Voetbal
Home › Clubs › 1. FC Heidenheim
1. FC Heidenheim

1. FC Heidenheim: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1946 · Voith-Arena

1. FC Heidenheim: competities in 2026/27

1. FC Heidenheim: komende wedstrijden

za 31 okt · 20:30Karlsruher SCTip1. FC Heidenheim2. Bundesliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 13:301. FC Heidenheim–Hannover 96
2. Bundesliga
vr 20 nov · 18:30SV Darmstadt 98–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
vr 27 nov · 18:301. FC Heidenheim–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:30FC St. Pauli–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga

1. FC Heidenheim: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVGGW
24-10-261. FC Heidenheim1–1Energie Cottbus2. Bundesliga
17-10-26VfL Wolfsburg3–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
9-10-261. FC Heidenheim0–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
20-9-26Arminia Bielefeld2–21. FC Heidenheim
2. Bundesliga
13-9-261. FC Heidenheim1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
6-9-26SpVgg Greuther Fürth0–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
29-8-261. FC Heidenheim5–3Dynamo Dresden
2. Bundesliga
23-8-26SSV Jeddeloh5–21. FC Heidenheim
DFB-Pokal

1. FC Heidenheim: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 20:30Karlsruher SCTip1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 8 nov · 13:301. FC Heidenheim–Hannover 96
2. Bundesliga
vr 20 nov · 18:30SV Darmstadt 98–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
vr 27 nov · 18:301. FC Heidenheim–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:30FC St. Pauli–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 13 dec · 13:30VfL Bochum–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 20 dec · 13:301. FC Heidenheim–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
zo 17 jan · 13:301. FC Magdeburg–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 24 jan · 13:30VfL Osnabrück–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 31 jan · 13:301. FC Heidenheim–Hertha BSC
2. Bundesliga
zo 7 feb · 13:30Dynamo Dresden–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 14 feb · 13:301. FC Heidenheim–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
zo 21 feb · 13:30Holstein Kiel–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 28 feb · 13:301. FC Heidenheim–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
di 2 mrt · 18:301. FC Kaiserslautern–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 7 mrt · 13:301. FC Heidenheim–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
zo 14 mrt · 13:30Energie Cottbus–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 21 mrt · 13:301. FC Heidenheim–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 4 apr · 13:30Hannover 96–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 11 apr · 13:301. FC Heidenheim–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
zo 18 apr · 13:301. FC Nürnberg–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 25 apr · 13:301. FC Heidenheim–FC St. Pauli
2. Bundesliga
zo 9 mei · 13:301. FC Heidenheim–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 16 mei · 13:30Eintracht Braunschweig–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 23 mei · 15:301. FC Heidenheim–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-261. FC Heidenheim1–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
17-10-26VfL Wolfsburg3–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
9-10-261. FC Heidenheim0–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
20-9-26Arminia Bielefeld2–21. FC Heidenheim
2. Bundesliga
13-9-261. FC Heidenheim1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
6-9-26SpVgg Greuther Fürth0–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
29-8-261. FC Heidenheim5–3Dynamo Dresden
2. Bundesliga
23-8-26SSV Jeddeloh5–21. FC Heidenheim
DFB-Pokal
15-8-26Hertha BSC4–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
8-8-261. FC Heidenheim4–3VfL Osnabrück
2. Bundesliga

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

1. FC Heidenheim: positie in de stand – 2. Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
4VfL Wolfsburg94-4-123:1416GWGWV
51. FC Magdeburg95-1-320:1216WVWGW
61. FC Heidenheim94-3-216:1615GVGGW
7FC St. Pauli92-6-111:912GGWGW
8VfL Osnabrück93-2-414:1511WVGGV

1. FC Heidenheim: seizoensstatistieken (2. Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd1,8
Thuis: voor / tegen2,2 / 1,4
Uit: voor / tegen1,3 / 2,3
De nul gehouden3
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten14
Gele kaarten per wedstrijd1,6
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (7×) · 4-5-1 (1×) · 4-4-1-1 (1×)

1. FC Heidenheim: spelersstatistieken (2. Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. CostlyMID753813114007,29
M. HeuleVER762601102207,12
J. SchöppnerMID98173196307,09
J. NiehuesMID739010147007,03
M. BreunigAAN4441031006,97
P. MainkaVER977210112206,96
P. HennrichMID73681283106,96
J. FöhrenbachVER98171122006,94
B. GimberVER1450010006,90
B. ZivzivadzeAAN755130167006,84
M. PieringerAAN21871031006,80
O. MhamdiVER953520157206,70
A. BeckMID21330031006,70
C. ContehAAN73380062006,67
M. HonsakMID94220172106,52
M. KaufmannAAN73790280106,49
Y. WagnerAAN5570021006,37
L. PaqaradaVER140010006,36
A. VogtAAN637800176006,36
M. BuschVER64330121005,99
T. SierslebenVER51980000005,28
M. ZrilicMID2570000004,40
L. KerberMID3960011203,78

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie 1. FC Heidenheim

Keepers

1Frank FellerNationaliteitDuitslandLeeftijd21 jaarLengte183 cmGewicht74 kg33T. DähneNationaliteitDuitslandLeeftijd31 jaarLengte193 cmGewicht93 kg
34P. TschernuthNationaliteitOostenrijkLeeftijd23 jaarLengte186 cmGewicht88 kg
Felix MarkLeeftijd18 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers 1. FC Heidenheim

Aanwinsten

  • A. Vogt1899 Hoffenheim · huur30-8-26
  • M. HeuleFC Thun · transfer23-8-26
  • T. DähneTSV 1860 München · transfervrij14-7-26
  • Luka JanesSG Sonnenhof Grossaspach · terug van verhuur30-6-26
  • P. Hennrich1899 Hoffenheim · transfer30-6-26
  • O. MhamdiVerl · transfervrij30-6-26
  • M. CostlyFC Ingolstadt 04 · transfer30-6-26
  • T. KellerDynamo Dresden · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • M. PieringerSC Paderborn 07 · transfer25-8-26
  • A. BeckVfL Osnabrück · huur22-8-26
  • B. GimberGranada CF · transfer18-8-26
  • Luka JanesTasmania Berlin · huur11-8-26
  • N. DorschToronto FC · transfer27-7-26
  • S. SchimmerBuriram United · transfervrij21-7-26
  • T. KellerDynamo Dresden · transfer9-7-26
  • O. TraoréUdinese · transfervrij8-7-26

1. FC Heidenheim: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1946
StadionVoith-Arena
Capaciteit15.000
Ondergrondnatuurgras
Competitie2. Bundesliga
Positie in de stand6e · 15 punten

1. FC Heidenheim: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt 1. FC Heidenheim?

1. FC Heidenheim speelt zijn thuiswedstrijden in Voith-Arena (Heidenheim an der Brenz), dat plaats biedt aan 15.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat 1. FC Heidenheim in de stand?

1. FC Heidenheim staat 6e in de competitie 2. Bundesliga met 15 punten uit 9 wedstrijden (4 zeges, 3 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt 1. FC Heidenheim weer?

Volgende wedstrijd: Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim, za 31 okt · 20:30 (2. Bundesliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van 1. FC Heidenheim?

Laatste competitiewedstrijd: 1. FC Heidenheim 1–1 Energie Cottbus (24-10-26).

Wie is de topscorer van 1. FC Heidenheim?

De topscorer van de club in de competitie is J. Schöppner met 3 doelpunten.

1. FC Heidenheim: programma, stand en voorspellingen

1. FC Heidenheim (Duitsland) speelt dit seizoen in deze competities: 2. Bundesliga, DFB-Pokal. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie 2. Bundesliga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.