Voetbal
Home › Voorspellingen › Calvo Sotelo – Albacete
Copa del Rey · ronde 128 · 4 november 2026 · 20:45

Voorspelling Calvo Sotelo – Albacete: tip en odds – 4 november 2026

Calvo Sotelo
VS
1Calvo Sotelo5,80
XGelijkspel4,60
2Albacete1,58

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 28-10-26, 13:51

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseFAQ

Calvo Sotelo – Albacete begint op 4 november 2026 · 20:45. Volgens ons is Albacete (60%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Calvo Sotelo – Albacete: tip en voorspelling
Uitslag
Albacete wint
1,58
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,50
Combinatie
Albacete + meer dan 2,5 doelpunten
2,46
41% · eerlijke odds van de combinatie
60%kans op deze uitslag
62%kans op de doelpuntentip
1–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Albacete (X2), kans 82%, odds tot 1,17.

Wed nu →

Calvo Sotelo – Albacete: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt5,804,601,58
Marktgemiddelde5,234,231,55
Laagste odds4,804,001,50
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,191,1779,2%
Meer dan 2,5 doelpunten1,601,5958,6%
Minder dan 2,5 doelpunten2,382,2541,4%
Meer dan 3,5 doelpunten2,552,4437,7%
Beide scoren – ja1,701,6655,8%
Beide scoren – nee2,152,1044,2%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 28-10-26, 13:51). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,6%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Calvo Sotelo 1–2 Albacete, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Afwezigen: Calvo Sotelo 0, Albacete 0.

Wie wint Calvo Sotelo – Albacete?

Calvo Sotelo18%
Gelijkspel22%
Albacete60%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Calvo Sotelo – Albacete: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Albacete (X2)82,2% · eerlijke odds 1,22 · beste 1,17
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten79,2% · eerlijke odds 1,26 · beste 1,19
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten62,3% · eerlijke odds 1,61 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Albacete wint60,2% · eerlijke odds 1,66 · beste 1,58
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten58,6% · eerlijke odds 1,71 · beste 1,60
Mogelijk
Beide teams scoren – ja55,8% · eerlijke odds 1,79 · beste 1,70
Mogelijk
Beide teams scoren – nee44,2% · eerlijke odds 2,26 · beste 2,15
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten41,4% · eerlijke odds 2,41 · beste 2,38
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten37,7% · eerlijke odds 2,65 · beste 2,55
Outsider
Gelijkspel22,0% · eerlijke odds 4,55 · beste 4,60
Outsider
Calvo Sotelo wint17,8% · eerlijke odds 5,61 · beste 5,80
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,69 · Minder 2,04
kans op meer 54,7%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 210,0%
0 : 210,0%
1 : 110,0%
0 : 110,0%
0 : 36,6%
1 : 36,6%

Calvo Sotelo – Albacete: afwezigen en blessures

Calvo Sotelo

  • Geen gemelde afwezigen

Albacete

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Calvo Sotelo – Albacete: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten dat Albacete de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–2 (10,0%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

    Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,50), met een geschatte kans van 62%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 59%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 59%.
    2. Afwezigen: Calvo Sotelo 0, Albacete 0.

    Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

    Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 59%, beste odds 1,60). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Calvo Sotelo: geen. Afwezigen bij Albacete: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt7,6%

    Calvo Sotelo – Albacete: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Calvo Sotelo – Albacete?

    Onze tip voor de uitslag: Albacete wint (odds 1,58). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,50). De veiligere optie: Gelijkspel of Albacete (X2).

    Wie wint Calvo Sotelo – Albacete?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Calvo Sotelo 18%, op een gelijkspel 22% en op een zege van Albacete 60%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    4 november 2026 om 20:45, stadion: nog niet bekend.

    Wie ontbreken er?

    Calvo Sotelo: geen. Albacete: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 59% (odds 1,60) en op minder dan 2,5 doelpunten 41% (odds 2,38).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 56% (odds 1,70).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 1–2 (10,0%), gevolgd door 0–2 (10,0%) en 1–1 (10,0%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    Meer voorspellingen

    Poblense – AD Ceuta FC 29 oktAtlético Baleares – Eldense 29 oktCoruxo – Zamora 29 oktSS Reyes – CD Coria 29 oktLebrijana – Getafe 29 okt

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.