Voetbal
Home › Clubs › Rennes
Rennes

Rennes: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1901 · Roazhon Park

Rennes: competities in 2026/27

Rennes: komende wedstrijden

zo 25 okt · 17:15Rennes–StrasbourgLigue 1 · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 17:15Nice–RennesLigue 1 · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 18:45Rennes–Olympiakos Piraeus
Europa League
zo 8 nov · 15:00Rennes–Lille
Ligue 1
zo 22 nov · 17:15Lorient–Rennes
Ligue 1

Rennes: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWVWW
22-10-26Juventus2–2Rennes
Europa League
18-10-26Paris FC4–3Rennes
Ligue 1
15-10-26Rennes2–1OFI
Europa League
11-10-26Rennes4–1Auxerre
Ligue 1
19-9-26Lyon4–0Rennes
Ligue 1
16-9-26Sturm Graz0–0Rennes
Europa League
11-9-26Rennes1–0Marseille
Ligue 1
6-9-26Angers1–2Rennes
Ligue 1

Rennes: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 17:15Rennes–Strasbourg
Ligue 1
za 31 okt · 17:15Nice–Rennes
Ligue 1
do 5 nov · 18:45Rennes–Olympiakos Piraeus
Europa League
zo 8 nov · 15:00Rennes–Lille
Ligue 1
zo 22 nov · 17:15Lorient–Rennes
Ligue 1
do 26 nov · 21:00NEC Nijmegen–Rennes
Europa League
zo 29 nov · 17:15Toulouse–Rennes
Ligue 1
za 5 dec · 17:00Rennes–Stade Brestois 29
Ligue 1
do 10 dec · 18:45Rennes–Dinamo Zagreb
Europa League
za 12 dec · 17:00Rennes–Monaco
Ligue 1
za 2 jan · 17:00Estac Troyes–Rennes
Ligue 1
za 16 jan · 17:00Rennes–Lens
Ligue 1
do 21 jan · 21:00Rennes–Omonia Nicosia
Europa League
za 23 jan · 17:00Le Havre–Rennes
Ligue 1
do 28 jan · 21:00Sparta Praha–Rennes
Europa League
za 30 jan · 17:00Rennes–Lorient
Ligue 1
za 6 feb · 17:00Rennes–Lyon
Ligue 1
za 13 feb · 17:00Stade Brestois 29–Rennes
Ligue 1
za 20 feb · 17:00Rennes–Toulouse
Ligue 1
za 27 feb · 17:00Marseille–Rennes
Ligue 1
za 6 mrt · 17:00Paris Saint Germain–Rennes
Ligue 1
za 13 mrt · 17:00Le Mans–Rennes
Ligue 1
za 20 mrt · 17:00Rennes–Paris FC
Ligue 1
za 3 apr · 17:00Lille–Rennes
Ligue 1
za 10 apr · 17:00Monaco–Rennes
Ligue 1
za 17 apr · 17:00Rennes–Estac Troyes
Ligue 1
za 24 apr · 17:00Strasbourg–Rennes
Ligue 1
za 1 mei · 17:00Rennes–Nice
Ligue 1
za 8 mei · 17:00Rennes–Le Havre
Ligue 1
zo 16 mei · 17:00Auxerre–Rennes
Ligue 1
za 22 mei · 17:00Lens–Rennes
Ligue 1
za 29 mei · 21:00Rennes–Angers
Ligue 1
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Juventus2–2Rennes
Europa League
18-10-26Paris FC4–3Rennes
Ligue 1
15-10-26Rennes2–1OFI
Europa League
11-10-26Rennes4–1Auxerre
Ligue 1
19-9-26Lyon4–0Rennes
Ligue 1
16-9-26Sturm Graz0–0Rennes
Europa League
11-9-26Rennes1–0Marseille
Ligue 1
6-9-26Angers1–2Rennes
Ligue 1
30-8-26Rennes3–2Le Mans
Ligue 1
23-8-26Rennes2–2Paris Saint Germain
Ligue 1

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Rennes: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • E. Lepaulenkelblessure

Rennes: positie in de stand – Ligue 1

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
5Monaco74-2-110:614VGWGW
6Lens84-1-316:1213WWWVG
7Rennes74-1-215:1413VWVWW
8Lorient73-2-27:611WWVGW
9Nice83-2-38:1011WVWWV

Rennes: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
11Omonia Nicosia35:46
12Lyon35:66
13Rennes34:35
14Real Sociedad38:34
15Crystal Palace38:54

Rennes: seizoensstatistieken (Ligue 1)

Doelpunten voor per wedstrijd2,1
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen2,5 / 1,3
Uit: voor / tegen1,7 / 3,0
De nul gehouden1
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten16
Gele kaarten per wedstrijd2,3
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-1-4-1 (4×) · 4-3-3 (3×)

Rennes: spelersstatistieken (Ligue 1)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
E. LepaulAAN7543702516207,27
B. ReynoldsVER52210211007,15
V. RongierMID75691053107,10
A. RouaultVER43600010107,10
A. Ait BoudlalVER32700000107,07
Mousa TamariMID73960085107,00
M. NagidaVER73490020006,96
S. SzymańskiMID53171131006,92
A. ThomassonMID74852232306,90
C. CresswellVER76300141106,89
L. BlasAAN72750194006,87
B. DiaAAN5982022006,83
M. CamaraMID64180063006,80
D. CisséMID2850011206,75
I. SoumaréMID63710172106,73
P. FrankowskiVER74641121206,66
Eliezer MayendaAAN51230010006,60
Q. MerlinVER42310010106,45
H. Do MarcolinoAAN1120000006,30
A. NordinAAN3930032006,15

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Rennes

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Rennes

Aanwinsten

  • B. DiaLazio · huur31-8-26
  • C. CresswellToulouse · huur3-8-26
  • B. ReynoldsKVC Westerlo · transfer8-7-26
  • Eliezer MayendaSunderland · transfer4-7-26
  • A. NordinFSV Mainz 05 · transfer30-6-26
  • I. SoumaréLe Havre · transfervrij30-6-26
  • Gonçalo OliveiraBenfica · transfer30-6-26
  • N. LemaîtreEstac Troyes · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • A. SeiduNice · huur17-9-26
  • H. HateboerGroningen · transfervrij14-9-26
  • J. Do MarcolinoAnnecy · transfer31-8-26
  • L. BrassierEintracht Frankfurt · transfer30-8-26
  • S. FofanaFC Porto · huur25-8-26
  • B. EmboloAtlanta United FC · transfer22-8-26
  • J. JamesWolves · huur18-8-26
  • G. KamaraQPR · huur2-8-26

Rennes: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1901
StadionRoazhon Park
Capaciteit31.127
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLigue 1
Positie in de stand7e · 13 punten

Rennes: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Rennes?

Rennes speelt zijn thuiswedstrijden in Roazhon Park (Rennes), dat plaats biedt aan 31.127 toeschouwers.

Op welke plaats staat Rennes in de stand?

Rennes staat 7e in de competitie Ligue 1 met 13 punten uit 7 wedstrijden (4 zeges, 1 gelijkspel, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Rennes weer?

Volgende wedstrijd: Rennes – Strasbourg, zo 25 okt · 17:15 (Ligue 1).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Rennes?

Laatste competitiewedstrijd: Paris FC 4–3 Rennes (18-10-26).

Wie is de topscorer van Rennes?

De topscorer van de club in de competitie is E. Lepaul met 7 doelpunten.

Rennes: programma, stand en voorspellingen

Rennes (Frankrijk) speelt dit seizoen in deze competities: Ligue 1, Europa League. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Ligue 1 staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.