Voetbal
Home › Clubs › Feyenoord
Feyenoord

Feyenoord: programma, uitslagen, stand en cijfers

Nederland · opgericht in 1908 · Stadion Feijenoord

Feyenoord: competities in 2026/27

Feyenoord: komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:30PSV Eindhoven–Feyenoord
Eredivisie · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 16:30Feyenoord–Fortuna SittardEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 21:00Feyenoord–Inter
Champions League · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 12:15Heerenveen–Feyenoord
Eredivisie
za 21 nov · 18:45Feyenoord–Excelsior
Eredivisie

Feyenoord: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWWWW
21-10-26Real Betis1–0Feyenoord
Champions League
17-10-26Telstar3–4Feyenoord
Eredivisie
14-10-26Feyenoord3–2Como
Champions League
10-10-26Feyenoord2–0AZ Alkmaar
Eredivisie
20-9-26Feyenoord5–0Utrecht
Eredivisie
13-9-26PEC Zwolle0–7Feyenoord
Eredivisie
9-9-26Barcelona5–1Feyenoord
Champions League
5-9-26NEC Nijmegen1–3Feyenoord
Eredivisie

Feyenoord: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:30PSV Eindhoven–Feyenoord
Eredivisie
za 31 okt · 16:30Feyenoord–Fortuna Sittard
Eredivisie
di 3 nov · 21:00Feyenoord–Inter
Champions League
zo 8 nov · 12:15Heerenveen–Feyenoord
Eredivisie
za 21 nov · 18:45Feyenoord–Excelsior
Eredivisie
di 24 nov · 21:00Feyenoord–FC Porto
Champions League
zo 29 nov · 14:30Feyenoord–Ajax
Eredivisie
za 5 dec · 16:30Willem II–Feyenoord
Eredivisie
di 8 dec · 18:45Viking–Feyenoord
Champions League
zo 13 dec · 14:30Groningen–Feyenoord
Eredivisie
zo 20 dec · 14:30Feyenoord–Twente
Eredivisie
zo 10 jan · 14:30Feyenoord–PSV Eindhoven
Eredivisie
za 16 jan · 18:45Excelsior–Feyenoord
Eredivisie
di 19 jan · 18:45Galatasaray–Feyenoord
Champions League
za 23 jan · 18:45Feyenoord–PEC Zwolle
Eredivisie
wo 27 jan · 21:00Feyenoord–RB Leipzig
Champions League
zo 31 jan · 14:30AZ Alkmaar–Feyenoord
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Feyenoord–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Feyenoord–Telstar
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Ajax–Feyenoord
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00Feyenoord–Heerenveen
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00GO Ahead Eagles–Feyenoord
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00Feyenoord–Cambuur
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Fortuna Sittard–Feyenoord
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00ADO Den Haag–Feyenoord
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00Feyenoord–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Feyenoord–Willem II
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00Utrecht–Feyenoord
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Twente–Feyenoord
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Feyenoord–Groningen
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
21-10-26Real Betis1–0Feyenoord
Champions League
17-10-26Telstar3–4Feyenoord
Eredivisie
14-10-26Feyenoord3–2Como
Champions League
10-10-26Feyenoord2–0AZ Alkmaar
Eredivisie
20-9-26Feyenoord5–0Utrecht
Eredivisie
13-9-26PEC Zwolle0–7Feyenoord
Eredivisie
9-9-26Barcelona5–1Feyenoord
Champions League
5-9-26NEC Nijmegen1–3Feyenoord
Eredivisie
30-8-26Feyenoord2–2ADO Den Haag
Eredivisie
23-8-26Cambuur2–5Feyenoord
Eredivisie
16-8-26Feyenoord2–2GO Ahead Eagles
Eredivisie
9-8-26Sparta Rotterdam0–1Feyenoord
Eredivisie

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Feyenoord: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • T. Beelengebroken been
  • J. Bosknieblessure
  • R. Nelsonspierblessure
  • B. Nieuwkoopknieblessure
  • G. Smalenkelblessure
  • S. van Persielichte blessure
  • J. Moderknieblessure

Feyenoord: positie in de stand – Eredivisie

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Feyenoord97-2-031:1023WWWWW
2AZ Alkmaar96-2-120:1020GVWGW
3PSV Eindhoven96-1-227:1219VWVWW

Feyenoord: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
24Lask Linz36:93
25Sabah FC33:63
26Feyenoord34:83
27Lens33:73
28Bodo/Glimt34:93

Feyenoord: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd3,4
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen2,8 / 1,0
Uit: voor / tegen4,0 / 1,2
De nul gehouden4
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten11
Gele kaarten per wedstrijd1,2
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (7×) · 4-2-3-1 (2×)

Feyenoord: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. Hadj-MoussaMID870651219108,04
G. ZechiëlMID9764541511207,82
L. ValenteMID970441178007,54
Nacho FerriAAN8415611912107,29
G. ReadVER975105102007,23
A. UedaAAN430831156007,18
T. WatanabeVER75810142007,03
Mika MàrmolVER97810160006,93
C. VanhoutteMID96240120206,81
O. TarghallineMID84700150206,73
R. NelsonAAN1120000006,57
S. van PersieAAN61040051006,54
J. St. JusteVER76190020006,12
G. DiarraMID841321228106,11
S. SteijnMID5189211510005,04
Javi LópezVER52471051204,66
J. LotombaVER2340100004,43
T. KraaijeveldVER61890011004,42
T. van den ElshoutMID4590062003,64
M. DeijlVER2250000002,22
J. ZinhagelAAN2441031001,95
Gonçalo BorgesAAN1260010001,73
J. SchakenMID1311011001,46
T. WesselsVER1180000001,15

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Feyenoord

Keepers

1T. ErnstNationaliteitDuitslandLeeftijd22 jaarLengte193 cmGewicht87 kg
33F. KastenmeierNationaliteitDuitslandLeeftijd28 jaarLengte192 cmGewicht85 kg
37M. BergerLeeftijd21 jaar
39L. BossinNationaliteitRepublic of IrelandLeeftijd29 jaarLengte190 cmGewicht81 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Feyenoord

Aanwinsten

  • R. NelsonArsenal · transfervrij1-9-26
  • F. KastenmeierFortuna Düsseldorf · transfervrij31-8-26
  • Javi LópezReal Sociedad · huur16-8-26
  • C. NadjeMonterey Bay · terug van verhuur30-7-26
  • T. ErnstHertha BSC · transfer15-7-26
  • Nacho FerriKVC Westerlo · transfer30-6-26
  • Mika MàrmolLas Palmas · transfervrij30-6-26
  • C. VanhoutteNice · transfer30-6-26

Vertrokken

  • J. LotombaCeltic · transfer1-9-26
  • L. IvanušecDinamo Zagreb · transfervrij31-8-26
  • A. UedaLille · transfer31-8-26
  • C. TengstedtToulouse · transfer30-8-26
  • N. KasanwirjoBrann · transfer28-8-26
  • A. AhmedhodžićBurnley · transfer19-8-26
  • A. SlitiExcelsior · huur3-8-26
  • C. NadjeAS Eupen · transfer31-7-26

Feyenoord: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1908
StadionStadion Feijenoord
Capaciteit51.117
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand1e · 23 punten

Feyenoord: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Feyenoord?

Feyenoord speelt zijn thuiswedstrijden in Stadion Feijenoord (Rotterdam), dat plaats biedt aan 51.117 toeschouwers.

Op welke plaats staat Feyenoord in de stand?

Feyenoord staat 1e in de competitie Eredivisie met 23 punten uit 9 wedstrijden (7 zeges, 2 gelijke spelen, 0 nederlagen).

Wanneer speelt Feyenoord weer?

Volgende wedstrijd: PSV Eindhoven – Feyenoord, zo 25 okt · 14:30 (Eredivisie).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Feyenoord?

Laatste competitiewedstrijd: Telstar 3–4 Feyenoord (17-10-26).

Wie is de topscorer van Feyenoord?

De topscorer van de club in de competitie is G. Zechiël met 6 doelpunten.

Feyenoord: programma, stand en voorspellingen

Feyenoord (Nederland) speelt dit seizoen in deze competities: Eredivisie, Champions League. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.