Voetbal
Home › Clubs › Dundee Utd
Dundee Utd

Dundee Utd: programma, uitslagen, stand en cijfers

Schotland · opgericht in 1909 · Tannadice Park

Dundee Utd: competities in 2026/27

Dundee Utd: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45CelticTipDundee UtdScottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)za 7 nov · 16:00Dundee UtdTipMotherwellScottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)
za 21 nov · 16:00Hibernian–Dundee Utd
Scottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)
za 28 nov · 16:00Dundee Utd–ST Johnstone
Scottish Premiership
wo 2 dec · 20:45Rangers–Dundee Utd
Scottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)

Dundee Utd: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGWWG
24-10-26Dundee Utd3–2AberdeenScottish Premiership
17-10-26ST Johnstone1–1Dundee Utd
Scottish Premiership
10-10-26Dundee Utd1–0Hibernian
Scottish Premiership
19-9-26ST Mirren0–3Dundee Utd
Scottish Premiership
5-9-26Dundee Utd1–1Falkirk
Scottish Premiership
2-9-26Motherwell3–0Dundee Utd
Scottish Premiership
29-8-26Kilmarnock0–4Dundee Utd
Scottish Premiership
22-8-26Dundee Utd0–2Dundee
Scottish Premiership

Dundee Utd: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45CelticTipDundee Utd
Scottish Premiership
za 31 okt · 16:00Dundee UtdTipHeart Of Midlothian
Scottish Premiership
za 7 nov · 16:00Dundee UtdTipMotherwell
Scottish Premiership
za 21 nov · 16:00Hibernian–Dundee Utd
Scottish Premiership
za 28 nov · 16:00Dundee Utd–ST Johnstone
Scottish Premiership
wo 2 dec · 20:45Rangers–Dundee Utd
Scottish Premiership
za 5 dec · 16:00Aberdeen–Dundee Utd
Scottish Premiership
za 12 dec · 16:00Dundee Utd–ST Mirren
Scottish Premiership
za 19 dec · 16:00Dundee Utd–Kilmarnock
Scottish Premiership
za 26 dec · 16:00Falkirk–Dundee Utd
Scottish Premiership
wo 30 dec · 20:45Dundee Utd–Celtic
Scottish Premiership
za 2 jan · 13:30Dundee–Dundee Utd
Scottish Premiership
za 9 jan · 16:00Dundee Utd–Rangers
Scottish Premiership
za 23 jan · 16:00Motherwell–Dundee Utd
Scottish Premiership
za 30 jan · 16:00ST Johnstone–Dundee Utd
Scottish Premiership
wo 3 feb · 20:45Dundee Utd–Hibernian
Scottish Premiership
za 13 feb · 16:00Kilmarnock–Dundee Utd
Scottish Premiership
za 20 feb · 16:00Dundee Utd–Aberdeen
Scottish Premiership
za 27 feb · 16:00Heart Of Midlothian–Dundee Utd
Scottish Premiership
za 13 mrt · 16:00Dundee Utd–Dundee
Scottish Premiership
za 20 mrt · 16:00ST Mirren–Dundee Utd
Scottish Premiership
za 3 apr · 16:00Dundee Utd–Falkirk
Scottish Premiership
za 10 apr · 16:00Celtic–Dundee Utd
Scottish Premiership
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Dundee Utd3–2Aberdeen
Scottish Premiership
17-10-26ST Johnstone1–1Dundee Utd
Scottish Premiership
10-10-26Dundee Utd1–0Hibernian
Scottish Premiership
19-9-26ST Mirren0–3Dundee Utd
Scottish Premiership
5-9-26Dundee Utd1–1Falkirk
Scottish Premiership
2-9-26Motherwell3–0Dundee Utd
Scottish Premiership
29-8-26Kilmarnock0–4Dundee Utd
Scottish Premiership
22-8-26Dundee Utd0–2Dundee
Scottish Premiership
15-8-26Dundee Utd0–4Celtic
EFL Cup
9-8-26Heart Of Midlothian4–0Dundee Utd
Scottish Premiership
31-7-26Dundee Utd1–1Rangers
Scottish Premiership
21-7-26Dundee Utd4–0Spartans
EFL Cup
18-7-26Dundee Utd3–0Arbroath
EFL Cup
14-7-26Montrose1–0Dundee Utd
EFL Cup
11-7-26Stirling Albion0–1Dundee Utd
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Dundee Utd: positie in de stand – Scottish Premiership

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
2Rangers107-2-117:723WGWWW
3Heart Of Midlothian106-1-322:1519WVWGV
4Dundee Utd104-3-314:1415WGWWG
5Dundee104-2-414:1214VGWWV
6ST Mirren104-1-511:1813WVVVV

Dundee Utd: seizoensstatistieken (Scottish Premiership)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd1,4
Thuis: voor / tegen1,2 / 1,2
Uit: voor / tegen1,6 / 1,6
De nul gehouden3
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten23
Gele kaarten per wedstrijd2,3
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (10×)

Dundee Utd: spelersstatistieken (Scottish Premiership)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
L. CameronMID53882196107,62
M. ForbesVER109001091107,28
D. TaitMID976312115407,26
W. FerryVER64411121207,23
Zidane IqbalMID53861054207,21
J. RandallAAN1068423138007,13
B. EsselinkVER108720042107,00
V. ŠeveljMID32400021206,93
M. MerghemAAN52170240006,90
K. CiubotaruVER64761196006,81
J. RawlinsVER97910000006,71
Z. SapsfordAAN947720115206,65
Abdoulaye YoroMID82580133206,65
D. BennieAAN1056811175306,56
L. RoseAAN103231084206,44
E. AgyeiMID42391021016,23
N. FarrugiaAAN91690051105,77
I. MetsokoAAN63100133005,60
Panutche CamaráMID73660010005,37
D. NaamoVER2300000003,30
I. IovuVER1280000002,20

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Dundee Utd

Keepers

1J. WaltonNationaliteitEngelandLeeftijd27 jaarLengte184 cmGewicht75 kg
30J. AmissahNationaliteitGhanaLeeftijd24 jaarLengte197 cm

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Dundee Utd

Aanwinsten

  • Zidane IqbalUtrecht · transfer2-9-26
  • L. CameronRangers · huur31-8-26
  • Abdoulaye YoroBaşakşehir · huur11-8-26
  • K. CiubotaruAFC Hermannstadt · transfervrij6-8-26
  • D. BennieQPR · huur28-7-26
  • M. MerghemBastia · transfervrij11-7-26
  • I. MetsokoPlzen · huur5-7-26
  • J. WaltonPreston · transfer30-6-26

Vertrokken

  • M. ThomsonStenhousemuir · huur30-9-26
  • V. ŠeveljNeftchi Baku · transfer30-8-26
  • J. EskesenKuPS · transfer23-8-26
  • C. DewarArbroath · huur6-8-26
  • D. RichardsKidderminster Harriers · transfervrij31-7-26
  • A. Maynard-BrewerSheffield Wednesday · transfervrij30-7-26
  • J. ForrestClyde · huur28-7-26
  • J. AndersonClyde · huur28-7-26

Dundee Utd: belangrijkste feiten

LandSchotland
Opgericht1909
StadionTannadice Park
Capaciteit14.209
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand4e · 15 punten

Dundee Utd: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Dundee Utd?

Dundee Utd speelt zijn thuiswedstrijden in Tannadice Park (Dundee), dat plaats biedt aan 14.209 toeschouwers.

Op welke plaats staat Dundee Utd in de stand?

Dundee Utd staat 4e in de competitie Scottish Premiership met 15 punten uit 10 wedstrijden (4 zeges, 3 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Dundee Utd weer?

Volgende wedstrijd: Celtic – Dundee Utd, wo 28 okt · 20:45 (Scottish Premiership).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Dundee Utd?

Laatste competitiewedstrijd: Dundee Utd 3–2 Aberdeen (24-10-26).

Wie is de topscorer van Dundee Utd?

De topscorer van de club in de competitie is J. Randall met 2 doelpunten.

Dundee Utd: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Dundee Utd (Schotland) in alle competities van dit seizoen (Scottish Premiership, EFL Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Scottish Premiership staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.