Voetbal
Home › Clubs › Almeria
Almeria

Almeria: programma, uitslagen, stand en cijfers

Spanje · opgericht in 1989 · Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos

Almeria: competities in 2026/27

Almeria: komende wedstrijden

di 27 okt · 19:45CastellonenseTipAlmeriaCopa del Reyza 31 okt · 16:15EibarTipAlmeriaSegunda División · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 16:15Girona–Almeria
Segunda División
za 14 nov · 18:30Almeria–FC Andorra
Segunda División
zo 22 nov · 17:00AD Ceuta FC–Almeria
Segunda División

Almeria: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWWWW
24-10-26Almeria2–2OviedoSegunda División
17-10-26Real Sociedad II2–4Almeria
Segunda División
11-10-26Almeria3–0Leganes
Segunda División
3-10-26Almeria2–1Burgos
Segunda División
27-9-26Mallorca0–1Almeria
Segunda División
20-9-26Almeria2–0Celta de Vigo II
Segunda División
12-9-26Cordoba0–2Almeria
Segunda División
6-9-26Almeria3–2Cadiz
Segunda División

Almeria: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 19:45CastellonenseTipAlmeria
Copa del Rey
za 31 okt · 16:15EibarTipAlmeria
Segunda División
zo 8 nov · 16:15Girona–Almeria
Segunda División
za 14 nov · 18:30Almeria–FC Andorra
Segunda División
zo 22 nov · 17:00AD Ceuta FC–Almeria
Segunda División
zo 29 nov · 17:00Almeria–Sporting Gijon
Segunda División
zo 6 dec · 17:00Castellón–Almeria
Segunda División
zo 13 dec · 17:00Almeria–Albacete
Segunda División
zo 20 dec · 17:00Almeria–Valladolid
Segunda División
zo 3 jan · 17:00Granada CF–Almeria
Segunda División
zo 10 jan · 17:00Almeria–Las Palmas
Segunda División
zo 17 jan · 17:00Oviedo–Almeria
Segunda División
zo 24 jan · 17:00Almeria–Cordoba
Segunda División
zo 31 jan · 17:00FC Andorra–Almeria
Segunda División
zo 7 feb · 17:00Almeria–Eibar
Segunda División
zo 14 feb · 17:00Burgos–Almeria
Segunda División
zo 21 feb · 17:00Almeria–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 28 feb · 17:00Cadiz–Almeria
Segunda División
zo 7 mrt · 17:00Almeria–Castellón
Segunda División
zo 14 mrt · 17:00Valladolid–Almeria
Segunda División
zo 21 mrt · 17:00Almeria–Real Sociedad II
Segunda División
zo 28 mrt · 17:00Albacete–Almeria
Segunda División
zo 4 apr · 17:00Leganes–Almeria
Segunda División
zo 11 apr · 17:00Almeria–Tenerife
Segunda División
zo 18 apr · 17:00Celta de Vigo II–Almeria
Segunda División
zo 25 apr · 17:00Almeria–Granada CF
Segunda División
zo 2 mei · 17:00Eldense–Almeria
Segunda División
zo 9 mei · 17:00Almeria–Sabadell
Segunda División
zo 16 mei · 17:00Las Palmas–Almeria
Segunda División
zo 23 mei · 17:00Almeria–Girona
Segunda División
zo 30 mei · 17:00Sporting Gijon–Almeria
Segunda División
zo 6 jun · 17:00Almeria–Mallorca
Segunda División
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Almeria2–2Oviedo
Segunda División
17-10-26Real Sociedad II2–4Almeria
Segunda División
11-10-26Almeria3–0Leganes
Segunda División
3-10-26Almeria2–1Burgos
Segunda División
27-9-26Mallorca0–1Almeria
Segunda División
20-9-26Almeria2–0Celta de Vigo II
Segunda División
12-9-26Cordoba0–2Almeria
Segunda División
6-9-26Almeria3–2Cadiz
Segunda División
29-8-26Sabadell1–0Almeria
Segunda División
23-8-26Tenerife1–0Almeria
Segunda División
17-8-26Almeria3–0Eldense
Segunda División

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Almeria: positie in de stand – Segunda División

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Castellón118-2-122:426WWVGW
2Almeria118-1-222:925GWWWW
3Eibar117-1-320:1322VGVWW
4Girona116-3-222:1021WWGGW

Almeria: seizoensstatistieken (Segunda División)

Doelpunten voor per wedstrijd2,0
Doelpunten tegen per wedstrijd0,8
Thuis: voor / tegen2,5 / 0,8
Uit: voor / tegen1,4 / 0,8
De nul gehouden5
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten21
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (10×) · 4-3-3 (1×)

Almeria: spelersstatistieken (Segunda División)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Miguel de la FuenteAAN11846712110007,40
B. CipengaMID106543495107,38
Rodrigo ElyVER21700000107,30
Sergio ArribasMID858621136007,13
F. BoniniVER119901041207,07
Javi MuñozMID87162363207,02
S. DžodićMID976311122207,00
Marcos LunaVER115560110306,90
Adri EmbarbaMID843900134206,87
D. ChirinoVER94781042006,83
Álex MuñozVER116820120106,82
Mikel VesgaMID73120021006,77
Léo BaptistãoAAN925911103106,75
Quim JunyentMID105580222106,63
Leonardo LeloVER53190010006,61
Nico MelamedMID73222195205,93
Jorge PulidoVER64600021105,80
ChumiVER43600010005,71
ThalysAAN41281043005,35
Álex SolaMID5960000004,69
Jon MorcilloAAN51530021004,61
GuiMID1900000003,60

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Almeria

Keepers

1Andrés FernándezNationaliteitSpanjeLeeftijd39 jaarLengte187 cmGewicht82 kg
13Fernando MartínezNationaliteitSpanjeLeeftijd35 jaarLengte185 cmGewicht85 kg
30Jesús LópezNationaliteitSpanjeLeeftijd23 jaarLengte187 cm
31Á. YaakobishviliNationaliteitHongarijeLeeftijd19 jaarLengte185 cmGewicht78 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Almeria

Aanwinsten

  • K. KoneAl-Ittihad FC · transfer31-8-26
  • Leonardo LeloSC Braga · huur31-8-26
  • Javi MuñozGetafe · transfervrij27-8-26
  • Uriel Rodriguez IsaiasAl-Ittihad FC · transfervrij25-8-26
  • A. YaakobishviliBarcelona · huur19-8-26
  • Mikel VesgaAthletic Club · transfervrij1-8-26
  • André HortaSC Braga · transfer9-7-26
  • Miguel de la FuenteLeganes · transfer30-6-26

Vertrokken

  • Álex PozoADO Den Haag · transfervrij15-9-26
  • A. AppiahBristol Rovers · transfervrij31-8-26
  • Nélson MonteCordoba · huur31-8-26
  • Álex PozoPozo Alejandro · transfervrij30-8-26
  • André HortaAl Ula · transfer15-8-26
  • Bruno IribarneBurgos · transfer14-8-26
  • I. BabaFK Partizan · transfervrij6-8-26
  • TaufekSt Joseph S Fc · transfervrij6-8-26

Almeria: belangrijkste feiten

LandSpanje
Opgericht1989
StadionPower Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos
Capaciteit21.350
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand2e · 25 punten

Almeria: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Almeria?

Almeria speelt zijn thuiswedstrijden in Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería), dat plaats biedt aan 21.350 toeschouwers.

Op welke plaats staat Almeria in de stand?

Almeria staat 2e in de competitie Segunda División met 25 punten uit 11 wedstrijden (8 zeges, 1 gelijkspel, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Almeria weer?

Volgende wedstrijd: Castellonense – Almeria, di 27 okt · 19:45 (Copa del Rey).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Almeria?

Laatste competitiewedstrijd: Almeria 2–2 Oviedo (24-10-26).

Wie is de topscorer van Almeria?

De topscorer van de club in de competitie is Miguel de la Fuente met 7 doelpunten.

Almeria: programma, stand en voorspellingen

Almeria (Spanje) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Segunda División, Copa del Rey), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Segunda División staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.