Voetbal
Home › Clubs › Union Berlin
Union Berlin

Union Berlin: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1966 · Stadion An der Alten Försterei

Union Berlin: competities in 2026/27

Bundesliga17e plaats, 6 puntenVolgende: 1. FC Köln · zo 1 nov · 15:30
DFB-Pokalzestiende finaleVolgende: 1. FC Köln · di 27 okt · 20:45

Union Berlin: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:451. FC Köln–Union Berlin
DFB-Pokal · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 15:30Union Berlin–1. FC KölnBundesliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 17:30SC Freiburg–Union Berlin
Bundesliga
za 21 nov · 15:30Union Berlin–RB Leipzig
Bundesliga
za 28 nov · 15:30FSV Mainz 05–Union Berlin
Bundesliga

Union Berlin: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGGWVV
24-10-26FC Augsburg1–1Union Berlin
Bundesliga
17-10-26Union Berlin0–0Borussia Dortmund
Bundesliga
10-10-26Union Berlin1–0SV Elversberg
Bundesliga
18-9-26Bayern München7–0Union Berlin
Bundesliga
11-9-26Union Berlin1–3FC Schalke 04
Bundesliga
5-9-26Bayer Leverkusen4–0Union Berlin
Bundesliga
29-8-26Union Berlin3–3Eintracht Frankfurt
Bundesliga
23-8-26Eintracht Braunschweig2–4Union Berlin
DFB-Pokal

Union Berlin: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 20:451. FC Köln–Union Berlin
DFB-Pokal
zo 1 nov · 15:30Union Berlin–1. FC Köln
Bundesliga
zo 8 nov · 17:30SC Freiburg–Union Berlin
Bundesliga
za 21 nov · 15:30Union Berlin–RB Leipzig
Bundesliga
za 28 nov · 15:30FSV Mainz 05–Union Berlin
Bundesliga
za 5 dec · 15:30Union Berlin–Hamburger SV
Bundesliga
za 12 dec · 15:30VfB Stuttgart–Union Berlin
Bundesliga
za 19 dec · 15:30Union Berlin–1899 Hoffenheim
Bundesliga
za 9 jan · 15:30Werder Bremen–Union Berlin
Bundesliga
di 12 jan · 20:30Union Berlin–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 16 jan · 15:30Borussia Mönchengladbach–Union Berlin
Bundesliga
za 23 jan · 15:30Eintracht Frankfurt–Union Berlin
Bundesliga
za 30 jan · 15:30Union Berlin–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 6 feb · 15:30FC Schalke 04–Union Berlin
Bundesliga
za 13 feb · 15:30Union Berlin–Bayern München
Bundesliga
za 20 feb · 15:30SV Elversberg–Union Berlin
Bundesliga
za 27 feb · 15:30Borussia Dortmund–Union Berlin
Bundesliga
di 2 mrt · 20:30Union Berlin–FC Augsburg
Bundesliga
za 6 mrt · 15:301. FC Köln–Union Berlin
Bundesliga
za 13 mrt · 15:30Union Berlin–SC Freiburg
Bundesliga
za 20 mrt · 15:30RB Leipzig–Union Berlin
Bundesliga
za 3 apr · 15:30Union Berlin–FSV Mainz 05
Bundesliga
za 10 apr · 15:30Hamburger SV–Union Berlin
Bundesliga
za 17 apr · 15:30Union Berlin–VfB Stuttgart
Bundesliga
za 24 apr · 15:301899 Hoffenheim–Union Berlin
Bundesliga
za 8 mei · 15:30Union Berlin–Werder Bremen
Bundesliga
za 15 mei · 15:30SC Paderborn 07–Union Berlin
Bundesliga
za 22 mei · 15:30Union Berlin–Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26FC Augsburg1–1Union Berlin
Bundesliga
17-10-26Union Berlin0–0Borussia Dortmund
Bundesliga
10-10-26Union Berlin1–0SV Elversberg
Bundesliga
18-9-26Bayern München7–0Union Berlin
Bundesliga
11-9-26Union Berlin1–3FC Schalke 04
Bundesliga
5-9-26Bayer Leverkusen4–0Union Berlin
Bundesliga
29-8-26Union Berlin3–3Eintracht Frankfurt
Bundesliga
23-8-26Eintracht Braunschweig2–4Union Berlin
DFB-Pokal

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Union Berlin: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • A. Ilicziek
  • K. Imeriblessure
  • J. Juranovicachillespeesblessure
  • A. Markgrafknieblessure
  • S. Nsokispierblessure

Union Berlin: positie in de stand – Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
15VfB Stuttgart72-0-510:136VVWVV
16FC Schalke 0471-3-34:76GVVGW
17Union Berlin71-3-36:186GGWVV
18Borussia Mönchengladbach71-0-611:223WVVVV

Union Berlin: seizoensstatistieken (Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd0,9
Doelpunten tegen per wedstrijd2,6
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,5
Uit: voor / tegen0,3 / 4,0
De nul gehouden2
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten18
Gele kaarten per wedstrijd2,6
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (4×) · 4-3-1-2 (2×) · 4-1-3-2 (1×)

Union Berlin: spelersstatistieken (Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Livan BurcuAAN52151021106,96
M. GrayAAN2320010006,80
F. UduokhaiVER64690051316,76
T. RotheVER65400163106,75
Jeong Woo-YeongMID74480061006,74
A. SchäferMID74540042006,71
L. QuerfeldVER43351111106,70
T. SkarkeMID730820107206,69
J. JuranovićVER32540222006,67
K. ImeriMID21030011006,60
A. KemleinMID62280000106,52
R. SkovMID1130000006,50
R. KhediraMID76300010106,50
O. BurkeAAN2260010006,49
J. HabererMID73771063306,48
M. AebischerMID75610010106,45
Z. Van Den BoschVER64690020206,39
E. Latte LathAAN52901042005,63
C. TrimmelVER41140000005,26
M. LjubičićAAN32170032104,85
D. KöhnVER2160021004,43
Linus GutherAAN11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Union Berlin

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Union Berlin

Aanwinsten

  • K. ImeriBSC Young Boys · transfer31-8-26
  • F. UduokhaiBeşiktaş · transfer27-8-26
  • M. AebischerPisa · transfer18-8-26
  • E. Latte LathAtlanta United FC · huur1-8-26
  • M. FriedrichBorussia Mönchengladbach · transfervrij30-6-26
  • S. Nsoki1899 Hoffenheim · transfer30-6-26
  • Z. Van Den BoschAntwerp · transfervrij30-6-26
  • L. BénesKayserispor · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • Diogo LeiteLazio · transfervrij7-9-26
  • Ilyas AnsahHull City · transfer31-8-26
  • Oluwaseun God Power Osaro OgbemudiaWaldhof Mannheim · huur31-8-26
  • T. BlaszczakLuckenwalde · huur26-8-26
  • Dmytro BohdanovEnergie Cottbus · huur18-8-26
  • A. KrálFC Copenhagen · transfervrij15-7-26
  • C. BediaAl Nasr · transfer15-7-26
  • D. DoekhiLazio · transfervrij13-7-26

Union Berlin: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1966
StadionStadion An der Alten Försterei
Capaciteit22.467
Ondergrondnatuurgras
CompetitieBundesliga
Positie in de stand17e · 6 punten

Union Berlin: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Union Berlin?

Union Berlin speelt zijn thuiswedstrijden in Stadion An der Alten Försterei (Berlin), dat plaats biedt aan 22.467 toeschouwers.

Op welke plaats staat Union Berlin in de stand?

Union Berlin staat 17e in de competitie Bundesliga met 6 punten uit 7 wedstrijden (1 zege, 3 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Union Berlin weer?

Volgende wedstrijd: 1. FC Köln – Union Berlin, di 27 okt · 20:45 (DFB-Pokal).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Union Berlin?

Laatste competitiewedstrijd: FC Augsburg 1–1 Union Berlin (24-10-26).

Wie is de topscorer van Union Berlin?

De topscorer van de club in de competitie is M. Ljubičić met 2 doelpunten.

Union Berlin: programma, stand en voorspellingen

Union Berlin (Duitsland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Bundesliga, DFB-Pokal), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Bundesliga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.