Voetbal
Home › Voorspellingen › Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim
2. Bundesliga · Speelronde 10 · 31 oktober 2026 · 20:30

Voorspelling Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim: tip en odds – 31 oktober 2026

1Karlsruher SC2,99
XGelijkspel3,75
21. FC Heidenheim2,27

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 26-10-26, 02:45

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Karlsruher SC ontvangt 1. FC Heidenheim op 31 oktober 2026 · 20:30 in BBBank Wildpark (Karlsruhe). Wij schatten de wedstrijd als gelijkwaardig in. Hieronder vind je onze tip, de geschatte kansen, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of 1. FC Heidenheim (X2)
1,44
Doelpunten
Meer dan 2,5 doelpunten
1,50
68%kans op deze uitslag
64%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 4 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,993,752,27
Marktgemiddelde2,893,672,23
Laagste odds2,853,502,20
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,161,1283,3%
Meer dan 2,5 doelpunten1,501,4464,5%
Minder dan 2,5 doelpunten2,702,6235,5%
Meer dan 3,5 doelpunten2,182,1444,2%
Beide scoren – ja1,401,3966,7%
Beide scoren – nee2,812,7833,3%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 26-10-26, 02:45). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,7%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Karlsruher SC 1–1 1. FC Heidenheim, in totaal ongeveer 4 doelpunten.
  • Stand: Karlsruher SC 17e (8 punten), 1. FC Heidenheim 6e (15 punten).
  • Vorm in de competitie: Karlsruher SC 2W 2G 5V (11:20), 1. FC Heidenheim 4W 3G 2V (16:16).
  • H2H: 17 wedstrijden: Karlsruher SC 5W 7G 5V, doelpunten 22:24.
  • Afwezigen: Karlsruher SC 0, 1. FC Heidenheim 0.

Wie wint Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim?

Karlsruher SC32%
Gelijkspel26%
1. FC Heidenheim42%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten83,3% · eerlijke odds 1,20 · beste 1,16
Waarschijnlijk
Gelijkspel of 1. FC Heidenheim (X2)67,6% · eerlijke odds 1,48 · beste 1,44
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja66,7% · eerlijke odds 1,50 · beste 1,40
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten64,5% · eerlijke odds 1,55 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten55,8% · eerlijke odds 1,79 · beste 1,72
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten44,2% · eerlijke odds 2,26 · beste 2,18
Outsider
1. FC Heidenheim wint42,1% · eerlijke odds 2,38 · beste 2,27
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten35,5% · eerlijke odds 2,81 · beste 2,70
Outsider
Beide teams scoren – nee33,3% · eerlijke odds 3,00 · beste 2,81
Outsider
Karlsruher SC wint32,4% · eerlijke odds 3,09 · beste 2,99
Outsider
Gelijkspel25,5% · eerlijke odds 3,92 · beste 3,75
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 110,0%
1 : 28,8%
2 : 17,8%
2 : 26,8%
0 : 16,5%
1 : 05,7%

Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim: afwezigen en blessures

Karlsruher SC

  • Geen gemelde afwezigen

1. FC Heidenheim

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Hertha BSC98-1-020:825
21. FC Nürnberg95-3-121:1218
31. FC Kaiserslautern95-3-19:418
4VfL Wolfsburg94-4-123:1416
51. FC Magdeburg95-1-320:1216
61. FC Heidenheim94-3-216:1615
7FC St. Pauli92-6-111:912
8VfL Osnabrück93-2-414:1511
9Arminia Bielefeld93-2-413:1411
10Eintracht Braunschweig93-1-515:1510
11Energie Cottbus92-4-317:1810
12SpVgg Greuther Fürth92-3-412:169
13Holstein Kiel91-5-310:118
14VfL Bochum92-2-56:108
15Dynamo Dresden92-2-511:188
16Hannover 9692-2-58:158
17Karlsruher SC92-2-511:208
18SV Darmstadt 9892-2-58:188

Laatste wedstrijden

Karlsruher SC

24 oktV1. FC Magdeburg 6–1 Karlsruher SC
18 oktWKarlsruher SC 4–0 SV Darmstadt 98
11 oktVFC St. Pauli 2–0 Karlsruher SC
19 sepVKarlsruher SC 0–1 1. FC Nürnberg
13 sepVKarlsruher SC 0–3 Energie Cottbus

1. FC Heidenheim

24 oktG1. FC Heidenheim 1–1 Energie Cottbus
17 oktVVfL Wolfsburg 3–1 1. FC Heidenheim
9 oktG1. FC Heidenheim 0–0 1. FC Kaiserslautern
20 sepGArminia Bielefeld 2–2 1. FC Heidenheim
13 sepW1. FC Heidenheim 1–0 Holstein Kiel

Thuis en uit

Karlsruher SC thuis5 wedstrijden: 2W 0G 3V, doelpunten 8:10
1. FC Heidenheim uit4 wedstrijden: 1W 1G 2V, doelpunten 5:9

Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Karlsruher SC staat 17e met 8 punten uit 9 wedstrijden (2W 2G 5V), 1. FC Heidenheim staat 6e met 15 punten (4W 3G 2V).
  2. Aanval en verdediging. Karlsruher SC maakt in de competitie gemiddeld 1,2 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 2,2 tegen; 1. FC Heidenheim maakt er 1,8 en krijgt er 1,8 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Karlsruher SC: 2W 2G 5V, doelpunten 11–20; 1. FC Heidenheim: 4W 3G 2V, doelpunten 16–16.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (17) boekte Karlsruher SC 5 zeges, waren er 7 gelijke spelen en boekte 1. FC Heidenheim 5 zeges; doelpunten 22:24.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 2–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 4 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (10,0%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,50), met een geschatte kans van 64%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 67% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 64%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 17; Karlsruher SC 5 zeges, 7 gelijke spelen, 1. FC Heidenheim 5 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,7 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Karlsruher SC 11:20, 1. FC Heidenheim 16:16.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 4 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 64%.
  5. Afwezigen: Karlsruher SC 0, 1. FC Heidenheim 0.

Alternatieve tip: Minder dan 3,5 doelpunten

Alternatief: Minder dan 3,5 doelpunten (kans 56%, beste odds 1,72). We verwachten in totaal ongeveer 4 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Karlsruher SC: geen. Afwezigen bij 1. FC Heidenheim: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim: vergelijking van de clubs

Karlsruher SC1. FC Heidenheim
33%Vorm67%
50%Aanval50%
33%Verdediging67%
50%Onderlinge duels50%
40%Doelpunten60%
42,7%Totaal57,3%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

Karlsruher SCVWVVV
1. FC HeidenheimGVGGW

Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim: onderlinge duels

Alle wedstrijden
5Karlsruher SC
7Gelijke spelen
51. FC Heidenheim
21-3-24 · 1. FC Heidenheim 0–1 Karlsruher SC
17-3-23 · FC Heidenheim 5–2 Karlsruher SC
10-9-22 · Karlsruher SC 0–0 FC Heidenheim
15-5-22 · FC Heidenheim 2–0 Karlsruher SC
12-12-21 · Karlsruher SC 3–2 FC Heidenheim
23-5-21 · FC Heidenheim 1–2 Karlsruher SC

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,7%

Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of 1. FC Heidenheim (X2) (odds 1,44). Voor het aantal doelpunten adviseren we Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,50). De veiligere optie: Gelijkspel of 1. FC Heidenheim (X2).

Wie wint Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Karlsruher SC 32%, op een gelijkspel 26% en op een zege van 1. FC Heidenheim 42%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

31 oktober 2026 om 20:30, stadion: BBBank Wildpark, Karlsruhe.

Wie ontbreken er?

Karlsruher SC: geen. 1. FC Heidenheim: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 64% (odds 1,50) en op minder dan 2,5 doelpunten 36% (odds 2,70).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 67% (odds 1,40).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (10,0%), gevolgd door 1–2 (8,8%) en 2–1 (7,8%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Arminia Bielefeld – Eintracht Braunschweig 30 oktEnergie Cottbus – VfL Bochum 30 oktVfL Wolfsburg – VfL Osnabrück 31 oktSV Darmstadt 98 – 1. FC Magdeburg 31 okt1. FC Kaiserslautern – Hertha BSC 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.