Voetbal
Home › Voorspellingen › FC Augsburg – Union Berlin
Bundesliga · Speelronde 7 · 24 oktober 2026 · 15:30

Voorspelling FC Augsburg – Union Berlin: tip en odds – 24 oktober 2026

1FC Augsburg1,81
XGelijkspel4,41
2Union Berlin4,50

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 24-10-26, 12:03

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 1–1. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

FC Augsburg ontvangt Union Berlin op 24 oktober 2026 · 15:30 in WWK Arena (Augsburg), met Robin Braun als scheidsrechter. Wij zien FC Augsburg (55%) als favoriet. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

FC Augsburg – Union Berlin: tip en voorspelling
Uitslag
FC Augsburg wint
1,81
Doelpunten
Meer dan 2,5 doelpunten
1,50
Combinatie
FC Augsburg + meer dan 2,5 doelpunten
2,49
40% · eerlijke odds van de combinatie
55%kans op deze uitslag
65%kans op de doelpuntentip
2–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: FC Augsburg of gelijkspel (1X), kans 77%, odds tot 1,26.

Wed nu →

FC Augsburg – Union Berlin: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt1,814,414,50
Marktgemiddelde1,754,174,24
Laagste odds1,703,903,90
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,151,1283,5%
Meer dan 2,5 doelpunten1,501,4565,0%
Minder dan 2,5 doelpunten2,792,6935,0%
Meer dan 3,5 doelpunten2,202,1344,7%
Beide scoren – ja1,471,4364,8%
Beide scoren – nee2,802,6335,2%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 24-10-26, 12:03). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 4,7%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: FC Augsburg 2–1 Union Berlin, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: FC Augsburg 9e (9 punten), Union Berlin 17e (6 punten).
  • Vorm in de competitie: FC Augsburg 2W 2G 2V (16:12), Union Berlin 1W 2G 3V (5:17).
  • H2H: 17 wedstrijden: FC Augsburg 6W 6G 5V, doelpunten 19:18.
  • Afwezigen: FC Augsburg 3, Union Berlin 5.

Wie wint FC Augsburg – Union Berlin?

FC Augsburg55%
Gelijkspel23%
Union Berlin23%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

FC Augsburg – Union Berlin: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten83,5% · eerlijke odds 1,20 · beste 1,15
Waarschijnlijk
FC Augsburg of gelijkspel (1X)77,4% · eerlijke odds 1,29 · beste 1,26
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten65,0% · eerlijke odds 1,54 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja64,8% · eerlijke odds 1,54 · beste 1,47
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten55,3% · eerlijke odds 1,81 · beste 1,78
Mogelijk
FC Augsburg wint54,5% · eerlijke odds 1,83 · beste 1,81
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten44,7% · eerlijke odds 2,24 · beste 2,20
Outsider
Beide teams scoren – nee35,2% · eerlijke odds 2,84 · beste 2,80
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten35,0% · eerlijke odds 2,85 · beste 2,79
Outsider
Gelijkspel22,9% · eerlijke odds 4,36 · beste 4,41
Outsider
Union Berlin wint22,6% · eerlijke odds 4,43 · beste 4,50
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 10,5 corners
Meer 1,99 · Minder 1,76
kans op meer 47,0%
Kaartenlijn 3,5 kaarten
Meer 1,68 · Minder 2,17
kans op meer 56,4%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

2 : 19,6%
1 : 19,3%
2 : 07,4%
1 : 07,2%
3 : 16,5%
2 : 26,2%

FC Augsburg – Union Berlin: afwezigen en blessures

FC Augsburg

  • N. Banksknieblessure · mist de wedstrijd
  • S. Mounieblessure · mist de wedstrijd
  • A. Claude-Mauricespierblessure · twijfelachtig

Union Berlin

  • A. Ilicziek · mist de wedstrijd
  • A. Markgrafknieblessure · mist de wedstrijd
  • S. Nsokispierblessure · mist de wedstrijd
  • K. Imeriblessure · twijfelachtig
  • J. Juranovicachillespeesblessure · twijfelachtig

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

FC Augsburg – Union Berlin: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Bayern München75-2-025:617
2Borussia Dortmund75-2-012:417
3SC Freiburg74-1-216:913
4Bayer Leverkusen74-1-216:1213
5RB Leipzig74-0-320:1112
6Werder Bremen73-3-115:1412
7FSV Mainz 0573-1-316:1310
8SV Elversberg73-1-312:1510
9FC Augsburg72-3-217:139
101899 Hoffenheim73-0-414:149
11Hamburger SV73-0-46:169
121. FC Köln72-2-38:118
13SC Paderborn 0772-2-36:98
14Eintracht Frankfurt72-2-310:178
15VfB Stuttgart72-0-510:136
16FC Schalke 0471-3-34:76
17Union Berlin71-3-36:186
18Borussia Mönchengladbach71-0-611:223

Laatste wedstrijden

FC Augsburg

24 oktGFC Augsburg 1–1 Union Berlin
17 oktVSV Elversberg 4–3 FC Augsburg
10 oktGFC Augsburg 2–2 Bayern München
19 sepVWerder Bremen 3–2 FC Augsburg
12 sepGFC Augsburg 2–2 Bayer Leverkusen

Union Berlin

24 oktGFC Augsburg 1–1 Union Berlin
17 oktGUnion Berlin 0–0 Borussia Dortmund
10 oktWUnion Berlin 1–0 SV Elversberg
18 sepVBayern München 7–0 Union Berlin
11 sepVUnion Berlin 1–3 FC Schalke 04

Thuis en uit

FC Augsburg thuis4 wedstrijden: 1W 3G 0V, doelpunten 8:5
Union Berlin uit3 wedstrijden: 0W 1G 2V, doelpunten 1:12

FC Augsburg – Union Berlin: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. FC Augsburg staat 9e met 9 punten uit 7 wedstrijden (2W 3G 2V), Union Berlin staat 17e met 6 punten (1W 3G 3V).
  2. Aanval en verdediging. FC Augsburg maakt in de competitie gemiddeld 2,7 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 2,0 tegen; Union Berlin maakt er 0,8 en krijgt er 2,8 tegen.
  3. Vorm in de competitie. FC Augsburg: 2W 2G 2V, doelpunten 16–12; Union Berlin: 1W 2G 3V, doelpunten 5–17.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (17) boekte FC Augsburg 6 zeges, waren er 6 gelijke spelen en boekte Union Berlin 5 zeges; doelpunten 19:18.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat FC Augsburg de overhand heeft: onze geschatte score is 2–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 2–1 (9,6%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,50), met een geschatte kans van 65%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 65% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 65%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 17; FC Augsburg 6 zeges, 6 gelijke spelen, Union Berlin 5 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,2 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: FC Augsburg 16:12, Union Berlin 5:17.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 65%.
  5. Afwezigen: FC Augsburg 3, Union Berlin 5.

Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 55%, beste odds 1,78). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij FC Augsburg: N. Banks, S. Mounie, A. Claude-Maurice. Afwezigen bij Union Berlin: A. Ilic, A. Markgraf, S. Nsoki, K. Imeri, J. Juranovic. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

FC Augsburg – Union Berlin: vergelijking van de clubs

FC AugsburgUnion Berlin
56%Vorm44%
87%Aanval13%
54%Verdediging46%
50%Onderlinge duels50%
46%Doelpunten54%
58,6%Totaal41,4%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

FC AugsburgGVGVG
Union BerlinGGWVV

FC Augsburg – Union Berlin: onderlinge duels

Alle wedstrijden
6FC Augsburg
6Gelijke spelen
5Union Berlin
24-10-26 · FC Augsburg 1–1 Union Berlin
16-5-26 · Union Berlin 4–0 FC Augsburg
15-1-26 · FC Augsburg 1–1 Union Berlin
17-5-25 · FC Augsburg 1–2 Union Berlin
15-1-25 · Union Berlin 0–2 FC Augsburg
12-4-24 · FC Augsburg 2–0 Union Berlin

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt4,7%

FC Augsburg – Union Berlin: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor FC Augsburg – Union Berlin?

Onze tip voor de uitslag: FC Augsburg wint (odds 1,81). Voor het aantal doelpunten adviseren we Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,50). De veiligere optie: FC Augsburg of gelijkspel (1X).

Wie wint FC Augsburg – Union Berlin?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van FC Augsburg 55%, op een gelijkspel 23% en op een zege van Union Berlin 23%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

24 oktober 2026 om 15:30, stadion: WWK Arena, Augsburg. Scheidsrechter: Robin Braun.

Wie ontbreken er?

FC Augsburg: N. Banks, S. Mounie, A. Claude-Maurice. Union Berlin: A. Ilic, A. Markgraf, S. Nsoki, K. Imeri, J. Juranovic. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 65% (odds 1,50) en op minder dan 2,5 doelpunten 35% (odds 2,79).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 65% (odds 1,47).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 2–1 (9,6%), gevolgd door 1–1 (9,3%) en 2–0 (7,4%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

SV Elversberg – FSV Mainz 05 30 oktWerder Bremen – 1899 Hoffenheim 31 oktBorussia Mönchengladbach – SC Paderborn 07 31 oktBayer Leverkusen – VfB Stuttgart 31 oktFC Augsburg – SC Freiburg 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.