Voetbal
Home › Voorspellingen › Roskilde – Aarhus
Deense beker · achtste finale · 28 oktober 2026 · 20:00

Voorspelling Roskilde – Aarhus: tip en odds – 28 oktober 2026

Roskilde
WWW
VS
1Roskilde8,00
XGelijkspel5,40
2Aarhus1,35

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 20:49

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingFAQ

Roskilde – Aarhus begint op 28 oktober 2026 · 20:00. Volgens ons is Aarhus (70%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Roskilde – Aarhus: tip en voorspelling
Uitslag
Aarhus wint
1,35
Doelpunten
Meer dan 2,5 doelpunten
1,52
Combinatie
Aarhus + meer dan 2,5 doelpunten
2,00
50% · eerlijke odds van de combinatie
70%kans op deze uitslag
63%kans op de doelpuntentip
0–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Aarhus (X2), kans 88%, odds tot 1,11.

Wed nu →

Roskilde – Aarhus: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt8,005,401,35
Marktgemiddelde7,495,041,32
Laagste odds6,004,501,29
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,171,1381,8%
Meer dan 2,5 doelpunten1,521,4862,6%
Minder dan 2,5 doelpunten2,632,4737,4%
Meer dan 3,5 doelpunten2,302,2341,9%
Beide scoren – ja1,801,7652,7%
Beide scoren – nee2,001,9647,3%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 20:49). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 9,4%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Roskilde 0–2 Aarhus, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Vorm in de competitie: Roskilde 3W 0G 0V (12:1), Aarhus 1W 0G 0V (6:1).
  • Afwezigen: Roskilde 0, Aarhus 0.

Wie wint Roskilde – Aarhus?

Roskilde12%
Gelijkspel18%
Aarhus70%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Roskilde – Aarhus: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Aarhus (X2)87,7% · eerlijke odds 1,14 · beste 1,11
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten81,8% · eerlijke odds 1,22 · beste 1,17
Waarschijnlijk
Aarhus wint69,5% · eerlijke odds 1,44 · beste 1,35
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten62,6% · eerlijke odds 1,60 · beste 1,52
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten58,1% · eerlijke odds 1,72 · beste 1,62
Mogelijk
Beide teams scoren – ja52,7% · eerlijke odds 1,90 · beste 1,80
Mogelijk
Beide teams scoren – nee47,3% · eerlijke odds 2,11 · beste 2,00
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten41,9% · eerlijke odds 2,38 · beste 2,30
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten37,4% · eerlijke odds 2,67 · beste 2,63
Outsider
Gelijkspel18,2% · eerlijke odds 5,50 · beste 5,40
Outsider
Roskilde wint12,3% · eerlijke odds 8,14 · beste 8,00
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 210,7%
1 : 29,6%
0 : 19,1%
0 : 38,4%
1 : 18,2%
1 : 37,5%

Roskilde – Aarhus: afwezigen en blessures

Roskilde

  • Geen gemelde afwezigen

Aarhus

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Roskilde – Aarhus: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Aanval en verdediging. Roskilde maakt in de competitie gemiddeld 4,0 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 0,3 tegen; Aarhus maakt er 6,0 en krijgt er 1,0 tegen.
  2. Vorm in de competitie. Roskilde: 3W 0G 0V, doelpunten 12–1; Aarhus: 1W 0G 0V, doelpunten 6–1.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Aarhus de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–2 (10,7%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,52), met een geschatte kans van 63%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 53% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 63%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Doelpunten in de competitie: Roskilde 12:1, Aarhus 6:1.
  2. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 63%.
  3. Afwezigen: Roskilde 0, Aarhus 0.

Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 58%, beste odds 1,62). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Roskilde: geen. Afwezigen bij Aarhus: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Roskilde – Aarhus: vergelijking van de clubs

RoskildeAarhus
75%Vorm25%
67%Aanval33%
50%Verdediging50%
13%Onderlinge duels88%
29%Doelpunten71%
46,8%Totaal53,4%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

RoskildeWWW
AarhusW

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt9,4%

Roskilde – Aarhus: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Roskilde – Aarhus?

Onze tip voor de uitslag: Aarhus wint (odds 1,35). Voor het aantal doelpunten adviseren we Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,52). De veiligere optie: Gelijkspel of Aarhus (X2).

Wie wint Roskilde – Aarhus?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Roskilde 12%, op een gelijkspel 18% en op een zege van Aarhus 70%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

28 oktober 2026 om 20:00, stadion: nog niet bekend.

Wie ontbreken er?

Roskilde: geen. Aarhus: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 63% (odds 1,52) en op minder dan 2,5 doelpunten 37% (odds 2,63).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 53% (odds 1,80).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 0–2 (10,7%), gevolgd door 1–2 (9,6%) en 0–1 (9,1%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.