedstrijd1,6
Doelpunten tegen per wedstrijd2,2
Thuis: voor / tegen1,6 / 2,2
Uit: voor / tegen1,6 / 2,2
De nul gehouden0
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd1,5
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

5-3-2 (9×) · 4-4-2 (1×)

Rodez: spelersstatistieken (Ligue 2)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
I. BaldéAAN434450138107,98
L. QuenabioVER108850061206,81
R. LipinskiVER109001392206,79
O. JolyMID93552095006,66
J. MendesMID108290173206,65
Antonin CartillierMID107301182006,62
S. Luyambula BiwaVER83550010006,61
M. MagninVER109000153206,60
K. NageraAAN103990362006,56
D. PavlovićMID94010065006,44
N. NsingiAAN834400113006,44
C. JoliboisVER1120000006,40
S. BenchammaMID2950010006,35
R. PontiVER84691162106,33
M. SakaMID62970081306,23
M. TouhoAAN957001218005,91
E. Jean-LambertVER84311031105,86
C. RoubiouVER84702085105,66
K. NsonaMID51740072005,28
M. Essimi AtebaAAN3321021005,19
L. Vungele Vangi200000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Rodez

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Rodez

Aanwinsten

  • M. Essimi AtebaAlverca · transfer1-9-26
  • K. NsonaCasa Pia · transfer31-8-26
  • M. SakaToulouse · huur30-8-26
  • M. SyllaBourg-en-bresse 01 · transfervrij23-8-26
  • N. NsingiRAAL La Louvière · transfer16-8-26
  • S. LuyambulaOrleans · transfer29-7-26
  • D. PavlovićKauno Žalgiris · transfer13-7-26
  • A. CartillierRouen · transfer1-7-26

Vertrokken

  • M. BaaloudjBaaloudj Mehdi · transfervrij1-9-26
  • I. BaldéLorient · huur31-8-26
  • S. BenchammaJS Kabylie · transfer30-8-26
  • C. JoliboisKifisia · transfer25-8-26
  • N. GalvesWest Brom · transfer27-7-26
  • A. TrouilletStandard Liege · transfer10-7-26
  • M. AchiCherno More Varna · transfervrij30-6-26
  • W. YounoussaNantes · transfervrij30-6-26

Rodez: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1929
StadionStade Paul Lignon
Capaciteit5.996
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLigue 2
Positie in de stand13e · 10 punten

Rodez: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Rodez?

Rodez speelt zijn thuiswedstrijden in Stade Paul Lignon (Rodez), dat plaats biedt aan 5.996 toeschouwers.

Op welke plaats staat Rodez in de stand?

Rodez staat 13e in de competitie Ligue 2 met 10 punten uit 10 wedstrijden (3 zeges, 1 gelijkspel, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Rodez weer?

Volgende wedstrijd: Rodez – Dunkerque, vr 30 okt · 20:00 (Ligue 2).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Rodez?

Laatste competitiewedstrijd: Dijon 1–2 Rodez (24-10-26).

Wie is de topscorer van Rodez?

De topscorer van de club in de competitie is I. Baldé met 5 doelpunten.

Rodez: programma, stand en voorspellingen

Rodez (Frankrijk) speelt dit seizoen in deze competities: Ligue 2. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Ligue 2 staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.