Voetbal
Home › Voorspellingen › Telstar – Feyenoord
Eredivisie · Speelronde 9 · 17 oktober 2026 · 20:00

Voorspelling Telstar – Feyenoord: tip en odds – 17 oktober 2026

VVGVG
3–4
1Telstar8,50
XGelijkspel5,73
2Feyenoord1,35

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 17-10-26, 17:27

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 3–4. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Telstar – Feyenoord begint op 17 oktober 2026 · 20:00 in Sportpark Schoonenberg (Felsen), onder leiding van scheidsrechter Jeroen Manschot. Volgens ons is Feyenoord (71%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Telstar – Feyenoord: tip en voorspelling
Uitslag
Feyenoord wint
1,35
Doelpunten
Beide teams scoren
1,67
Combinatie
Feyenoord + meer dan 2,5 doelpunten
1,88
53% · eerlijke odds van de combinatie
71%kans op deze uitslag
56%kans op de doelpuntentip
0–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Feyenoord (X2), kans 88%, odds tot 1,09.

Wed nu →

Telstar – Feyenoord: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt8,505,731,35
Marktgemiddelde8,135,361,33
Laagste odds7,505,001,32
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,111,0985,0%
Meer dan 2,5 doelpunten1,401,3867,3%
Minder dan 2,5 doelpunten3,142,8432,7%
Meer dan 3,5 doelpunten2,062,0146,9%
Beide scoren – ja1,671,6456,4%
Beide scoren – nee2,202,1343,6%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 17-10-26, 17:27). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,0%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Telstar 0–2 Feyenoord, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Telstar 16e (6 punten), Feyenoord 1e (24 punten).
  • Afwezigen: Telstar 0, Feyenoord 0.

Wie wint Telstar – Feyenoord?

Telstar12%
Gelijkspel18%
Feyenoord71%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Telstar – Feyenoord: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Feyenoord (X2)88,4% · eerlijke odds 1,13 · beste 1,09
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten85,0% · eerlijke odds 1,18 · beste 1,11
Waarschijnlijk
Feyenoord wint70,7% · eerlijke odds 1,41 · beste 1,35
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten67,3% · eerlijke odds 1,49 · beste 1,40
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja56,4% · eerlijke odds 1,77 · beste 1,67
Mogelijk
Minder dan 3,5 doelpunten53,1% · eerlijke odds 1,88 · beste 1,84
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten46,9% · eerlijke odds 2,13 · beste 2,06
Outsider
Beide teams scoren – nee43,6% · eerlijke odds 2,30 · beste 2,20
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten32,7% · eerlijke odds 3,06 · beste 3,14
Outsider
Gelijkspel17,6% · eerlijke odds 5,67 · beste 5,73
Outsider
Telstar wint11,6% · eerlijke odds 8,61 · beste 8,50
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 10,5 corners
Meer 1,93 · Minder 1,80
kans op meer 48,2%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 29,9%
1 : 29,4%
0 : 38,3%
0 : 17,9%
1 : 37,9%
1 : 17,5%

Telstar – Feyenoord: afwezigen en blessures

Telstar

  • Geen gemelde afwezigen

Feyenoord

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Telstar – Feyenoord: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Feyenoord107-3-032:1124
2Ajax106-3-129:1321
3PSV Eindhoven106-2-228:1320
4Twente106-2-219:1020
5AZ Alkmaar106-2-220:1220
6Fortuna Sittard105-3-217:1718
7Heerenveen104-3-318:1315
8Groningen104-3-324:2115
9GO Ahead Eagles103-5-223:2314
10Cambuur103-3-419:2212
11Utrecht103-3-417:2712
12NEC Nijmegen102-5-317:1811
13Excelsior103-2-516:1911
14Sparta Rotterdam102-3-517:249
15PEC Zwolle102-2-611:238
16Telstar101-3-612:216
17ADO Den Haag101-3-613:236
18Willem II100-2-810:322

Laatste wedstrijden

Telstar

23 oktVGO Ahead Eagles 3–2 Telstar
17 oktVTelstar 3–4 Feyenoord
11 oktGTelstar 2–2 ADO Den Haag
20 sepVAZ Alkmaar 1–0 Telstar
13 sepGHeerenveen 0–0 Telstar

Feyenoord

25 oktGPSV Eindhoven 1–1 Feyenoord
21 oktVReal Betis 1–0 Feyenoord
17 oktWTelstar 3–4 Feyenoord
14 oktWFeyenoord 3–2 Como
10 oktWFeyenoord 2–0 AZ Alkmaar

Thuis en uit

Telstar thuis5 wedstrijden: 0W 2G 3V, doelpunten 8:15
Feyenoord uit6 wedstrijden: 5W 1G 0V, doelpunten 21:7

Telstar – Feyenoord: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Telstar staat 16e met 6 punten uit 10 wedstrijden (1W 3G 6V), Feyenoord staat 1e met 24 punten (7W 3G 0V).

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Feyenoord de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–2 (9,9%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,67), met een geschatte kans van 56%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 67%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 67%.
  2. Afwezigen: Telstar 0, Feyenoord 0.

Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 53%, beste odds 1,84). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Telstar: geen. Afwezigen bij Feyenoord: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,0%

Telstar – Feyenoord: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Telstar – Feyenoord?

Onze tip voor de uitslag: Feyenoord wint (odds 1,35). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,67). De veiligere optie: Gelijkspel of Feyenoord (X2).

Wie wint Telstar – Feyenoord?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Telstar 12%, op een gelijkspel 18% en op een zege van Feyenoord 71%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

17 oktober 2026 om 20:00, stadion: Sportpark Schoonenberg, Felsen. Scheidsrechter: Jeroen Manschot.

Wie ontbreken er?

Telstar: geen. Feyenoord: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 67% (odds 1,40) en op minder dan 2,5 doelpunten 33% (odds 3,14).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% (odds 1,67).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 0–2 (9,9%), gevolgd door 1–2 (9,4%) en 0–3 (8,3%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Feyenoord – Fortuna Sittard 31 oktPSV Eindhoven – Willem II 31 oktHeerenveen – NEC Nijmegen 31 oktAjax – AZ Alkmaar 31 oktCambuur – GO Ahead Eagles 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.