Voetbal
Home › Clubs › Monaco
Monaco

Monaco: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1919 · Stade Louis-II

Monaco: competities in 2026/27

Ligue 15e plaats, 14 puntenVolgende: Lille · zo 25 okt · 15:00
UEFA Conference Leaguecompetitiefase, Speelronde 3Volgende: FC Nordsjaelland · do 5 nov · 21:00

Monaco: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Monaco–Lille
Ligue 1 · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 17:15Paris FC–MonacoLigue 1 · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 21:00Monaco–FC Nordsjaelland
UEFA Conference League
zo 8 nov · 17:15Le Mans–Monaco
Ligue 1
za 21 nov · 20:45Monaco–Auxerre
Ligue 1

Monaco: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGWGW
22-10-26Monaco3–0SC Freiburg
UEFA Conference League
18-10-26Lorient1–0Monaco
Ligue 1
15-10-26CSKA Sofia1–2Monaco
UEFA Conference League
10-10-26Monaco2–2Toulouse
Ligue 1
18-9-26Monaco2–1Lens
Ligue 1
12-9-26Strasbourg1–1Monaco
Ligue 1
4-9-26Paris Saint Germain1–2Monaco
Ligue 1
30-8-26Monaco2–0Marseille
Ligue 1

Monaco: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Monaco–Lille
Ligue 1
zo 1 nov · 17:15Paris FC–Monaco
Ligue 1
do 5 nov · 21:00Monaco–FC Nordsjaelland
UEFA Conference League
zo 8 nov · 17:15Le Mans–Monaco
Ligue 1
za 21 nov · 20:45Monaco–Auxerre
Ligue 1
do 26 nov · 18:45Heart Of Midlothian–Monaco
UEFA Conference League
zo 29 nov · 20:45Lyon–Monaco
Ligue 1
za 5 dec · 17:00Monaco–Angers
Ligue 1
do 10 dec · 21:00Brighton–Monaco
UEFA Conference League
za 12 dec · 17:00Rennes–Monaco
Ligue 1
do 17 dec · 21:00Monaco–Lincoln Red Imps FC
UEFA Conference League
za 2 jan · 17:00Monaco–Nice
Ligue 1
za 16 jan · 17:00Monaco–Stade Brestois 29
Ligue 1
za 23 jan · 17:00Estac Troyes–Monaco
Ligue 1
za 30 jan · 17:00Monaco–Paris Saint Germain
Ligue 1
za 6 feb · 17:00Auxerre–Monaco
Ligue 1
za 13 feb · 17:00Toulouse–Monaco
Ligue 1
za 20 feb · 17:00Monaco–Le Mans
Ligue 1
za 27 feb · 17:00Stade Brestois 29–Monaco
Ligue 1
za 6 mrt · 17:00Monaco–Lyon
Ligue 1
za 13 mrt · 17:00Marseille–Monaco
Ligue 1
za 20 mrt · 17:00Monaco–Le Havre
Ligue 1
za 3 apr · 17:00Angers–Monaco
Ligue 1
za 10 apr · 17:00Monaco–Rennes
Ligue 1
za 17 apr · 17:00Monaco–Strasbourg
Ligue 1
za 24 apr · 17:00Lille–Monaco
Ligue 1
za 1 mei · 17:00Monaco–Lorient
Ligue 1
za 8 mei · 17:00Lens–Monaco
Ligue 1
zo 16 mei · 17:00Monaco–Paris FC
Ligue 1
za 22 mei · 17:00Nice–Monaco
Ligue 1
za 29 mei · 21:00Monaco–Estac Troyes
Ligue 1
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Monaco3–0SC Freiburg
UEFA Conference League
18-10-26Lorient1–0Monaco
Ligue 1
15-10-26CSKA Sofia1–2Monaco
UEFA Conference League
10-10-26Monaco2–2Toulouse
Ligue 1
18-9-26Monaco2–1Lens
Ligue 1
12-9-26Strasbourg1–1Monaco
Ligue 1
4-9-26Paris Saint Germain1–2Monaco
Ligue 1
30-8-26Monaco2–0Marseille
Ligue 1
27-8-26Monaco4–1Gornik Zabrze
UEFA Conference League
23-8-26Le Havre0–1Monaco
Ligue 1
20-8-26Gornik Zabrze2–3Monaco
UEFA Conference League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Monaco: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • S. Idumboliesblessure
  • E. Dierspierblessure

Monaco: positie in de stand – Ligue 1

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
3Lille74-2-110:514GWVWW
4Paris FC84-2-213:914VWVWG
5Monaco74-2-110:614VGWGW
6Lens84-1-316:1213WWWVG
7Rennes74-1-215:1413VWVWW

Monaco: seizoensstatistieken (Ligue 1)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd0,9
Thuis: voor / tegen2,0 / 1,0
Uit: voor / tegen1,0 / 0,8
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (6×) · 4-4-2 (1×)

Monaco: spelersstatistieken (Ligue 1)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Paris Josua BrunnerAAN539040139007,58
L. CamaraMID76300131207,49
E. DierVER65401141007,37
S. Idumbo-MuzamboMID53571093007,20
J. TezeVER2530100107,20
M. SalisuVER2670000107,20
VandersonVER75760000107,20
Pape CabralMID1140000007,20
E. DiopMID31581121007,13
Sadibou SanéVER76300000007,09
A. GolovinMID76180343306,90
T. MinaminoMID1520000006,90
Flávio NazinhoVER76201121306,84
D. ZakariaMID75530064206,84
M. AblineAAN63191193006,80
M. BierethAAN3580000006,67
M. CoulibalyMID32110000006,67
M. DetourbetAAN51390031006,62
C. Mawissa ElebiVER2330000106,60
I. TouréMID1100000006,60
A. SoubeirMID4810021006,60
O. KonateAAN190000006,50
S. BenzahraMID2480000006,45
F. BalogunAAN3700032006,40
Ansu FatiAAN2810021006,20
T. KehrerVER11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Monaco

Keepers

1L. HrádeckýNationaliteitFinlandLeeftijd36 jaarLengte192 cmGewicht83 kg
16P. KöhnNationaliteitZwitserlandLeeftijd27 jaarLengte190 cmGewicht80 kg
40J. StawieckiNationaliteitFrankrijkLeeftijd18 jaarLengte186 cmGewicht80 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Monaco

Aanwinsten

  • M. AblineNantes · transfer29-7-26
  • Sadibou SanéMetz · transfer6-7-26
  • A. AssabPSG U19 · transfervrij5-7-26
  • M. DetourbetManchester City · huur1-7-26
  • Ansu FatiBarcelona · transfer30-6-26
  • Flávio NazinhoCercle Brugge · transfer30-6-26
  • R. MajeckiStade Brestois 29 · terug van verhuur29-6-26
  • V. KonatéCercle Brugge · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • K. DiattaWatford · transfervrij30-9-26
  • Y. LienardCercle Brugge · huur2-9-26
  • T. KehrerAjax · huur1-9-26
  • P. PogbaPogba Paul · transfervrij17-8-26
  • M. AklioucheParis Saint Germain · transfer5-8-26
  • L. MichalCercle Brugge · huur30-7-26
  • J. TincresLe Havre · transfer29-7-26
  • R. ValmeAubagne · transfervrij28-7-26

Monaco: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1919
StadionStade Louis-II
Capaciteit18.523
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLigue 1
Positie in de stand5e · 14 punten

Monaco: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Monaco?

Monaco speelt zijn thuiswedstrijden in Stade Louis-II (Monaco), dat plaats biedt aan 18.523 toeschouwers.

Op welke plaats staat Monaco in de stand?

Monaco staat 5e in de competitie Ligue 1 met 14 punten uit 7 wedstrijden (4 zeges, 2 gelijke spelen, 1 nederlaag).

Wanneer speelt Monaco weer?

Volgende wedstrijd: Monaco – Lille, zo 25 okt · 15:00 (Ligue 1).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Monaco?

Laatste competitiewedstrijd: Lorient 1–0 Monaco (18-10-26).

Wie is de topscorer van Monaco?

De topscorer van de club in de competitie is Paris Josua Brunner met 8 doelpunten.

Monaco: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Monaco (Frankrijk) in alle competities van dit seizoen (Ligue 1, UEFA Conference League): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Ligue 1 staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.