Voetbal
Home › Clubs › Karlsruher SC
Karlsruher SC

Karlsruher SC: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1898 · BBBank Wildpark

Karlsruher SC: competities in 2026/27

Karlsruher SC: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:45Borussia MönchengladbachTipKarlsruher SCDFB-Pokal · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 20:30Karlsruher SCTip1. FC Heidenheim2. Bundesliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 13:30VfL Bochum–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 22 nov · 13:30Karlsruher SC–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
za 28 nov · 13:00Hertha BSC–Karlsruher SC
2. Bundesliga

Karlsruher SC: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWVVV
24-10-261. FC Magdeburg6–1Karlsruher SC2. Bundesliga
18-10-26Karlsruher SC4–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
11-10-26FC St. Pauli2–0Karlsruher SC
2. Bundesliga
19-9-26Karlsruher SC0–11. FC Nürnberg
2. Bundesliga
13-9-26Karlsruher SC0–3Energie Cottbus
2. Bundesliga
4-9-26Hannover 962–2Karlsruher SC
2. Bundesliga
29-8-26Karlsruher SC2–5VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
21-8-26Preußen Münster1–2Karlsruher SC
DFB-Pokal

Karlsruher SC: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 20:45Borussia MönchengladbachTipKarlsruher SC
DFB-Pokal
za 31 okt · 20:30Karlsruher SCTip1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 8 nov · 13:30VfL Bochum–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 22 nov · 13:30Karlsruher SC–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
za 28 nov · 13:00Hertha BSC–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:30Karlsruher SC–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 13 dec · 13:30Eintracht Braunschweig–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 20 dec · 13:30Karlsruher SC–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 17 jan · 13:30SpVgg Greuther Fürth–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 24 jan · 13:30Arminia Bielefeld–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 31 jan · 13:30Karlsruher SC–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
zo 7 feb · 13:30VfL Wolfsburg–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 14 feb · 13:30Karlsruher SC–Hannover 96
2. Bundesliga
zo 21 feb · 13:30Energie Cottbus–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 28 feb · 13:301. FC Nürnberg–Karlsruher SC
2. Bundesliga
di 2 mrt · 18:30Karlsruher SC–FC St. Pauli
2. Bundesliga
zo 7 mrt · 13:30SV Darmstadt 98–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 14 mrt · 13:30Karlsruher SC–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
zo 21 mrt · 13:301. FC Heidenheim–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 4 apr · 13:30Karlsruher SC–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 11 apr · 13:30VfL Osnabrück–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 18 apr · 13:30Karlsruher SC–Hertha BSC
2. Bundesliga
zo 25 apr · 13:30Holstein Kiel–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 9 mei · 13:30Karlsruher SC–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
zo 16 mei · 13:30Dynamo Dresden–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 23 mei · 15:30Karlsruher SC–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-261. FC Magdeburg6–1Karlsruher SC
2. Bundesliga
18-10-26Karlsruher SC4–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
11-10-26FC St. Pauli2–0Karlsruher SC
2. Bundesliga
19-9-26Karlsruher SC0–11. FC Nürnberg
2. Bundesliga
13-9-26Karlsruher SC0–3Energie Cottbus
2. Bundesliga
4-9-26Hannover 962–2Karlsruher SC
2. Bundesliga
29-8-26Karlsruher SC2–5VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
21-8-26Preußen Münster1–2Karlsruher SC
DFB-Pokal
15-8-261. FC Kaiserslautern0–0Karlsruher SC
2. Bundesliga
8-8-26Karlsruher SC2–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Karlsruher SC: positie in de stand – 2. Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
15Dynamo Dresden92-2-511:188VWGVG
16Hannover 9692-2-58:158VGVWV
17Karlsruher SC92-2-511:208VWVVV
18SV Darmstadt 9892-2-58:188GVWVW

Karlsruher SC: seizoensstatistieken (2. Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,2
Doelpunten tegen per wedstrijd2,2
Thuis: voor / tegen1,6 / 2,0
Uit: voor / tegen0,8 / 2,5
De nul gehouden2
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd1,7
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (3×) · 4-2-3-1 (2×) · 4-1-3-2 (1×)

Karlsruher SC: spelersstatistieken (2. Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. BroschinskiAAN21342055007,85
M. WanitzekMID981024189107,37
S. FukudaAAN758532138007,27
HélitonVER1190000006,90
M. FrankeVER976501145106,84
K. WiethaupMID73911052006,83
C. KobaldVER97731052106,68
N. EichingerAAN84460041206,62
D. OfliVER96431042306,61
S. JungVER63930021006,61
Rafael Pinto PedrosaMID75481042206,60
S. VäänänenMID62710030006,60
Louey Ben FarhatMID73590195006,60
V. BerghVER84310010006,53
S. TrémouletVER52700010306,53
T. CivejaMID61340022106,44
L. EgloffMID83030182105,91
D. H. ZorMID85330022005,87
J. PonenteAAN51350052005,56
Paul SchollVER4700010005,09
J. D. MeyerAAN31140010004,78

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Karlsruher SC

Keepers

1H. BernatNationaliteitDenemarkenLeeftijd25 jaarLengte192 cmGewicht68 kg
23Ferdinand GebertLeeftijd20 jaar
30R. HimmelmannNationaliteitDuitslandLeeftijd36 jaarLengte187 cmGewicht79 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Karlsruher SC

Aanwinsten

  • HélitonGöztepe · transfervrij31-8-26
  • Louey Ben FarhatSC Freiburg · huur31-8-26
  • S. TrémouletRadnik Surdulica · transfer10-8-26
  • S. VäänänenRosenborg · transfer21-7-26
  • V. BerghDjurgardens IF · transfer10-7-26
  • D. OfliBayern München · huur3-7-26
  • M. BroschinskiFC Basel 1893 · huur1-7-26
  • Paul SchollBayern München · transfer30-6-26

Vertrokken

  • D. BurnićVolos NFC · transfervrij9-9-26
  • Niclas Duhring MarcSV Drochtersen/Assel · huur31-8-26
  • Louey Ben FarhatSC Freiburg · transfer31-8-26
  • A. MüllerFortuna Düsseldorf · huur10-8-26
  • M. WäschenbachAlemannia Aachen · transfer29-7-26
  • P. FörsterFortuna Düsseldorf · transfervrij27-7-26
  • Mateo KritzerEintracht Trier · huur22-7-26
  • B. BickiBicki Bekem · transfervrij20-7-26

Karlsruher SC: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1898
StadionBBBank Wildpark
Capaciteit34.302
Ondergrondnatuurgras
Competitie2. Bundesliga
Positie in de stand17e · 8 punten

Karlsruher SC: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Karlsruher SC?

Karlsruher SC speelt zijn thuiswedstrijden in BBBank Wildpark (Karlsruhe), dat plaats biedt aan 34.302 toeschouwers.

Op welke plaats staat Karlsruher SC in de stand?

Karlsruher SC staat 17e in de competitie 2. Bundesliga met 8 punten uit 9 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt Karlsruher SC weer?

Volgende wedstrijd: Borussia Mönchengladbach – Karlsruher SC, di 27 okt · 20:45 (DFB-Pokal).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Karlsruher SC?

Laatste competitiewedstrijd: 1. FC Magdeburg 6–1 Karlsruher SC (24-10-26).

Wie is de topscorer van Karlsruher SC?

De topscorer van de club in de competitie is M. Wanitzek met 3 doelpunten.

Karlsruher SC: programma, stand en voorspellingen

Karlsruher SC (Duitsland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (2. Bundesliga, DFB-Pokal), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie 2. Bundesliga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.