Voetbal
Home › Clubs › Real Madrid
Real Madrid

Real Madrid: programma, uitslagen, stand en cijfers

Spanje · opgericht in 1902 · Estadio Santiago Bernabéu

Real Madrid: competities in 2026/27

Real Madrid: komende wedstrijden

zo 25 okt · 21:00Barcelona–Real MadridLa Liga · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 16:15Racing Santander–Real MadridLa Liga · Onderlinge duels (H2H)
wo 4 nov · 18:45AEK Athens FC–Real Madrid
Champions League
za 7 nov · 21:00Valencia–Real Madrid
La Liga
zo 22 nov · 17:00Real Madrid–Celta Vigo
La Liga

Real Madrid: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWVWW
21-10-26Real Madrid4–1RB Leipzig
Champions League
18-10-26Real Madrid4–1Sevilla
La Liga
14-10-26AS Roma3–4Real Madrid
Champions League
10-10-26Real Madrid1–0Villarreal
La Liga
20-9-26Atletico Madrid2–1Real Madrid
La Liga
15-9-26Elche2–3Real Madrid
La Liga
12-9-26Real Madrid4–1Rayo Vallecano
La Liga
8-9-26Real Madrid2–1Inter
Champions League

Real Madrid: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 21:00Barcelona–Real Madrid
La Liga
zo 1 nov · 16:15Racing Santander–Real Madrid
La Liga
wo 4 nov · 18:45AEK Athens FC–Real Madrid
Champions League
za 7 nov · 21:00Valencia–Real Madrid
La Liga
zo 22 nov · 17:00Real Madrid–Celta Vigo
La Liga
di 24 nov · 21:00Real Madrid–PSV Eindhoven
Champions League
zo 29 nov · 17:00Real Madrid–Alaves
La Liga
zo 6 dec · 17:00Athletic Club–Real Madrid
La Liga
wo 9 dec · 21:00Arsenal–Real Madrid
Champions League
zo 13 dec · 17:00Real Madrid–Osasuna
La Liga
zo 20 dec · 17:00Deportivo La Coruna–Real Madrid
La Liga
zo 3 jan · 17:00Real Madrid–Getafe
La Liga
zo 10 jan · 17:00Real Madrid–Levante
La Liga
zo 17 jan · 17:00Malaga–Real Madrid
La Liga
di 19 jan · 21:00Real Madrid–Lask Linz
Champions League
zo 24 jan · 17:00Real Madrid–Real Betis
La Liga
wo 27 jan · 21:00Shakhtar Donetsk–Real Madrid
Champions League
zo 31 jan · 17:00Rayo Vallecano–Real Madrid
La Liga
di 2 feb · 20:00Real Sociedad–Real Madrid
Super Cup
zo 7 feb · 17:00Real Sociedad–Real Madrid
La Liga
zo 14 feb · 17:00Real Madrid–Athletic Club
La Liga
zo 21 feb · 17:00Sevilla–Real Madrid
La Liga
zo 28 feb · 17:00Real Madrid–Valencia
La Liga
zo 7 mrt · 17:00Villarreal–Real Madrid
La Liga
zo 14 mrt · 17:00Real Madrid–Espanyol
La Liga
zo 21 mrt · 17:00Celta Vigo–Real Madrid
La Liga
zo 4 apr · 17:00Real Madrid–Atletico Madrid
La Liga
zo 11 apr · 17:00Osasuna–Real Madrid
La Liga
zo 18 apr · 17:00Getafe–Real Madrid
La Liga
wo 21 apr · 17:00Real Madrid–Elche
La Liga
zo 2 mei · 17:00Levante–Real Madrid
La Liga
zo 9 mei · 17:00Real Madrid–Barcelona
La Liga
zo 16 mei · 17:00Real Madrid–Racing Santander
La Liga
zo 23 mei · 17:00Alaves–Real Madrid
La Liga
zo 30 mei · 17:00Real Madrid–Deportivo La Coruna
La Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
21-10-26Real Madrid4–1RB Leipzig
Champions League
18-10-26Real Madrid4–1Sevilla
La Liga
14-10-26AS Roma3–4Real Madrid
Champions League
10-10-26Real Madrid1–0Villarreal
La Liga
20-9-26Atletico Madrid2–1Real Madrid
La Liga
15-9-26Elche2–3Real Madrid
La Liga
12-9-26Real Madrid4–1Rayo Vallecano
La Liga
8-9-26Real Madrid2–1Inter
Champions League
4-9-26Real Betis1–0Real Madrid
La Liga
30-8-26Real Madrid4–0Malaga
La Liga
26-8-26Real Madrid4–1Real Sociedad
La Liga
22-8-26Espanyol1–2Real Madrid
La Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Real Madrid: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • R. Asenciogebroken been
  • F. Mendyheupblessure
  • Rodrygoknieblessure
  • Vinicius Juniorrode kaart

Real Madrid: positie in de stand – La Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Barcelona99-0-039:927WWWWW
2Atletico Madrid108-1-120:825WWWWW
3Real Madrid97-0-223:921WWVWW
4Real Betis96-1-216:1419VWGWW
5Real Sociedad95-1-317:1716WWWVW

Real Madrid: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
2Aston Villa312:39
3Liverpool312:79
4Real Madrid310:59
5Real Betis37:49
6VfB Stuttgart37:27

Real Madrid: seizoensstatistieken (La Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd2,6
Doelpunten tegen per wedstrijd1,0
Thuis: voor / tegen3,4 / 0,6
Uit: voor / tegen1,5 / 1,5
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (9×)

Real Madrid: spelersstatistieken (La Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Kylian MbappéAAN9804923827107,96
J. BellinghamMID968833127207,69
A. GülerMID950822115107,64
A. RüdigerVER43061022107,28
Y. DiomandeAAN94602283107,24
Álvaro FernándezVER52551011107,20
F. ValverdeMID97390252007,08
T. Alexander-ArnoldVER52650131007,06
A. TchouaméniMID53580131107,06
Carlos EspíAAN5452043007,02
D. HuijsenVER75920052116,99
I. KonatéVER87200051406,98
Vinícius JúniorMID858513187216,95
E. CamavingaMID82650000206,94
Bernardo SilvaMID73030100006,70
Marc CucurellaVER95650000106,70
Éder MilitãoVER1100000006,60
D. DumfriesVER74270032106,53
EndrickAAN2790021006,50
Brahim DíazMID41200000006,45

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Real Madrid

Keepers

1T. CourtoisNationaliteitBelgiëLeeftijd33 jaarLengte200 cmGewicht96 kg
13A. LuninNationaliteitOekraïneLeeftijd26 jaarLengte191 cmGewicht80 kg
13I. VoloshynLeeftijd18 jaar
26Sergio MestreNationaliteitSpanjeLeeftijd20 jaarLengte193 cmGewicht80 kg
31Javier NavarroNationaliteitSpanjeLeeftijd18 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Real Madrid

Aanwinsten

  • Y. DiomandeRB Leipzig · transfer5-8-26
  • Carlos EspíLevante · transfer29-7-26
  • Carlos EspíLevante · transfer29-7-26
  • D. DumfriesInter · transfer4-7-26
  • Marc CucurellaChelsea · transfer30-6-26
  • I. KonatéLiverpool · transfervrij30-6-26
  • Bernardo SilvaManchester City · transfervrij30-6-26
  • EndrickLyon · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • Dani CarvajalGetafe · transfervrij12-10-26
  • D. AlabaUdinese · transfervrij24-9-26
  • Cristian David Perea CajiaoCFR 1907 Cluj · transfervrij7-9-26
  • Dani CeballosReal Betis · transfervrij31-8-26
  • Manuel ÁngelFulham · transfer31-8-26
  • F. FonsDeportivo La Coruna · transfervrij31-8-26
  • David JiménezOviedo · transfer30-8-26
  • M. SerranoDeportivo La Coruña II · transfervrij25-8-26

Real Madrid: belangrijkste feiten

LandSpanje
Opgericht1902
StadionEstadio Santiago Bernabéu
Capaciteit85.454
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLa Liga
Positie in de stand3e · 21 punten

Real Madrid: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Real Madrid?

Real Madrid speelt zijn thuiswedstrijden in Estadio Santiago Bernabéu (Madrid), dat plaats biedt aan 85.454 toeschouwers.

Op welke plaats staat Real Madrid in de stand?

Real Madrid staat 3e in de competitie La Liga met 21 punten uit 9 wedstrijden (7 zeges, 0 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Real Madrid weer?

Volgende wedstrijd: Barcelona – Real Madrid, zo 25 okt · 21:00 (La Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Real Madrid?

Laatste competitiewedstrijd: Real Madrid 4–1 Sevilla (18-10-26).

Wie is de topscorer van Real Madrid?

De topscorer van de club in de competitie is Kylian Mbappé met 12 doelpunten.

Real Madrid: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Real Madrid (Spanje) in alle competities van dit seizoen (La Liga, Champions League, Super Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie La Liga staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.