Voetbal
Home › Clubs › Lille
Lille

Lille: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1944 · Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy

Lille: competities in 2026/27

Lille: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Monaco–Lille
Ligue 1 · Onderlinge duels (H2H)vr 30 okt · 21:05Lille–LensLigue 1 · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 21:00Bodo/Glimt–Lille
Champions League
zo 8 nov · 15:00Rennes–Lille
Ligue 1
za 21 nov · 20:45Lille–Lyon
Ligue 1

Lille: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWVWW
21-10-26Lille2–4Galatasaray
Champions League
17-10-26Lille1–1Stade Brestois 29
Ligue 1
13-10-26Arsenal3–0Lille
Champions League
10-10-26Lille1–0Le Havre
Ligue 1
20-9-26Nice2–1Lille
Ligue 1
13-9-26Lille2–0Estac Troyes
Ligue 1
8-9-26Lille2–3Real Betis
Champions League
3-9-26Toulouse0–1Lille
Ligue 1

Lille: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Monaco–Lille
Ligue 1
vr 30 okt · 21:05Lille–Lens
Ligue 1
di 3 nov · 21:00Bodo/Glimt–Lille
Champions League
zo 8 nov · 15:00Rennes–Lille
Ligue 1
za 21 nov · 20:45Lille–Lyon
Ligue 1
wo 25 nov · 21:00Lille–Bayern München
Champions League
za 28 nov · 20:45Le Mans–Lille
Ligue 1
za 5 dec · 17:00Lille–Auxerre
Ligue 1
wo 9 dec · 21:00VfB Stuttgart–Lille
Champions League
za 12 dec · 17:00Lorient–Lille
Ligue 1
za 2 jan · 17:00Lille–Strasbourg
Ligue 1
za 16 jan · 17:00Marseille–Lille
Ligue 1
di 19 jan · 21:00Lille–Slovan Bratislava
Champions League
za 23 jan · 17:00Lille–Paris FC
Ligue 1
wo 27 jan · 21:00AS Roma–Lille
Champions League
za 30 jan · 17:00Lyon–Lille
Ligue 1
za 6 feb · 17:00Estac Troyes–Lille
Ligue 1
za 13 feb · 17:00Lille–Nice
Ligue 1
za 20 feb · 17:00Lille–Lorient
Ligue 1
za 27 feb · 17:00Auxerre–Lille
Ligue 1
za 6 mrt · 17:00Lille–Marseille
Ligue 1
za 13 mrt · 17:00Stade Brestois 29–Lille
Ligue 1
za 20 mrt · 17:00Lens–Lille
Ligue 1
za 3 apr · 17:00Lille–Rennes
Ligue 1
za 10 apr · 17:00Lille–Toulouse
Ligue 1
za 17 apr · 17:00Paris Saint Germain–Lille
Ligue 1
za 24 apr · 17:00Lille–Monaco
Ligue 1
za 1 mei · 17:00Strasbourg–Lille
Ligue 1
za 8 mei · 17:00Paris FC–Lille
Ligue 1
zo 16 mei · 17:00Lille–Angers
Ligue 1
za 22 mei · 17:00Le Havre–Lille
Ligue 1
za 29 mei · 21:00Lille–Le Mans
Ligue 1
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
21-10-26Lille2–4Galatasaray
Champions League
17-10-26Lille1–1Stade Brestois 29
Ligue 1
13-10-26Arsenal3–0Lille
Champions League
10-10-26Lille1–0Le Havre
Ligue 1
20-9-26Nice2–1Lille
Ligue 1
13-9-26Lille2–0Estac Troyes
Ligue 1
8-9-26Lille2–3Real Betis
Champions League
3-9-26Toulouse0–1Lille
Ligue 1
28-8-26Lille2–2Paris Saint Germain
Ligue 1
23-8-26Angers0–2Lille
Ligue 1

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Lille: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • H. Igamaneknieblessure
  • T. Santosknieblessure
  • A. Uedavoetblessure

Lille: positie in de stand – Ligue 1

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Lyon74-2-113:514WVWGW
2Paris Saint Germain74-2-114:914WWWWV
3Lille74-2-110:514GWVWW
4Paris FC84-2-213:914VWVWG
5Monaco74-2-110:614VGWGW

Lille: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
33Viking35:91
34FC Porto32:60
35Lille34:100
36Slovan Bratislava31:130

Lille: seizoensstatistieken (Ligue 1)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd0,7
Thuis: voor / tegen1,5 / 0,8
Uit: voor / tegen1,3 / 0,7
De nul gehouden4
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten9
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×)

Lille: spelersstatistieken (Ligue 1)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Alexsandro RibeiroVER65400030007,38
Tiago SantosVER64722096007,37
E. MbappéMID63531076007,27
S. DiaouneAAN1250000007,20
M. GoffiVER21580030107,15
N. BentalebMID75330153007,14
D. BakwaAAN63282152007,03
N. NgoyVER65400000007,03
A. UedaAAN42272097007,00
H. HaraldssonMID74941054107,00
N. MukauMID74000021006,89
M. KjærgaardMID41580231206,78
O. GiroudAAN74022264106,77
B. ÖnalMID42110011006,75
B. AndréMID52890021106,74
C. VerdonkVER51220010106,74
R. PerraudVER75180020206,73
O. SahraouiAAN41150011006,65
Félix CorreiaAAN2940010006,65
G. PerrinAAN41320000006,63
T. NianzouVER21800131006,60
I. CossierVER1140000006,60

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Lille

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Lille

Aanwinsten

  • M. KjærgaardRed Bull Salzburg · transfer31-8-26
  • A. UedaFeyenoord · transfer31-8-26
  • O. GillSan Lorenzo · transfer25-8-26
  • D. BakwaNottingham Forest · huur25-8-26
  • T. SibiyaMamelodi Sundowns · huur25-8-26
  • T. NianzouSevilla · transfervrij17-7-26
  • B. ÖnalNEC Nijmegen · transfer7-7-26
  • L. SrdanovicServette FC · transfer5-7-26

Vertrokken

  • A. BodartLe Havre · transfervrij15-9-26
  • M. BayoSamsunspor · transfer3-9-26
  • M. Fernandez-PardoNewcastle · transfer31-8-26
  • Félix CorreiaSevilla · huur31-8-26
  • N. EdjoumaStade Brestois 29 · huur31-8-26
  • A. BouaddiManchester City · transfer25-8-26
  • M. BroholmUtrecht · huur19-8-26
  • O. TouréDunkerque · huur16-8-26

Lille: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1944
StadionDecathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy
Capaciteit50.083
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLigue 1
Positie in de stand3e · 14 punten

Lille: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Lille?

Lille speelt zijn thuiswedstrijden in Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy (Villeneuve d'Ascq), dat plaats biedt aan 50.083 toeschouwers.

Op welke plaats staat Lille in de stand?

Lille staat 3e in de competitie Ligue 1 met 14 punten uit 7 wedstrijden (4 zeges, 2 gelijke spelen, 1 nederlaag).

Wanneer speelt Lille weer?

Volgende wedstrijd: Monaco – Lille, zo 25 okt · 15:00 (Ligue 1).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Lille?

Laatste competitiewedstrijd: Lille 1–1 Stade Brestois 29 (17-10-26).

Wie is de topscorer van Lille?

De topscorer van de club in de competitie is A. Ueda met 3 doelpunten.

Lille: programma, stand en voorspellingen

Lille (Frankrijk) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Ligue 1, Champions League), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Ligue 1 staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.