Voetbal
Home › Clubs › Kilmarnock
Kilmarnock

Kilmarnock: programma, uitslagen, stand en cijfers

Schotland · opgericht in 1869 · The BBSP Stadium Rugby Park

Kilmarnock: competities in 2026/27

Kilmarnock: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45DundeeTipKilmarnockScottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 16:00KilmarnockTipST JohnstoneScottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)zo 8 nov · 17:00CelticTipKilmarnockScottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)
za 21 nov · 16:00Kilmarnock–Aberdeen
Scottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)
za 28 nov · 16:00ST Mirren–Kilmarnock
Scottish Premiership · Onderlinge duels (H2H)

Kilmarnock: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWVGW
24-10-26Falkirk3–0KilmarnockScottish Premiership
17-10-26Kilmarnock3–2Motherwell
Scottish Premiership
10-10-26Rangers3–1Kilmarnock
Scottish Premiership
19-9-26Kilmarnock1–1Heart Of Midlothian
Scottish Premiership
15-9-26Hibernian0–1Kilmarnock
Scottish Premiership
12-9-26Kilmarnock1–1Aberdeen
EFL Cup
5-9-26Aberdeen0–0Kilmarnock
Scottish Premiership
2-9-26Kilmarnock0–1ST Mirren
Scottish Premiership

Kilmarnock: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45DundeeTipKilmarnock
Scottish Premiership
za 31 okt · 16:00KilmarnockTipST Johnstone
Scottish Premiership
zo 8 nov · 17:00CelticTipKilmarnock
Scottish Premiership
za 21 nov · 16:00Kilmarnock–Aberdeen
Scottish Premiership
za 28 nov · 16:00ST Mirren–Kilmarnock
Scottish Premiership
wo 2 dec · 20:45Kilmarnock–Hibernian
Scottish Premiership
za 5 dec · 16:00Motherwell–Kilmarnock
Scottish Premiership
za 12 dec · 16:00Kilmarnock–Dundee
Scottish Premiership
za 19 dec · 16:00Dundee Utd–Kilmarnock
Scottish Premiership
za 26 dec · 18:45Kilmarnock–Rangers
Scottish Premiership
wo 30 dec · 20:45Kilmarnock–Falkirk
Scottish Premiership
za 2 jan · 16:00Heart Of Midlothian–Kilmarnock
Scottish Premiership
za 9 jan · 16:00Kilmarnock–ST Mirren
Scottish Premiership
za 23 jan · 16:00Hibernian–Kilmarnock
Scottish Premiership
za 30 jan · 16:00Kilmarnock–Motherwell
Scottish Premiership
wo 3 feb · 20:45Rangers–Kilmarnock
Scottish Premiership
za 13 feb · 16:00Kilmarnock–Dundee Utd
Scottish Premiership
za 20 feb · 16:00ST Johnstone–Kilmarnock
Scottish Premiership
za 27 feb · 16:00Dundee–Kilmarnock
Scottish Premiership
za 13 mrt · 16:00Kilmarnock–Heart Of Midlothian
Scottish Premiership
za 20 mrt · 16:00Falkirk–Kilmarnock
Scottish Premiership
za 3 apr · 16:00Kilmarnock–Celtic
Scottish Premiership
za 10 apr · 16:00Aberdeen–Kilmarnock
Scottish Premiership
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Falkirk3–0Kilmarnock
Scottish Premiership
17-10-26Kilmarnock3–2Motherwell
Scottish Premiership
10-10-26Rangers3–1Kilmarnock
Scottish Premiership
19-9-26Kilmarnock1–1Heart Of Midlothian
Scottish Premiership
15-9-26Hibernian0–1Kilmarnock
Scottish Premiership
12-9-26Kilmarnock1–1Aberdeen
EFL Cup
5-9-26Aberdeen0–0Kilmarnock
Scottish Premiership
2-9-26Kilmarnock0–1ST Mirren
Scottish Premiership
29-8-26Kilmarnock0–4Dundee Utd
Scottish Premiership
14-8-26Kilmarnock3–2Ayr Utd
EFL Cup
9-8-26Kilmarnock1–5Celtic
Scottish Premiership
2-8-26ST Johnstone4–3Kilmarnock
Scottish Premiership
25-7-26Peterhead0–0Kilmarnock
EFL Cup
21-7-26Kilmarnock1–0Hamilton Academical
EFL Cup
18-7-26Elgin City0–1Kilmarnock
EFL Cup
14-7-26Kilmarnock0–0Raith Rovers
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Kilmarnock: positie in de stand – Scottish Premiership

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
9Aberdeen103-2-512:1311VWVGW
10Motherwell102-2-611:188VVVVV
11Kilmarnock102-2-610:238VWVGW
12Hibernian102-1-710:167VVVGV

Kilmarnock: seizoensstatistieken (Scottish Premiership)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd2,3
Thuis: voor / tegen1,0 / 2,6
Uit: voor / tegen1,0 / 2,0
De nul gehouden2
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten20
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (5×) · 4-4-1-1 (1×) · 4-3-1-2 (1×)

Kilmarnock: spelersstatistieken (Scottish Premiership)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
G. KiltieMID1083730138107,00
N. CleșcencoMID41421022006,87
T. LoweryMID108800240106,83
T. John-JulesAAN1064810125206,80
G. StangerVER108811031206,70
Michael-John Kamson-KamaraVER41930000006,59
D. DanielsAAN72090010106,56
E. RingVER96880050006,56
A. TshibolaMID85110075106,55
J. YfekoVER21350000006,55
M. Schjønning-LarsenVER108841043206,53
C. McCarthyVER87060042206,52
B. RiceMID72530021206,49
M. O'HaraMID82400000006,47
J. HugillAAN10886111810206,41
J. BrandonVER105870210206,36
I. OwenAAN3530021006,32
Roshaun MathurinAAN1310000006,30
E. BrownVER1900000005,90
R. McKenzieMID4610000004,83
R. DeasVER1190000003,00
J. MeierVER1450000002,80
C. BurkeAAN100000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Kilmarnock

Keepers

1M. StryjekNationaliteitPolenLeeftijd29 jaarLengte188 cmGewicht81 kg12C. FerrieNationaliteitEngelandLeeftijd27 jaarLengte186 cm
40C. ArmourLeeftijd19 jaar
58N. MantlNationaliteitDuitslandLeeftijd26 jaarLengte193 cmGewicht88 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Kilmarnock

Aanwinsten

  • Michael-John Kamson-KamaraHeart Of Midlothian · huur2-9-26
  • C. McCarthyHull City · huur17-8-26
  • J. YfekoExeter City · transfer30-7-26
  • J. MeierSSV Ulm 1846 · transfervrij30-7-26
  • E. RingLincoln · transfer3-7-26
  • M. O'HaraST Mirren · transfervrij30-6-26
  • I. OwenBarry Town · transfer30-6-26
  • B. RiceRangers · huur30-6-26

Vertrokken

  • K. MagennisArbroath · transfervrij10-9-26
  • S. DuruhSheffield Wednesday · transfervrij6-9-26
  • R. McCrorieNK Varazdin · transfervrij27-8-26
  • J. ThomsonSwindon Town · transfer27-8-26
  • E. BrownGlentoran · huur24-8-26
  • S. TiffoneyRaith Rovers · huur20-8-26
  • B. AndersonLivingston · transfervrij31-7-26
  • R. EllisQueen of the South · huur30-7-26

Kilmarnock: belangrijkste feiten

LandSchotland
Opgericht1869
StadionThe BBSP Stadium Rugby Park
Capaciteit18.128
Ondergrondkunstgras
Positie in de stand11e · 8 punten

Kilmarnock: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Kilmarnock?

Kilmarnock speelt zijn thuiswedstrijden in The BBSP Stadium Rugby Park (Kilmarnock), dat plaats biedt aan 18.128 toeschouwers.

Op welke plaats staat Kilmarnock in de stand?

Kilmarnock staat 11e in de competitie Scottish Premiership met 8 punten uit 10 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Kilmarnock weer?

Volgende wedstrijd: Dundee – Kilmarnock, wo 28 okt · 20:45 (Scottish Premiership).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Kilmarnock?

Laatste competitiewedstrijd: Falkirk 3–0 Kilmarnock (24-10-26).

Wie is de topscorer van Kilmarnock?

De topscorer van de club in de competitie is G. Kiltie met 3 doelpunten.

Kilmarnock: programma, stand en voorspellingen

Kilmarnock (Schotland) speelt dit seizoen in deze competities: Scottish Premiership, EFL Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Scottish Premiership staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.