Voetbal
Home › Voorspellingen › Lyngby – FC Nordsjaelland
Superliga · Speelronde 11 · 18 oktober 2026 · 14:00

Voorspelling Lyngby – FC Nordsjaelland: tip en odds – 18 oktober 2026

VGVVG
3–3
1Lyngby4,20
XGelijkspel4,22
2FC Nordsjaelland1,81

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 18-10-26, 09:02

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 3–3. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Lyngby – FC Nordsjaelland begint op 18 oktober 2026 · 14:00 in Lyngby Stadion (Lingbi), onder leiding van scheidsrechter Aydin Uslu. Volgens ons is FC Nordsjaelland (53%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Lyngby – FC Nordsjaelland: tip en voorspelling
Uitslag
FC Nordsjaelland wint
1,81
Doelpunten
Meer dan 2,5 doelpunten
1,51
Combinatie
FC Nordsjaelland + meer dan 2,5 doelpunten
2,57
39% · eerlijke odds van de combinatie
53%kans op deze uitslag
64%kans op de doelpuntentip
1–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of FC Nordsjaelland (X2), kans 76%, odds tot 1,25.

Wed nu →

Lyngby – FC Nordsjaelland: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt4,204,221,81
Marktgemiddelde3,953,961,77
Laagste odds3,803,801,73
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,161,1382,4%
Meer dan 2,5 doelpunten1,511,4663,6%
Minder dan 2,5 doelpunten2,652,5536,4%
Meer dan 3,5 doelpunten2,262,1643,3%
Beide scoren – ja1,501,4663,3%
Beide scoren – nee2,552,5136,7%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 18-10-26, 09:02). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,3%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Lyngby 1–2 FC Nordsjaelland, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Lyngby 11e (8 punten), FC Nordsjaelland 4e (20 punten).
  • Afwezigen: Lyngby 0, FC Nordsjaelland 0.

Wie wint Lyngby – FC Nordsjaelland?

Lyngby24%
Gelijkspel24%
FC Nordsjaelland53%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Lyngby – FC Nordsjaelland: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten82,4% · eerlijke odds 1,21 · beste 1,16
Waarschijnlijk
Gelijkspel of FC Nordsjaelland (X2)76,4% · eerlijke odds 1,31 · beste 1,25
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten63,6% · eerlijke odds 1,57 · beste 1,51
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja63,3% · eerlijke odds 1,58 · beste 1,50
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten56,7% · eerlijke odds 1,76 · beste 1,69
Mogelijk
FC Nordsjaelland wint52,8% · eerlijke odds 1,89 · beste 1,81
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten43,3% · eerlijke odds 2,31 · beste 2,26
Outsider
Beide teams scoren – nee36,7% · eerlijke odds 2,72 · beste 2,55
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten36,4% · eerlijke odds 2,75 · beste 2,65
Outsider
Lyngby wint23,6% · eerlijke odds 4,23 · beste 4,20
Outsider
Gelijkspel23,6% · eerlijke odds 4,24 · beste 4,22
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,80 · Minder 1,94
kans op meer 52,0%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 29,6%
1 : 19,6%
0 : 27,4%
0 : 17,4%
1 : 36,4%
2 : 26,2%

Lyngby – FC Nordsjaelland: afwezigen en blessures

Lyngby

  • Geen gemelde afwezigen

FC Nordsjaelland

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Lyngby – FC Nordsjaelland: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1FC Midtjylland128-4-024:1328
2FC Copenhagen128-2-226:1226
3Viborg126-2-419:1220
4FC Nordsjaelland125-5-218:1420
5Brondby126-1-521:2019
6AC Horsens124-4-423:2016
7Odense123-5-411:1614
8Aarhus122-6-417:1912
9Silkeborg122-6-416:2012
10Randers FC123-2-712:1911
11Lyngby121-5-617:278
12Sonderjyske122-2-817:298

Laatste wedstrijden

Lyngby

25 oktVFC Midtjylland 3–2 Lyngby
18 oktGLyngby 3–3 FC Nordsjaelland
11 oktVBrondby 5–2 Lyngby
18 sepVLyngby 0–4 Silkeborg
13 sepGLyngby 1–1 Sonderjyske

FC Nordsjaelland

25 oktGSilkeborg 1–1 FC Nordsjaelland
22 oktGFC Nordsjaelland 2–2 CSKA Sofia
18 oktGLyngby 3–3 FC Nordsjaelland
15 oktGHeart Of Midlothian 1–1 FC Nordsjaelland
9 oktGFC Nordsjaelland 0–0 Odense

Thuis en uit

Lyngby thuis6 wedstrijden: 0W 5G 1V, doelpunten 8:12
FC Nordsjaelland uit7 wedstrijden: 1W 4G 2V, doelpunten 11:13

Lyngby – FC Nordsjaelland: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Lyngby staat 11e met 8 punten uit 12 wedstrijden (1W 5G 6V), FC Nordsjaelland staat 4e met 20 punten (5W 5G 2V).

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat FC Nordsjaelland de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–2 (9,6%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,51), met een geschatte kans van 64%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 63% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 64%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 64%.
  2. Afwezigen: Lyngby 0, FC Nordsjaelland 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 63%, beste odds 1,50). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Lyngby: geen. Afwezigen bij FC Nordsjaelland: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,3%

Lyngby – FC Nordsjaelland: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Lyngby – FC Nordsjaelland?

Onze tip voor de uitslag: FC Nordsjaelland wint (odds 1,81). Voor het aantal doelpunten adviseren we Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,51). De veiligere optie: Gelijkspel of FC Nordsjaelland (X2).

Wie wint Lyngby – FC Nordsjaelland?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Lyngby 24%, op een gelijkspel 24% en op een zege van FC Nordsjaelland 53%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

18 oktober 2026 om 14:00, stadion: Lyngby Stadion, Lingbi. Scheidsrechter: Aydin Uslu.

Wie ontbreken er?

Lyngby: geen. FC Nordsjaelland: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 64% (odds 1,51) en op minder dan 2,5 doelpunten 36% (odds 2,65).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 63% (odds 1,50).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–2 (9,6%), gevolgd door 1–1 (9,6%) en 0–2 (7,4%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Lyngby – Randers FC 30 oktOdense – Silkeborg 1 novViborg – AC Horsens 1 novFC Nordsjaelland – FC Midtjylland 1 novBrondby – Aarhus 1 nov

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.